Jirkovou optikou (408. Síra? Z lidí je třeba rychle vytvořit magnetické supravodiče, možná v kombinaci uhlíku a síry)

jiří maria mašek

(osudjm@gmail.com)

Před 2 týdny jsem ohlásil zásadní objev z hlediska síry, resp. sulfanu. Zatím víme, že sulfany slouží jako ochrana života při ohrožení z různých stran, tím základním je zranění, či šok, čeští vědci dodali ochranu spermií a já jsem doplnil do skládačky to, co se děje obvykle, co jsme do určité míry věděli, jen jsme nevěděli, že se nás to všech začíná týkat. Sulfany začínají vystupovat i ve chvíli, a možná právě ve chvíli, kdy je organismus v silném stresu z toho, že nemůže dýchat plnohodnotný kyslík.


Jak jsem se za ty 2 týdny v tom posunul? No, děláme na tom. Je fajn, že jste vykoupili zásoby sulforafanu v českých e-shopech, ale nejsem si jist, zda samotné užívání této látky může pomoci navodit tento ochranný režim. Mám za to, že nejprve v organismu musí dojít k určitému zážehu a mám dokonce dojem, že takový zážeh může způsobit a způsobuje onen poslední dva roky populární, ale o to víc obávaný stav, který novináři a někteří odborníci označují za C virus.

Přeci jenom však, výrazně jsem se v celé věci posunul.

Rád bych ale obrátil vaši pozornost k těmto odstavcům, zdrojem je osel.cz. Článek se jmenuje Máme první supravodič v pokojové teplotě. Jen k výrobě potřebuje extrémní tlak a je o vytvoření hybridu uhlíku a.. no jistě, síry. Posuďte jaké vlastnosti tento SUPRAVODIČ dostává. A to dokonce již ne za jinových, magnetických teplot vysokého mrazu, ale v pokojové teplotě, zhruba té, na kterou nám bude premiér Fiala s Pekarovou teď vytápět. 🙂


Supravodivost byla objevena již více než před stoletím. Za tu dobu se dočkala celé řady pozoruhodných aplikací, jako jsou maglevy a magnetická rezonance. Využitelnost supravodivosti ale doposud zásadně komplikuje extrémně nízká provozní teplota, kterou je pochopitelně obtížné dosáhnout a pak také udržet.
Přesto jsou supravodivé materiály velmi populární. Nekladou žádný elektrický odpor a jsou superdiamagnetické, tj. ve svém nitru zcela kompenzují změny vnějšího magnetického pole a trvale vypuzují magnetické siločáry ven. Problém je ovšem v tom, že typicky fungují za teplot nižších než mínus 140 °C, což je velmi nákladné. Řada výzkumných týmů po celém světě proto pracuje na vývoji supravodičů, které by nebylo nutné tak příšerně mrazit.“


Chápu to tak, že jak tento supravodič, ale také možná i samotná síra-sulfan by mohly vytvořit určité odstínění, kde klíčová je ta klasifikace supravodičů a věta „Nekladou žádný elektrický odpor a jsou superdiamagnetické, tj. ve svém nitru zcela kompenzují změny vnějšího magnetického pole a trvale vypuzují magnetické siločáry ven.“


Berme to tak, že lidé jsou a stále více budou pod silným napětím, které v lidském těle generuje silnou kyselost. Nejdřív však jiný druh jangu, teplo. Vzniká brždění vysoké energie, což by nemuselo být zle, ale lidské tělo tak vysoký žár prostě neunese. Potřebuje chlazení!

Hrozící epidemii rakoviny, proti které se podle mého ve skutečnosti očkuje, se budu věnovat ve středu v dalším článku na veksvetla.cz . Podle všeho nyní jsme, tedy vy ne, ale aspoň ti zasvěcení, ve stavu hledání magnetického pole pro jednotlivé prvky systému, tedy lidi. Je možné, že vědci očkováním „učí“ pole to, co se spontánně začíná dít i mnoha dalším a neočkovaným. Zatím úplně nevím, co jsou těmi dalšími axiomy, kromě – možná – toho viru. Člověk by se tak stával určitým magnetickým dipólem, v podstatě stejným, na bázi kterého funguje geo-magnetické pole Země se severním a jižním pólem, které však začalo poslední roky prudce slábnout. Rakovině by tak odolali a přežili by tak pouze ti, kteří mají silnou magnetickou bázi, což je ostatně přednost bytostí humanoidního typu, ze kterých byly lidé podle všeho laboratorně klonováním stvořeni. Leč takto nedokonalí. Pořád ale věřím, že i program na tohle kosmické dění v genech máme. Možná je mu jen třeba trochu pomoci, nebo časem u některých vymizel. Těžko říct.

To by ostatně také zcela vysvětlovalo to, proč na (některých) očkovaných vzniká silné magnetické pole, které dokonce udržuje některé předměty. Je zřejmé, že elity použily v této chvíly již samosešířící vakcíny, tzn. kontaktem nebo blízkým kontaktem s očkovanými dojde k vašemu (mírnému) naočkování, tedy, zřejmě ke spuštění právě tohoto děje v těle. Dříve, či později. Ale může dojít také ke zkratu a poměrně rychlé rakovině. To se také děje.


Věřme, že přišel čas a začneme ve větším využívat nejsilnější sílu ve vesmíru, magnetismus a atraktivitu. Ostatně, chceme-li přežít, nic jiného nám nezbyde!


Prosím zároveň všechny ty, kteří mohou má data a informace doručit aspoň v této jednoduché podobě na příslušná místa, aby se tak pokusili učinit a místa mne pak mohou přes SZ nebo mail kontaktovat. Velmi rád bych na kafi mluvil s někým, kdo je za toto všechno pro území ČR zodpovědný. Třeba by to byla vzájemně prospěšná debata. Díky a modleme se.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 866 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář