Jirkovou optikou (457. Přetížení, nebo již mrtví? )

Možná je čas připomenout, že extrémní nárůst záření, tedy i informací, není lidská nervová soustava bez genetických úprav, o které se vědecko-technologická sekta za pomoci tzv. očkování na poslední chvíli snaží, již dávno schopna unést. Lidé si přivodili technologickou sebevraždu. Již v tuto chvíli jste zřejmě přetíženi zhruba stonásobkem dat, ne které jste schopni unést, a přibližně pět set až tisícinásobkem dat, které jste si schopni zapamatovat. Znamená to, že přibližně 499 statusů, které si tady na facebooku přečtete, nebo všechny celodenní zprávy v půl i v celou, které si dneska poslechnete, považuje tělo za jed a vynakládá obrovskou energii na to, aby je utišilo, uklidnilo a dostalo zase z těla ven. Pokud byste všechny informační jedy měli nyní dostat z těla ven, a udělat reset, musíte přibližně 9 let sedět, ani se nehnout, mlčet, nic a nikoho neposlouchat, nikoho nepotkat a sledovat moře, nebo les. U většiny lidí je to však ještě déle. V podstatě do smrti. Zároveň jste nevypovídaní, po celý váš život vám ostatní nenaslouchají a 9 let byste potřebovali nejprve mluvit, nebo psát.

V tak těžko zvládnutelné době a v takovém traumatu a šumu žijeme. Dvacetiletí lidé si pouští do hlav další mnoha bely nejrůznějších písní. V zoufalé snaze se uklidnit netušíc, že se právě pomalu zabíjejí.. mají obrovské deprese a drogami se snaží z tohoto přetíženého světa uniknout. Někteří se snaží uniknout změnou pohlaví.

Velkou výhodu mají obyvatelé ostrovů, za které a pro které pracuje slaná voda.

Je opravdu jedno, pro většinu lidí, zda žijeme na kulaté nebo ploché Zemi. Opravdu tím nemusíte ztrácet roky svého života. Ale nezavírejte oči. Pravdu poznáte ne rozume, ale svým srdcem, pokud to budete 9 let trénovat. Pak už vás nepůjde podvést, vaše systémy se vyčistí. Poznáte jed na první čichnutí a nevpravíte ho do pusy ani do mysli. Už nikdy. Nepodvedou vás kvantoví guruové úspěchu, ani politici.

Důležité je, stejně jako před tisící nebo pěti tisíci lety, hlídat nebezpečí. To znamená, z které strany přiběhne nepřítel, který vám chce setnout nebo ustřelit hlavu a zapálit vaše obydlí, případně, zda se přivalí tsunami či vichřice a kdy. Ti chytří mohou zkoumat i proč. Obojí se může v naší době znovu velmi pravděpodobně stát. Takže si ten zbylý čas mezi tím užívejme bez zbytečných diskusí o čemkoliv. To jediné, proč jste na Zemi přišli, je uzdravit sebe a svůj rod. Vyrovnat se s tlakem hmoty, ostatních bytostí i událostí. Vyrovnat se s přitažlivostí, jinem, i vztekem, odporem a nenávistí, tedy odtlačováním, jangem.

Víc informací už nepojmeš, smiř se s tím, Kamile.

Uzdravte svou krev a srdce. Svůj rod. Proto jste přišli. A možná můžeme slovo uzdravit nahradit slovem přijmout. To bolavé, s čím se oni vypořádat nedokázali. Vesmír ve smlouvě o tomto životě nepíše nic o hlavě, o školách, a tom, co si máte či nemáte myslet a jaký názor, politické stanovisko či náboženství máte zastávat. Chovejte se čestně, vstřícně, žijte v pravdě srdce. Jste zodpovědní za míru své Lásky. Za nic jiného.

Klid a mír se stal tou nejcennější cenností.

Možná již všichni kolem vás jsou mrtví.
Jste pramínek vody na poušti. Přišli jste vyschnout, nebo prýštit?

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář