Jirkovou optikou (484. Lidem už vypínají řečová centra! Naboostejte hlavu dřív, než vás složí!)

No, že vám ty optiky za vaše prachy ale pálím jednu za druhou, že? No, doba je těhotná, a upřímně, přestává to být sranda, i když to již roky není. A já to nestíhám všechno psát, ale i nadále dělám, co mohu, abych dál vzhledem k mé zkušenosti směřoval k uvědoměními pomáhal držet na nohou. Lidem už se bohužel začaly dít ty věci s hlavou. Výpadky nejen paměti, přidružují se výpadky sluchu, vidu, anebo řečových center.

Ostatně, lze očekávat zejména silné výpadky komunikačních sítí, internetu, bankovních a dalších systémů.

Chci se dnes však znovu vrátit k hormonům a ještě znovu dodat váhu článku o utajovaných hormonech, a zasadit do souvislosti s nervovou soustavou a mozkem.

Pokud máte dostatečně fungující hormony, což je následek správně fungujícího elektro-magnetismu, začíná to krví, která se točí lépe a umožňuje lepší prostředí všem červeným krvinkám, které mohou svobodně fungovat. Neboť co ztrácí energii, to roste a shlukuje se. Z tohoto pohledu je naše společnost před výbuchem, nebo před kolapsem (horší varianta), neboť roste nespokojenost a napětí, lidé se začínají sdružovat, třeba do politických stran, což by se v normální společnosti vůbec nemuselo a nemělo dít.

Pokud nemáže dobře fungující hormony, je těžký problém nejen splodit dítě, tedy otisknout do Matrixu svou kopii. To si žádá obrovskou sílu. Mimochodem, již brzy očekávejte přelomovou optiku, jak porazit neplodnost!

Bez hormonů se vaše tělo neumí dostatečně čistit. Nastává u žen výrazný problém s menstruací, které se výrazně zpomaluje, nebo zrychluje, v každém případě je její průběh fyzicky i emočně náročnější.

Bez hormonů vás ale třeba mohou začít bolet nervy, nohy a tikat nervy.

Nebudete mít ostrý zrak, bude zakalený a rozmazaný. Bude vám pískat v uších.

Hormony vznikají i pohybem a hormony vám umožní pohyb životem.

Bez hormonů člověk nemá sílu žít!

Na hormonech se podílí zdravá, čistá játra a zejména pak mozek a jeho žlázy s vnitřní sekrecí, hypothalamus a hypofýza.

Hormony potřebují Slunce a to vám globální vláda částečně odřízla, tím začne prudce samozřejmě padat i imunita.

Hormony se vám nerozjedou, pokud nebudou mít palivo, a jejich palivo je zejména jód. Také jsme již o něm hodně psali. Problém je ten tvrdý, syntetický, potassium iod, který štítnou žlázu spíše zleniví a ucpe, takže hledat přírodní varianty, ryby, řasy, nakonec i ta vincentka. V prodeji jsou ale i různé zdravější varianta, já používám ten dýňový s jódem, Joda Organika, nebo Fortuna Vitae, anebo Natur jód. Fajn mi přijde taky jód extrahovaný z řas, jako třeba Kelp – Chaluha bublinatá o přírodní jód. A další.

Hlava potřebuje nyní vaši pomoc a obrovskou intervenci. Dochází k dalšímu oslabování naší ochrany, tedy magnetického pole, a zvyšování výkonu elektřiny, jak vnější kosmické, tak vnitřní planetární (stroje a technologie, antény mobilních poskytovatelů).

Co udělá silný elektrický výboj, události, jež budou sílit, s vaším tělem, ukázala nedělní událost v Liberci.

Co vše potřebuje, i pokud máte hormony relativně v pořádku?

Sůl, zejména draslík, jsem snad již zpropagoval dostatečně. Je třeba si ale uvědomit, že mozek je především tuk. Takže dobré tuky. Máslo, kokosový olej, olivový, ale především samozřejmě rybí tuky a omega3, za mne nejvíc zinzino, ale určitě musí existovat i některá další. Jde o to, aby vám nestihly zoxidovat ještě předtím, než je trávicí systém zpracuje. Samozřejmě, čím víc živin dokážeme cucat a vycucat, tím lépe. Nebo odkaz paní Budwitové a lněný olej s tvarohem. To v dnešní době potřebujeme proti výrazným zánětům „jako sůl“! Mozek si ale také výrazně říká o glukózu, cukr, je to sice trošku náhradní řešení, první pomoc, ale v přechodové fázi holt na to jedeme, já moc jiné spolehlivé řešení nevidím. Organismus by si měl po přechodu na fotosyntézu začít vyrábět cukr sám, a také vyrábí, některým diabetikům letí cukr k nebeským hodnotám, ale u jiných lidí to skřípe. Zejména, pokud vám není dobře, točí se vám hlava, nemáte jako by kyslík, potřebujete výrazně víc cukru. Zkuste med.

Ranní olejový booster. Jód v dýňovém oleji, lněný olej, černý kmínový olej, omega 3 od zinzina a vitamín A v oleji.

No a pak jsou zde různá udělátka. Zkratky. Šidítka. Udělají velmi dobrou službu, ale ani pak nezapomínejte na předchozí odstaveček, aby se to nevymstilo. Jako každá „droga“ či „lék“, může fungovat a přinášet účinek jen chvíli. A jsme už jednou nohou na poli chemie a to doporučuji jen po delší přípravě zkušeným válečníkům. *) Prvořidiči nesedejte do rychlých, sportovních aut.

Ano, je to populární methylene blue, už jsme o tom psali dost a mnozí jste ho (co tak najednou?!) začali brát. Ano, je to trošku úlet, antidepresiva hned a tady! Nakopnutá psychika letí ke hvězdám. Anebo třeba , nebo méně známé fosfatidylserine, nebo hematoxylin (nemám vyzkoušeno, pokud vy někdo ano, napište mi na fcb).

Nezapomeňte však vše toto, včetně olejů, spojovat s fotony, tedy pobytem venku. Slunce nám sice pomalu zhasínají, ale o to více je důležitý pobyt venku, i za zamračeného počasí, a nachytání pár fotonů k boostování elektronů.

Tak zase příště.

A vlastně ještě: pokud chcete rychle nahodit mozek, čichejte! Ano, fetování, to jsme dopadli! 😃 Samozřejmě, čichejte bio! Hokejisty po úderu pukem do hlavy či ránou pěstí od soupeře nahazujou tlakovým nosičem, tedy dusíkem, tedy čpavkem, vám by měl stačit nějaký esenciální olej, citrusy, nebo velký jin, jehličnany, skořice, a tak. Za mne je nejkvalitnější doterra, tu i kapu do vody a piju, ale jsou i další..

*) Nic v článku nenahrazuje zdravotní radu. Pouze zkušenost většího množství probouzejících se lidí. Pro zdravotní radu si utíkejte k dealerům drog, svým obvodním a závodním lekařům. Sice vám nic nevysvětlí, protože začínají tápat a šlapat vodu, tohle nečekali, ale za to vám umějí přidat za provizi ještě aspoň pěkných pár teček mezi oči.

Děkujeme několika desítkám našich klientů, a několika stovkám našich předplatitelů, celkově přibližně 1 %, že nás financujete a pomáháte zachraňovat zdraví či životy pro desítky tisíc zatím nevědomých a sobeckých lidí.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 866 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Jirkovou optikou (484. Lidem už vypínají řečová centra! Naboostejte hlavu dřív, než vás složí!)

Napsat komentář