Jirkovou optikou (485. Spojeni Říší až na věky věků, heil Wissenschaft! )

Lidstvo se stává jedním, a je to bolavý proces. Projevuje se to tak, že expanduje systémová energie těl, jinými slovy, o něco se zvětšují jemná, neviditelná těla. Lidé si jich až dosud nebyli vědomi. I tak se ale spojovali energeticky s těmi, s kterými se nacházeli ve velké blízkosti 2,5 metru, odtud pochází tzv. Fauciho pravidlo 2 metrů sociálních rozestupů, nyní jsou to však vzdálenosti třeba 6-10 metrů, u někoho více. Tedy mnoha dalších lidí, kteří tzv. ruší vaše kruhy, tedy mozkové vlnění a nejde se příliš soustředit, někteří dokonce mohou nyní pracovat a soustředit se hlavou až v noci, až 90% populace usne. Znamená to, že zahrnujete do svého pole nejen sousedku od vedle, ale také několik kolegů v práci a polovinu autobusu MHD. Tímto způsobem můžeme od někoho „něco chytit“, což známe, jen jsme mysleli, že nám nějaké záhadné mikroby či viry vlítnou z nosu vedle stojícího, či vedle žijícího, do našeho nosu. Ve většině případů tak není, ten přenos je fotonově-energetický.

Právě noc patří nyní mezi hlavní spojovací časy, tzn. během noci naberete frekvenci a často i vzpomínky na minulost ostatních lidí. Vše se ocitá v polích, odkud si to stahujeme. Jde zřejmě o záměr Matrixu ztížit probuzení jednotlivců, takže neustále nesou tíhu všech ostatních. Lidé se ráno probouzejí nevyspalí, zbití, někteří mají dokonce podlitiny, škrábance, atd.

Do toho část našich spoluobčanů podlehla lákavé nabídce kvalitního zdraví, na základě tzv. nového mRNA očkování, se kterou přišli političtí a vědečtí představitelé a tzv. lékaři a donutili většinu lidí se očkovat. Jde podle všeho o pokusy a experimenty korporátních fašistů, jejichž vědecké podhoubí se skutečně kryje s nacistickými eugenickými výzkumy. Jejich protagonisté po válce takřka všichni přešli pod vlajku USA.

Tato technologie však navíc používá tzv. shedding, tedy prolévání , či prosáknutí, nebo dokonce moulting, což je línání, kdy živočich odhazuje část svého těla, což slouží jeho dalšímu životu a zdraví. Znamená to, že k oočkování celé, tedy 100% populace je potřeba tzv. oočkovat jen cca 23 % populace. V ČR by to mělo být něco kolem 2/3, tedy 66 %, ale použito bylo vědecké pravidlo třetina – třetina – třetina.

Třetina podle všeho dostala placebo, třetina pouze lehkou, nebo jinou účinnou lávku, a třetina plnou palbu. Jde tedy přesně o požadovanou míru oněch 21-23%. Na internetu to najdete jako „konspirace o šaržích“, kdy slovinské sestry vynesly údaje, ke kterým se dostaly a které pak po nějaký čas pozorovaly na opíchaných pacientech. Umírali skutečně zejména ti, kteří měli stejné šarže pokusných látek.

Očkování navíc muselo proběhnout „šokem“, tedy rychle a najednou, aneb „per do nich, dokud maj strach a jsou mimo!“. Lékařská péče tedy musela ustoupit vědecko-technologické politické sektě. To pak zpravidla obešlo ordinace praktických lékařů ve velkých očkovacích centrech, kde dostávali očkování i ti, kteří jsou těžce nemocní a pro které to byl většinou poslední kontakt se světem nejen vědy, ale lidskou civilizací vůbec. Krátce po zabodání totiž zemřeli, jejich tělo to roztrhalo, nebo ucpalo.

Budou živí v době příchodu Antikrista závidět mrtvým, jak se praví v proroctvích? Víme již, že role antikrista se společně ujali bohatí podnikatelé, dolaroví miliardáři, zejména počítačové monstrum pan Gates, Zuckerberg, a další, kteří zaúkolovali stínovou vědeckou obec. Později se k nim připojí také „druhá strana mince“, tedy zejména Musk a ostatní.

Látky v očkování spojí nyní každopádně neočkované s očkovanými, tzn. že v každém probíhá onen zvláštní bílkovinový, magnetizační a zakovující proces. Ten by měl lidi převést na syntetickou podstatu, tzn. mimo jiné řízení z jednoho centra a napojení na internet lidí, 6G. Výsledkem jsou obrovská únava a velké zdravotní problémy očkovaných i neočkovaných. Zdá se, že pokud neonemocněli nebo neumřeli, jsou na tom očkovaní v jistých chvílích dokonce lépe, než neočkovaní, co do bolestí a projevů.

Podle oficiálních údajů zemřelo na tyto vědecké pokusy až 17 milionů lidí, neoficiální čísla však hovoří o 100 miliónech a dalších stovkách miliónů zraněných. To by znamenalo, že počet obětí již v podstatě dorovnal, nebo dokonce předčil následky řádění předchozích fašistů před 80 lety, ve chvíli prvotního nápadu a Hitlerova záměru velkého sjednocení lidí stejného geno-typu do velké, jednotné Říše, což vešlo ve známost jako 2. světová válka.

Bombarduje-li vás někdo soustavně špatnými zprávami po 2 měsíce, dojde k tzv. vymytí hlavy. Projevuje se špatným soustředěním, nejistotou, ztrátou paměti, nepředvídatelnými činy, strachem. A samozřejmě vírou ve falešnou realitu. Nyní již rozumíte, k čemu byla zneužita masová média na západě po vypuknutí covidismu. Ještě větší zkušenost než KGB, mají s propagandou nacisté pod vedením smutně proslulého Goebelse.

No, tak jsme si to ještě stihli shrnout, soudruzi a soudružky, než nový funkcionář a vládní cenzuru, soudruh Foltýn, tak nějak zakročí a utípne nám ty naše smrdutý zobáky. Pak je odhodíme a budeme již jen odsouzeni mlčet, a žrát ta jejich svinstva.

Takže, zkusme si to již zakřičet!

Ať žije nový člověk, až žije Říše, ať žije vědecká revoluce, heil Wissenschaft und danke sehr!

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 866 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář