Jirkovou optikou (448. Jsme jen zbytkový produkt jiných dějů, neberme se tak vážně!)

Tak jsem na profilu Titanová pyramida přečetl status. Vesměs to tak nějak je,ale chci k tomu říct ještě něco dalšího. Zde je jejich status.

Hmota je tvořena světlem

V duchovních naukách se praví, že vše ve Vesmíru je tvořeno ze světla a že hmota je ve své podstatě vibračně zpomalené světlo. Tyto teorie jsou poslední dobou potvrzovány i vědeckými pokusy v laboratořích. O co konkrétně jde?Je známo, že při zániku hmoty, částic, se uvolňuje jejich klidová energie a vznikají fotony, které se následně šíří prostorem rychlostí světla. Fyzici v Brookhaven National Laboratory udělali pokusy s opačným dějem, kdy srážkami fotonů vytvořili částice (hmotu). Ke stejnému výsledku došla i skupina vědců kolem lineárního urychlovače Stanfordovy univerzity v Kalifornii. Výsledky obou týmu fyziků tak poskytují jasný důkaz přímého vytváření páru hmoty a antihmoty ze srážek světla.Vezmeme-li v potaz, že srážkami fotonů mohou za určitých okolností vznikat zároveň i trojrozměrné hologramy, jeví se jako stále pravděpodobnější teorie, že Vesmír funguje jako takový virtuální simulátor, v kterém se mění naše okem neviditelné myšlenky a představy na smysly vnímatelné objekty (věci a události) a vytváří se tak prostředí (kulisy) pro odehrávání nekonečného množství vesmírných dějů. Podobně, jako mění počítač představy programátora do dvourozměrných obrázků, mění Vesmír naše myšlenky do trojrozměrných holografických forem, které pak následně svými smysly vnímáme a zažíváme. Mějme tedy na paměti, že svými myšlenkami dokážeme měnit realitu a tuto možnost proto maximálně využívejme…

Zamýšlet se nad povahou hmoty je inspirující. Ale aby tak člověk mohl učinit, musí být inspirován. Musí být silný, musí být v nadhledu a musí být svobodný. Aspoň ve své mysli. Aspoň trochu.

Hmota je zbytkový produkt. Něčeho. Nevíme čeho. Ale neceho duleziteho. Hmota je tvořena Světlem, ktere se tvori, kdyz se něco stane. Nebo se něco s něčím spojí, nebo narazí. Asi jako kdyz pri podobných srážkách hmoty vzniká teplo. Tak vzniká i při podobných srážkách či spojeních něčeho někde něco jako zbytková energie – hmota. Jsme jen odpadní látky, mozna urcite lehke vyvážení, co nabylo extremne malou cast vedomi, protoze je výhodnější cast procesu delegovat.. takovy drony.. ted uz to bude hodne videt, lide se budou vice stávat bioroboty nez lidmi, kvuli zefektivneni a zlevneni energetickych procesu rizeni .. inu, tak. Jsme v tělech jen jakesi autobaterie a hlavni nas smysl dany programatorem je trosku pri narozeni se a hodne pri umirani.. tak se neberme tak vazne! Cim vice to budeme jen sledovat, tim pujdeme proti proudu programátorů. Ti chtějí naši bolest, utrpení, emoce a nemoce. 😳

Převést/odvést energii zpět jinam, je energeticky náročné. Jako vyměnit si krypto měny zpět na hotovost. 🙂 Mimochodem, i k úmrti je potřeba obrovské množství energie. Proto je podle všeho potřeba ve hmotě před transformací co největší její část zničit, upálit, anihilovat. Na palubu k odletu si s sebou můžete vzít jen 5 kg, nikoliv 6 kufru s 66 kg each. To je podle všeho účel a smysl hmoty.

Vše hmotné je určeno k anihilaci. Vaše auto, vaše bankovní konto, váš barák, a nakonec i vy samotní. Můžeme se toho dobrovolně vzdávat. Čili to „utratit“. Poslat do oběhu, do světa.. nebo nám to seberou připravované kroky nové fašistické globální vlády, povinně.

Ano. Celá ta krása tady „dole“ slouží ke zničení a k přeměně zbytkové energie na.. něco.

Tak, teď se z toho buď můžeme zbláznit, nebo to přijmout a konečně se uklidnit.

Jedna z hypotéz je, že se elity budou snažit ukončit cca 90 % lidí, aby mohlo těch 10 % při zahoření a Události projít. Je to v podstatě princip oběti. Je to princip válek. Je to princip toho, aby lidé nenabyli většího vědomí, protoze slouzi k jinym účelům, než k evoluci. Jsme spíš taková autobaterie, zdroj energie (a zejmena tedy v tom bodu konce, zkázy) pro určité probíhající procesy. Ale jsou to jen teoretické výpočty. 😉 Zakázané a tajné.

…a přitom je to tak snadné.. sledujme brouky a hmyz.. pokud to z jejich „života“ pochopíme co nejdříve, nebudeme se jimi muset stát, chtějí nás jimi udělat. Již brzy..

Ano, náš osud je v rukou brouků. Jak to bylo? Ze života brouků? Ne, ze života hmyzu. Možná ještě Broučci. A Neználek, hlavně Neználek! Komunistická vize na Zemi kvůli povaze lidí, jejich egu a chamtivosti, nepochopení druhu, zcela nerealizovatelná.

Tak tak. Někdo ví.. věděl.. a ještě bude vědět, pozná. Všichni ostatní jsou tu hlavně kvůli porážce. Naše ego je tím větší, čím víc jsme vzdáleni od prvotního moře, od Edenu.“ Říká izraelská homeopatka Michal Yakir. No, možná jsme jen zdrojem energie pro střed, pro centrum. Jako každé předměstí, jako každá kolonie. Jenže střed jsme my, Praha!

A má to přitom zcela jednoduché řešení. Víte jaké? Zvednout celou tu hmotu do vzduchu. Ne vyhodit jí do vzduchu, ale pomalu zvednout. Jak? Tím, že by každý začal dávat vše to, co má, těm druhým. Tím by se vytvořil obrovský energetický vír, který by zřejmě vyrazil satanistům jejich karty z rukou. Ale oni spoléhají, že se tak nestane. Že lidé jsou dostatečně chamtiví a zlí. A že tyto jejich vlastnosti udrží království pekelné hmoty i pro další tisíciletí.

Bude to tak opravdu?

Ale když už jednou člověk na světě je, tak má koukat, aby byl. (J.Werich)

*) ČR patří podle některých průzkumů mezi 3 nejateističtější země světa. Lidé v Česku nevěří nikomu a ničemu, v nic. Samozřejmě, kromě peněz, majetku a jídlu. Malá část je však označována jako něcisté. Věří, že něco existuje. Proto nám tuto medicínu dávají ostatní ochutnat, abychom se konečně pozvraceli. Ano, všechno je u nás jednou tak drahé, jak jinde. Milujeme to, chceme to! Všechno TO ! Je to náš životní styl. Pohádkám navzdory. Už za pár týdnů zase Češi zcela minou vánoční a pohádkové poselství.

Vedoucí zemí je v tomto satanském žebříčku Čína. Jen v té to mají lidé ještě hůře, a zaneřáďují svět každou vteřinu dalšími tuny hmoty. A ostatní oligarchové jen této jejich neřesti využívají a zneužívají, překupují ji, kupují si podíly. Přesně podle svého náboženství peněz a z nich vyvěrající moci.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 815 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Jirkovou optikou (448. Jsme jen zbytkový produkt jiných dějů, neberme se tak vážně!)

  • 27.11.2023 (10:39)
    Permalink

    Pane Jiří, zajímavá myšlenka, že by všichni začali dávat druhým to co mají, a že by tím vznikl nějaký energetický vír. Jenže ta hmota nezmizí, když ji někomu darujeme – možná to tak má být, že si lidi zvyknou na to, že se zbaví „hmoty“ co vlastní, a dají ji někomu druhému, ale v tom okamžiku se vlastnictví té „hmoty“ jen posune a dále zůstává. Takže udělat energetický vír, ale teoreticky kdyby se to stalo, co bude až se to „usadí“? Něco jako naše privatizace? To byl obrovský energetický vír, jenže většinou ukradená hmota národu – z národních podniků (které patřily opravdu všem) na akciové společnosti atd. a ty již šly snadno odcizit. A co udělal tento „energetický vír“ v Česku to vidíme – nic moc dobrého to nepřineslo. Respektive jen někomu. Jak to řekla kdysi „Matka Tereza“ – není problém uživit chudé, problém je „nasytit“ bohaté v té jejich touze vlastnit pokud možno vše. Takže možná, že ta myšlenka darovat vše není míněna tak, aby obyčejní lidé, kteří vlastní cca 10% z té hmoty darovali vše, ale aby ti bohatí, kterých málo, ale vlastní 90% té hmoty tuto darovali a tím by se možná docílilo té žádoucí rovnováhy. Jediná otázka je – spěje všechno k rovnováze a stálosti nebo k chaosu?

Napsat komentář