Politicko-ekonomická situace ve světě, kam případně emigrovat před neokomunismem a korporátním fašismem?

Kam utéct před očekávaným dalším vzestupem národního socialismu, globálního neokomunismu, a korporátního fašismu, který s počátkem údajné pandemie začal lomcovat zejména západním světem?
Situace je taková, že elity připravují svobodné říše pouze pro území Commonwealthu. Etnické a třídní čištění začalo již v Austrálii, kde by do budoucna mělo sídlit centrum západní anglo-americké říše, včetně mnoha instituticí, velká část z nich se tam již přesunula z USA. V Austrálii bude sídlit zejména světový kapitál, nejbohatší z miliardářů, ty, které nepřijme kvůli nevyjasnění etnického původu či konexí Izrael. Policejní stát v té tvrdší podobě testují již více jak rok v Kanadě, mnoho lidí odtud emigruje do USA či dále do střední a jižní Ameriky. Lidé přicházejí o majetek, ten je zabavován politickým nepřátelům režimu.
Vcelku bezproblémový život pro „normální“, tedy finančně úspěšné, nezávislé, či podnikající, kteří se podvolí systému (zdravotní omezení, sociální průkazy atd.) je připraven v USA, kde zřejmě během roku, dvou dojde k nějaké formě převratu či úpravě společenského zřízení, za tím účelem instalovali propagandisté amerického Jakeše (Bidena), jehož sesazení v pravý čas zinscenují. Establishment ale zřejmě nechce, aby se staronovým vůdcem stal Trump, anebo možná spíš hraje hru a vytváří z něj jakousi umělou opozici i nadále. Členství Trumpa v těch správných organizacích i jeho správný etnický původ ho k tomu stále předurčuje.


Evropa byla a bude obětována. EU byla ostatně geopolitckými stratégy zejména z Londýna a Washingtonu založena právě za tím účelem. Globální fašisté Evropu použijí zejména jako nárazníkový pás pro ekonomickou a nyní již i vojenskou válku s Ruskem. Pokoušejí se Rusko ekonomicky a vojensky vykrvácet a žádná oběť pro ně není dost velká, zchudnutí Evropy je ta cena, kterou chce americký establishment v pohodě zaplatit. Chtějí se také zbavit ekonomické konkurence zejména Německa. Ostatně, Německu ještě stále vyčítají události před 80 lety, přestože sami dobře vědí, kdo světovou válku naplánoval, pomohl vyvolat a také financovat. Ostatně, i tehdy se báli zejména Ruska. Z Evropy nakonec vznikne hlídaná, otrocká říše drakoniánských opatření a velké chudoby, samozřejmě, se vzrůstající intenzitou pro její východní část, tihle lidé se za každé války pokoušeli zničit hlavně Slovany a slovanské enklávy (poválečná likvidace Jugoslávie atd.). Už jen proto, že jde o mírumilovné a chytré lidi, kteří si umějí poradit. V Evropě očekáváme sociální nepokoje a v některých zemích i občanské války, které nakonec Brusel a jednotná evropská armáda a policie krvavě potlačí.


Takže, kam? Lidé odcházejí do USA, samozřejmě,, za každé války se tradičně chodí do Jižní Ameriky, populární je zejména Ekvádor. Sídlem Říše je od nepaměti Anglie. Špatně mi nevychází ani Turecko, a samozřejmě Asie. Kvůli podnebným změnám ale brzy nepůjde vydržet v těch jižních zemích, Indonésie a Thajsko bude přílišné horko. Otázkou, zejména politicko-ekonomickou, je Vietnam, kde bude zavedena nějaká mírnější, lidštější forma čínské totality. Co se Evropy týče, vypukne zřejmě nová válka na Balkáně na území bývalé Jugoslávie, zejména mezi Srbskem a Kosovem, případně Albánií. Bezpečněji by mohlo být na severu, zejména Norsko, Finsko, částečně Švédsko, kde však zřejmě nakonec rovněž vypuknou sociální a etnické bojůvky, což je záměr Systému poškodit védské etnikum, které je po Slovanech druhým největším nepřítelem fašistů.


Myslím si, že špatně z toho nevychází zatím ani ČR. Ano, lidé nejspíš přijdou ekonomicky prakticky o vše, leč z hlediska bezpečnosti by to nemuselo být tak špatné, pokud zvládnete pro menší byt platit 10-20 tisíc měsíčně za energie a pokud možno, máte státní zaměstnání, sloužíte státu, který se už poměrně rychle a bez dalšího skrývání transformuje na totalitní režim. Samozřejmě, přibližně třetina lidí na to nebude mít žaludek. Důležité však bude, co s tím bude dělat ta druhá neortodoxní třetina, zda bude totalitnímu soukolí pomalu sypat písek mezi kola.


Bude to stát ještě mnoho obětí, ve hře je až dvě třetiny obyvatel, tedy přibližně 4-5 miliard, kterým je naplánován odchod, ačkoliv podle posledních zpráv jsou tyto plány nyní rychle přepracovávány a korigovány, ale i tenhle nelidský režim nakonec pomine a na Zemi zavládne trvalý mír. Toto je součástí plánu již desítky let. Přerod v novou společnost očekávám to někdy během cca 20-30 let odteď, vše záleží také od dění na Slunci, je možné, že velký záblesk vypne elektro zařízení a technologie mnohem, mnohem dříve. S tím dost možná i mnohé lidi, jejichž (tzv. viry neočištěné) srdce prudký náraz elektro-magnetické energie nemusí vydržet.


Nepřišli jsme sloužit satanistům, ale svojí duši a Bohu. Nepřišli jsme se podvolit, nesmíme pošlapat památku svých hrdinských předků, zejména hrdinů z druhé světové války, kteří se fašistům již jednou postavili a bez kterých bychom zde již nebyli. Současný plán fašistů je však mnohem sofistikovanější a pro méně politicky nadané méně v těch prvních fázích viditelný. Přesto v této době už by to měli jasně vidět v podstatě všichni, kdo mají vychozenou aspoň základku, hodiny dějepravy zcela neprospali a nesledují aktivně a chronicky propagandistické režimní večerní tv zprávy každý den, kam a kdo co tlačí a proč. Tedy, kdo je kdo, včetně ve speciální „volební operaci“ (nasazení vlivových organizací Milión chvilek a dalších, a zejména masivní zneužití médií) instalované zločinné české tzv. „vlády“ protektorátního úředníka Petra Fialy. Jeho zaměstnavatelem není lid ČR a nikdy nebyl. Nyní již to tedy vidíte.

Kostky jsou vrženy!
Bůh s námi všemi, a My s Bohem!

(jmm)
veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář