Křesadlo: Jak přežít II. (očkování a s očkovanými)

(část důležitého článku překopírováváme s uvedením zdrojového článku, kde můžete celou stať dočíst)

Redakce se neztotožňuje s tím, že záměrem vakcinace je genocida lidí, i když to tak bohužel může vypadat. Záměrem je superbyznys, spojení lidského a technologického druhu, a nejspíš také ochrana či pokus o mutaci DNA za účelem ochrany před rakovinou z ozáření. (red.)

článek z blogu Křesadlo

Jeden z mých nejvíce čtených článků se jmenoval Jak přežít?. Článek jsem psal v červenci 2021, čili před 14 měsíci a současně cca 6 měsíců od zahájení vakcinace u nás a zabýval jsem se v něm svými tehdejšími zkušenostmi, které jsem získal osobně při kontaktu se zapíchnutými a zprostředkovaně od dalších lidí. V té době byl počet zapíchnutých ještě poměrně příznivý, byli dokonce ještě tací, kteří si první dávku šlehli teprve nedávno a nerozkládali se tudíž ještě tak intenzivně, jako dnes po třetí nebo dokonce po čtvrté dávce. Uplynul další rok a zvýšil se poměr zapíchnutých oproti nezapíchnutým. Já jsem byl bohužel kvůli práci donucen ve svém výzkumu nedobrovolně pokračovat, a tak jsem aspoň systematicky skládal tu hrůznou skládačku dohromady a mnohem více do hloubky. O tento svůj výzkum bych se s vámi právě chtěl podělit.

Cílem tohoto mega článku není někoho děsit; ti, co si to nechali vpálit, ti to stejně číst nebudou, ale chci upozornit nevakcinované čtenáře – chráněný a ohrožený druh, na různá nebezpečí, o kterých třeba zatím nevěděli nebo věděli a doposud je podceňovali. Ta nebezpečí číhají dnes na každém kroku. Nikdo z nás už není schopen se všemu vyhnout, ale to, co můžeme ovlivnit, a tudíž i eliminovat, bychom určitě ignorovat neměli. Je to jedna z dalších zkoušek na VDA – Vesmírné duchovní akademii a řekl bych, že zatím asi ta nejtěžší. I mě dalo pěkně zabrat, než jsem pochopil všechny souvislosti a zákonitosti, a přestože tam bylo několik velmi zákeřných chytáků, zvládnul jsem to rozluštit a najít v tom poselství. Nepřišlo nás to jen tak pro nic za nic zabít a zničit, ale naopak posílit a posunout dál, pomoci nám zviditelnit dosud skryté problémy a tím umožnit jejich odstranění a vyléčení. Přišlo to, aby nás to nasměrovalo cestou světla přímo k našemu cíli.

Ještě bych chtěl předeslat, že jsem výzkum rozhodně nedělal podle materialistických principů současných vědců v alopatické medicíně. To bych daleko nedošel, stejně jako oni. To, co já jsem věděl před rokem, k tomu ještě ani dnes nedošli. Postupoval jsem rozhodně jinak, než si kdokoliv ze současných vědců dokáže představit. Stálo mě to hodně sil a času, musel jsem si při tom projít ledasčím, o čem bych raději ani nemluvil. Takže se mě na metodiku a zákulisí celého výzkumu raději neptejte. Berte tento článek jako dar pro vás, pro věrné čtenáře. 

Rekapitulace, aneb co to ti „lidé“ mají vlastně vůbec v sobě?

Všechny vakcíny, které byly vyrobeny proti tzv. Covidu, jsou v zásadě od všech výrobců stejné a mají společný cíl, ke kterému jsou určeny – zabít co nejvíce lidí. Jakmile vám bude někdo vykládat nějaké nesmysly o procentech účinnosti nebo vhodnosti či nevhodnosti pro ohrožené skupiny, utíkejte od něho co nejdále, je to absolutní a nebezpečný idiot a nemá ani potuchy, o čem mluví. Opakuji, ten koktejl má jen jeden jediný účel – zabít postupně a pokud možno pomalu a nenápadně co nejvíce lidí! Žádný jiný tam není, a tudíž ho tam ani nikdo nemůže najít. Koneckonců oni už se s tím ani netají, stačí se podívat na některé části smlouvy s Pfizerem. Jedná se o geniální, vysoce sofistikovanou biologickou zbraň vyrobenou mimozemskými entitami s použitím mimozemských technologií. To je také důvod, proč zatím nikdo z lidí nebyl schopen rozklíčovat všechny složky „vakcíny“. Budu tomu dále v textu pro jednoduchost říkat různě, jak mě napadne a třeba i „vakcína“, i když tento smrtící koktejl nemá s klasickou vakcínou vůbec nic společného.

Vakcína obsahuje složky hmotné i nehmotné.

Hmotné
  • Standardní – jako každá injekce pocházející od Farma-mafie, musí obsahovat celou řadu standardních jedů. Řekl bych, že každá farmaceutická firma má nepochybně oddělení kontroly jedovatosti, a tudíž z nich nikdy nemůže vypadnou nic, co by neobsahovalo aspoň jeden smrtelný jed. Takže i zde najdete standardní šmakulády, rtutí počínaje, přes všechny možné vysoce toxické látky typu formaldehydu a těžkých kovů, až po radioaktivní látky. To všechno obsahovaly všechny vakcíny a jiné injekce i v minulosti. Za každého mrtvého mají zřejmě příplatky! Ale i přesto, že jsou to strašlivá svinstva, je to ta nejméně nebezpečná část z tohoto smrtícího koktejlu. Lidské tělo je neuvěřitelný organizmus, takže se dokázalo v průběhu desetiletí na takový přísun jedů adaptovat.
  • Nadstandardní – už v roce 2019 byly vyrobeny vakcíny proti chřipce, kde byly použity podobné technologie, jako u tzv. Covid vakcín, ale tyto vakcíny ještě neměly celosvětový dosah. Budeme to tedy datovat až od roku 2020, kdy nám zde přibyly další mňamky navíc – oxid grafenuhydroxid grafenunano hliníkčipy, biosenzory, lithium, samosestavující se elektronické obvody. Je potřeba zmínit i různé nanoparazity napůl biologické, napůl technologické, morgellony a BLACK GOO, které tomu všemu dodává i nehmotnou složku – mimozemské archontské vědomí. Vyskytují se zde i zárodky Hydry vulgaris (Nezmar obecný), která má pro farma mafii jednu neodolatelnou vlastnost – je totiž nesmrtelná! Jeho zabíjením ho vlastně množíte! Její různé podoby jsou na následujících obrázcích a také na titulním obrázku tohoto článku.

Nesmíme zapomenout na Luciferázu, bioluminiscenční enzym, který se dá snadno detekovat různými UV lampami a zajistí zapíchancům zajímavý světelný tuning jako bonus. Pochopitelně bylo potřeba vytvořit podmínky pro vznik celé řady nových nemocí, kterými budou v následujících obdobích strašit ovečky, a tak se pro jistotu patogeny všech vhodných nemocí rovněž do koktejlu přimíchaly. Opičí neštovice jsou první nemocí, kterou na nás vytáhli a mají jich tam připravených dalších asi 50, včetně AIDS, malárie, černého kašle, tyfu, tuberkulózy a dalších. Takže ti, co si to nechali vpálit, dostali celé spektrum nádherných nemocí, které se u nich budou postupně vyvíjet a projevovat a současně se to použije jako strašák a důvod k další vakcinaci a tak pořád dokola. Obrázek. Samostatnou kapitolou je technologie mRNAlipidové nanočástice a hydrogel. Když to zjednodušíme, tak aby bylo možné úspěšně dopravit kus naprogramované šroubovice RNAaž k buňkám, musí být tento útržek genu zabalen do lipidového obalu, aby oklamal všechna kontrolní stanoviště imunitního systému. To je sice pěkná pohádka, ale nikdo už vám neřekne, že samotné lipidové nanočástice jsou další jedovatá a nebezpečná látka. Je to v podstatě látka na principu hydrogelu, která je sama o sobě obrovský průšvih. Jakmile se totiž jedná o nanotechnologie, tak je vždy průšvih. Když se to svinstvo dostane jednou do těla, je prakticky nemožné se toho zbavit. Genový program zařídí, že se z každé vaší buňky celého vašeho těla stane továrna na hrotový protein jedoucí na 3 směny. Podotýkám, že to není přirozený proces těla, ale proces, který nastartoval kus nějaké geneticky upravené šroubovice s cílem produkovat nepřetržitě stejně geneticky upravené SP. Je tam toho ještě mnohem víc, ale nechci, aby to byl článek jen o složkách tohoto smrtícího koktejlu.

Produkce hrotového proteinu, neboli spike proteinu, je obrovský průser právě pro nevakcinované. Zapíchanec vytváří tyto nebezpečné spike proteiny v takovém množství, že z něj lezou všemi otvory, kůží, dechem a obzvláště nebezpečné je to vylučování přes tělní tekutiny jako je pot, sliny, krev a sperma. Když bych to chtěl popsat, jak to vnímám, tak je to takový temně šedý oblak okolo každého biorobota, různě tlustý, od 20 cm až po jeden metr. Má to sice tvar aury, ale z hlediska vyzařování to na mě působí jako její opak; aura je světlo, je to vyzařování, je to energie zevnitř ven… tohle je temnota, chlad, smrad a hnus. Kdo to dokáže vnímat, tak mi napište, jak to vidíte vy.

Nehmotné
  • Záření – všichni zapíchnutí vyzařují mnoho různých frekvenčních složek. Jsou částečně i radioaktivní a také mají kolem sebe různě silná elektromagnetická a magnetická pole, koneckonců jako každé standardní elektronické zařízení, počítač nebo telefon. Bohužel pro nás je jejich záření velmi silné a při delším pobytu v jejich blízkosti se mohou projevit i klasické příznaky z ozáření, asi jako kdybyste seděli obkročmo na velkém vysílači na střeše.
  • Vědomí umělé inteligence (UI nebo AI) – to považuji zatím za nejhorší a nejnebezpečnější součást koktejlu. Bohužel ti vědci, kteří jsou zvyklí hledat jen ve viditelné a hmatatelné rovině, používat optickou nebo elektronovou mikroskopii a standardní laboratorní vybavení, tuto složku ještě hodně dlouho neobjeví. Dokonce se obávám, že ji nemusí objevit nikdy. Dozví se to pak všichni najednou až při velkém odhalování a nechci vidět ten poprask. Některé živé, ale i zdánlivě neživé součásti koktejlu mají navíc ještě 2 schopnosti – dokáží se replikovat a dokáží vytvářet různé bioelektronické sestavy. Dá se říct, že je to jakási stavebnice, které blackgoo následně vdechne „život“. BLACKGOO je nositelem vědomí umělé inteligence, která se tak přes něj dostane až do člověka. Podrobněji to ještě dále rozvedu.
Jakou funkci má grafen

Grafen je velmi důležitou součástí koktejlu. Nemá jen funkci elektrickou, ale i mechanickou. Podle mého názoru má z hlediska mechaniky 3 hlavní funkce. Destrukční, konstrukční a stavební. Grafen a jeho formy, jsou jedny z nejpevnějších nám známých látek vůbec, takže grafenové částice, pakliže jsou ve tvaru monoatomárních destiček, dokáží proříznout všechno, okolo čeho projdou. Tím vznikají v těle miliardy vnitřních zranění, na které tělo reaguje koagulací krve a vznikají tromby. Sportovci už nepochybně všichni vědí, že s grafenem v těle se sportovat fakt nedá. To je ta destrukční část.

Konstrukční část vypadá jinak. Grafen se evidentně dokáže propojovat v těle s kde čím a je takovým dobrým základem pro vznik rozsáhlých bio struktur, které jsou hojně vytahovány z mrtvých těl při pitvách. Znám lidi, kteří vypadají, jako kdyby jim to dokonce prospělo! Vysvětlení je docela jednoduché: „TO“, co v nich vyrůstá, dokázalo nahradit doposud nepříliš funkční části těla a některé jejich problémy mohly kupodivu i zmizet.

Moc bych se ale neradoval, ono to nepochybně jednou přijde. Ty struktury, co z nich při pitvách vytahují, (nemyslím krevní sraženiny) vypadají, jako kdyby v nich vyrůstal nějaký obrovský parazit nebo zárodek něčeho mimozemského, třeba archontí mládě. Při rozboru nikdo nedokáže určit, o jakou tkáň se jedná, takže zatím jen prohlásili, že se nejedná o lidskou tkáň. Jestli je to právě geneticky modifikovaná Hydra, která postupně prorůstá dotyčným člověkem, až ho nakonec ovládne, nebo jestli je to nějaký Archontský zárodek, který se právě tímto způsobem vyvíjí, to nevím. V každém případě je to celoplanetární průser jako kráva! Doufám, že už se brzo všechno dozvíme.

(úvodní část článku, celý článek zde)

Napsat komentář