Licencovaná mRNA vakcína tu ještě nebyla, o dlouhodobých vedlejších účincích očkování proti covidu se můžeme jen dohadovat

(Natural News) Je hromada důvodů, proč se raději vyhnout vakcínám proti COVIDu-19, které se farmaceutické společnosti snaží urychleně dostat na trh.

Nedostatečné otestování (zejména dlouhodobých dopadů a účinnosti jako takové) patří k těm hlavním, a když se navíc spojí s úplně novou technologií, může to být recept na katastrofu.

Bude se totiž jednat o tzv. mRNA vakcíny. Ty stejně jako tradiční vakcíny fungují tak, že „cvičí“ imunitní systém, aby rozpoznal nový patogen jako hrozbu a vytvořil si proti němu protilátky. Jenže zatímco tradiční vakcíny zpravidla využívají deaktivovaný patogen, mRNA vakcíny na to jdou jinak – nutí tělo, aby si tyto proteiny syntetizovalo samo.

Messenger RNA (mRNA) je jednovláknová nukleová kyselina, která slouží jako „předpis“ pro výrobu bílkoviny na základě genetické informace. V případě nákazy koronavirem dává mRNA buňkám instrukci, aby začaly produkovat typický „bodlinový“ protein, který koronaviru propůjčuje jeho charakteristické vzezření a hlavně viru pomáhá proniknout do buňky.

V laboratoři se tedy vytvoří sekvence RNA, ta se injekčně vpraví do těla a tam by měla vzít útokem buňky, kde ovládne ribosomy, jež produkují proteiny, a přiměje je tvořit nechvalně známé bodliny. Vaše tělo by následně (aspoň teoreticky) mělo být vytrénované k boji s virem, pokud na něj později narazí. Tyto vakcíny tedy přemění buňky vašeho těla v továrny na výrobu bílkovin, které vyvolají imunitní reakci typickou pro daný patogen.

V mainstreamu se o tom moc nemluví, ale důvod k nervozitě tu je: mRNA vakcíny jsou první vakcíny v dějinách, které zasahují přímo do genetického materiálu pacienta a mění ho. To je problém jak ze zdravotního, tak z etického hlediska.

Tyto nové vakcíny jsou sice vychvalovány jako přelomová technologie, ale zůstává faktem, že o jejich dlouhodobých účincích nemáme představu. Určitě nechceme popírat, jak ničivý dopad má COVID-19 na určité nízké procento pacientů, ale obrovská vakcinační kampaň, která se rozjela po celém světě, může mít za následek zatím neznámé problémy pro obrovské množství lidí.

Příliš mnoho neznámých, příliš uspěchaný vývoj vakcín

Mnozí odborníci uznávají, že s mRNA vakcínami je spojeno mnoho prozatím neurčených rizik. Spekuluje se o lokálních i systémových zánětlivých reakcích, které mohou rozjet autoimunitní onemocnění, rakovinu, chronické poškození orgánů a jiné problémy. Dalším důvodem obav je zneužití mRNA vakcín tak, aby cíleně poškozovaly některé funkce těla, kupříkladu obnovu buněk, plodnost a fungování nervové soustavy.

Pak je tu skutečnost, že mRNA je nesmírně křehká, a tak je nutné některé vakcíny (především tu od firmy Pfizer) uchovávat při teplotě – 70°C, jinak by se zkazily a ztratily účinnost. Příjemci očkování přitom nemohou vědět, v jakých podmínkách byla skladována vakcína, kterou dostávají.

Také nevíme, zda se skutečně dostaví dost silná imunitní reakce, která člověku zajistí dostatečnou ochranu před onemocněním. A pokud se imunitní reakce dostaví, není jasné, jak dlouho bude trvat imunita. Očkovaní si pak nebudou dělat starosti, že by mohli onemocnět, a přitom nebudou imunní – důsledky by mohly být devastující.

Navíc pokud vakcíny způsobí genetické poškození, budou tyto škody nenapravitelné. Genetické defekty nejde jen tak odstranit z těla.

Německý lékař a fyziolog dr. Wolfgang Wodarg se dokonce nechal slyšet, že by tento druh „slibných vakcín“ měl být zakázán, protože se jedná o genetickou manipulaci.

Viceprezidentka a hlavní poradkyně organizace Children’s Health Defense, Mary Holland, varovala:

„Nová technologie pravděpodobně znamená nové druhy újmy způsobené očkováním. Jelikož tu nikdy žádná licencovaná mRNA vakcína nebyla, netušíme, jak ta poškození budou vypadat. Vzhledem k velmi rychlému vývoji vakcín a jejich krátkým klinickým testům je pro nás újma vzniklá v dlouhodobém horizontu velká neznámá.“

Mary Holland a jiní mají obavy, že tato nová technologie a rychlé schválení vakcín spolu s všeobecnou panikou z nemoci v souhrnu povedou k bezprecedentnímu počtu případů újmy způsobené očkováním, přičemž mnoho z nich bude vážných. Vedlejší účinky vakcíny se možná projeví za měsíce či roky a tou dobou už bude pro velký díl populace pozdě.

Zdroj

Pozn. editora: Bude mít očkování mRNA vakcínou nějaký vliv na plodnost? Vědci neví. Takže, my víme a doporučujeme zejména bezdětným slečnám.. odmítněte veškerá očkování!!!

Jaké jsou možné vedlejší účinky nových vakcín? Smrt je z nich asi ta nejmilosrdnější.

Napsat komentář