Máme vás! Generální ředitel Moderny přiznává, že se lidé budou muset přeočkovávat do konce života

(Natural News) Generální ředitel farmaceutické společnosti Moderna, Stéphane Bancel, oznámil, že každý, kdo si nechal dát první dvě dávky jejich mRNA „vakcíny“ proti covidu-19, bude muset chodit na „posilující“ dávky do konce svého života, pokud bude chtít být nadále „chráněn“.

Bancelovým cílem je výroba dostatečného množství vakcíny pro každého člověka na Zemi, aby se mohl nechat znovu a znovu „očkovat“ až do smrti. Taková situace je samozřejmě skvělá pro ceny akcií Moderny.

Moderna je jedna ze společností, které vybral Donald Trump jako masové výrobce vakcín v rámci „Operace Warp Speed“. Za jediný rok si díky tomu nahrabala 19 miliard dolarů.

Nyní tento Trumpův muž přiznává, že pravým cílem zmíněné operace nebylo zatočit s virem jediným očkováním, ale cpát do lidí „vakcíny“ do konce jejich života. Evidentně to je jediný způsob, jak „oploštit křivku“.

„Ti, kdo se nenechají očkovat, se budou muset imunizovat přirozeně, protože varianta delta je silně nakažlivá,“ uvedl Bancel.

„Buď se necháte očkovat a budete mít dobrou zimu, nebo ne a budete riskovat, že onemocníte a možná dokonce skončíte v nemocnici.“

Bancel přiznává, že vakcína od Moderny lidem nalomí imunitu, takže budou potřebovat opakovaná přeočkování

Pokud se společnost podřídí jeho rozkazům, vrátí se prý život k normálu „během jediného roku“. Pokud ne, bude tu věčný cyklus variant čínského viru a s tím související noviny plné zpráv o „přeplněných nemocnicích“.

Senioři a jiné „zranitelné“ osoby budou prý nepochybně potřebovat to, co Bancel eufemisticky označil jako „refresher shots“ (povzbuzující injekce) mnohokrát během svého života. Jinak předchozí očkování ztratí účinnost.

K prvním zemím, které se dychtivě zařídily podle Bancelových slov, patří Izrael. Další země včetně USA budou nepochybně následovat, až bude vhodná chvíle.

Obyvatelé Izraele potřebují ke každodennímu životu „zelený pas“, pravidelně aktualizovaný v závislosti na přeočkováních. Momentálně se Izrael chystá na čtvrté kolo vakcinace.

„To znamená, že ty, kteří doufali, že pandemie zmizí, než budou přinuceni k očkování, a všechny svobody se neomezeně vrátí příští rok, ve skutečnosti čeká permanentní biotechnologicky bezpečnostní policejní stát, který je bude držet v lockdownu navždy,“ píše Paul Joseph Watson pro Summit.news.

Jenže se k nim přidají i ti, kteří si nechali dát první dvě dávky toho produktu, ale na přeočkování už nešli.

Moderna čelí kritice, že nedodala ani jedinou dávku svých mRNA injekcí do chudších zemí. Paradoxně jsou na tom možná lidé z těchto zemí lépe než my, protože jim nehrozí medicínský fašismus, kterému teď čelíme.

„Vypadá to jako další přiznání, že cílem očkování je zničit nám imunitní systém a udělat z nás zákazníky kriminálních farmaceutických korporací navěky,“ napsal jeden komentátor na Summit.news o Bancelových tvrzeních.

Další komentátor poukázal na fakt, že koncerny typu Moderny uplácejí politiky, aby jim šli na ruku, a ti naopak investují do akcií těchto firem na základě informací, které se na veřejnost nedostanou. A spirála opakovaných přeočkování a povinného užívání pilulí se může roztočit.

Zdroj

Napsat komentář