Náhle a nesouvisí.. jak bránit své srdce a krev v těžkých časech? Houstne to a řídne to!

jiří maria mašek

Vaše vysoká účast na semináři Želva nám umožnila znovu zrekapitulovat důležité věci a soustředit je do jednoho celku. Část poznatků tedy dnes znovu rekapituluji i zde, pro širokou čtenářskou obec. Děkujeme, že nás cca 1 % našich čtenářů a příznivců trvale podporuje a obstarává tak život zachraňující data a informace i pro 99 % dalších, „zbývajících“.

Prosím zapomeňte na to, že problémy a závažnější nemoci mají nyní pouze očkovaní. Není tomu tak, a naopak, předpokládám, že v některých vlnách mohou mít větší problémy dokonce neočkovaní. Tím však netvrdím, že očkování není zločin. Ano, je to zločin, zejména proto,že lidem dosud neřekli pravdu o tom, co se děje a nedali jim možnost svobodně se pro aktuální budoucnost rozhodnout při zvážení všech rizik. Vzhledem k nové technologii samošíření vakcín jsou však podle mnoha indicií v tuto chvíli pokryti zejména grafenovými vlákny kvůli silné magnetizaci všichni, tedy 100 % obyvatel anglo-saského světa.

To, co si musíme uvědomit, je to, že čelíme prudkému konfliktu, který se vždy v těle projevuje jako zánět. Obsah vstupů je natolik toxický, že se rozpadají stěny buněk. A to jak standardních buněk, tak krevních – červených krvinek. Buňky tak vypouštějí toxicitu přímo do mezibuněčných prostor. Ten důvod může být energeticky dvojí: extrémní kyselost, nebo extrémní zásaditost, což proděraví stěny. Je tedy třeba posilovat buněčné stěny, tím hlavním nástrojem by měly být tuky, speciálně OMEGA-3 tuky! Dále je třeba čistit plakové nánosy v cévách, to nám může pomoci udělat zejména sůl. Oba základní druhy, jak sodíkatá, tak draselná. Nevím, zda je to od lékařů záměr, nebo spíš neznalost, ale následek vydávají opět za příčinu. Ve skutečnosti je to tak, že sůl se naopak snaží očistit ucpané cévy od cholesterolu, což jsou nepřeměněné hormony, a další toxicity.

Tělo a krev zažívá po kontaktu s čímsi prudkou alergickou reakci, kdy se rozpadá krevní obraz a mizí podle zpráv od vás, co máme k dispozici, a našich výzkumů, červené krvinky, jde o zvýšené vylučování moči vlivem záření, ale také narušenou funkci dřívější filtrace ledvin, čímž se člověk v některém okamžiků může začít jako by dusit, nebo zcela dusit. Máme k dispozici desítky hodnot z vašich aplikací mobilních telefonů, či chytrých hodinek, kdy čísla saturace klesají místy až někam k 80% či ještě níže, což je opravdu hodně málo. Pro hydrataci pomáhá v krajních případech kvalitní mléko, které díky větší molekule nepropouští ledviny tak snadno, jako vodu, nebo poškozenou plazmu, zbytky kontaminované krve.

Podíl zejména draslíkaté soli nyní až neuvěřitelně prudce klesá a její hladina začíná dosahovat v lidech kritických hodnot. Je to právě tím, že se od něčeho snaží tělo očistit a zvrátit extrémní kyselost. Dojde-li ale sůl, člověk kolabuje a je blízko kómatu, zejména srdce! Nápor těchto pacientů zažívají nemocnice po celém světě nejen tuto zimu. Již nouzová náhrada za sůl je cukr, je-li vám blbě, máte teplotu pod 36 stupň a ztrácíte vědomí, nebo se vám hodně točí hlava, máte křeče, vykašlete se na potravinové kouče, kteří samozřejmě absolutně netuší, která bije, a hoďte do sebe půl litru coca-coly, s ledem a citrónem, protože je v ní víc, než si myslíte. Doopravdy. Jde již o životy.. pozor, česká cc neobsahuje ty správné substance, podobně jako v dobách komunistů musíte pro některé výrobky na západ.

Proč zánět vzniká?

Proč?

Tělo je čímsi napadeno, a reaguje velmi odmítavě až šokově.. podle mne – dlouho o tom píšu – jde o zvláštní, inteligentní prach.. má zřejmě jiný HEM, tedy ionizované železo, zda z Nibiru, nebo sesbírané kosmickým elektrickým proudem směřujícím do korony Slunce z prachu z Vesmíru, nevím.. který nahrazuje to stávající tradiční železo v červených krvinkách, někteří badatelé však hovoří o tzv. inteligentním prachu a hydrogelových nanočásticích, což má být nová technologie, možná mimozemská… primárně jde každopádně o pokus vědecko-technologické sekty změnit DNA a tím zřejmě něčemu zabránit, nejspíš elektro-magnetickému záření mobilních technologií, nebo také vnějšímu kosmickému záření, když už se v tom vrtají, převedou lidi na biorobotickou podstatu, zajímavé ale je, že jak technologický, tak přírodní prostup se začínají potkávat v jedné věci, v křemíku. Tělo se ale průmyslovizaci svého systému zatím snaží bránit, i za cenu toho, že své obvody raději vypne. Velkou roli hrají nyní potomci očkovaných, tedy malé děti,právě v jejich systémech se bojuje o život nejen jejich, ale také jejich rodičů a prarodičů, nebo celého lidstva. Různé streptokoky či zápaly plic ukazují, že už tělo nemůže pokračovat, že je čímsi zmáčknuté ke zdi a dušené, třeba v případě streptokoků či stafylokoků jde o nouzový pokus nahodit motor a znovu aktivovat kyslík.

Lékaři nasazují antibiotika, ale zejména moderní atb posledních generací přestávají fungovat, takže začali dávat na problémy zejména s kašlem a plícemi místo ATB nové generace prý hodně starý dobrý penicilin. Těžko říct ,proč jeho dodávky tak dlouho stály, je možné, že je nějakým způsobem také na novou dobu upravený.

Čím víc bude člověk cvičit, nebo sportovat, tím je větší pravděpodobnost, že se mu zánět výrazně roznese a rozšíří. Ne všem sportovcům, ale umírají jich stovky, spíš tisíce.

Pro rozpouštění všeho toxického může pomáhat velice síra. Čtenáři, co jsou tu dlouho, si pamatují můj velký objev v podobě tzv. sulphoraphanu na užití při současných zátěžových zkouškách, dobře ale slouží vesměs všechny preparáty typu „MSM“, anebo třeba DMSO. Vždy dobře zjistěte návod. A samozřejmě, cibule a česnek na kila! Také brokolici, květák, kapustu a celou kořenovou škálu.. celer, mrkev, petržel, křen.

To, s čím je třeba nyní bojovat nejvíc, je kyselost. Solemi, dalšími elektrolyty,samozřejmě, zásaditou vodou, horčíkem, vápníkem, mléčnými výrobky, sodou bicarbonou ,což platí i na příznaky zásahy koronárním prachem, což je známo spíše jako C-19. Zde může fungovat, podle zpráv z laboratoří a kolébky tohoto „viru“ a ochrany/očkování proti němu, tedy z Izraele, uhličitan vápenatý, i v Česku prodáván jako calcii carbonici.

Co tedy suplementovat krvi?

Masivně mizí červené krvinky a tím i kyslík. Mizí i z toho důvodu, že tělo zřejmě kontaminované vylučuje čuráním, střevy a lymfou, kde však dokonce hnijí a vzniká riziko moru, který může každou chvíli propuknout.

Bude třeba přejít na nižší formy energetické náročnosti s menším podílem dýchaného kyslíku. Naše badatelká práce s Adélou Lisickou naznačuje, že to může jít dvěma způsoby. K dispozici bude přechod na „zelenou krev“ a pak na cyanovou krev, tedy modrou krev, s využitím vysokého podílu mědi a postupným nahrazováním železa, což je ostatně známá forma zhruba o třetinu delšího života královských rodů, spolu s tím, že vytrvale odmítají chemické sračky v podobě léků a vakcín.

  1. Lidé budou muset přejít na zelenou, což ostatně elity naznačují, jen se lidé domnívají, že se to týká jen průmyslové agendy.. ano, imperativ přežití nyní velí stát se květinou. To, co se má ordinovat, je myslím hodně poslední roky popsáno, různé formy zeleného ječmene, špenátových smoothies, listové zelené zeleniny – saláty všeho druhu, já bych ještě doplnil ŘASY a první pomoc v této době tekutý CHLOROFYL.
  2. jako dočasné řešení se jeví na větší přechod na modrou krev, tedy s využitím cyan frekvencí. To je ten můj kvíz na facebooku a borůvky, atd. Tedy měď (ale až na vyčištěnou a negativní krev), tedy něco, co nese označení hemocyanin.

Slované se v této době ocitají v nevýhodě. Naopak, lépe na tom mají být Židé, Arabové, černoši, Řekové, Kavkazci a Asiaté.. je to jeden z možných důvodů, proč je politická sekta pozvala do Evropy, k okamžitému promíšení ras a krve. Právě v nové době jde na ruku vše jiným rasám, než té bílé, což je zajímavé a nelze vyloučit záměr správců Země. Cituji:

Dr. E.O. Manoilov pri testovaní krvi rôznych národností zistil, že krv Slovanov a severných národov Európy zostáva červená. A medzi Židmi, Arabmi, černochmi, modernými Indmi, Grékmi, Kaukazcami (1) a Aziati s rovnakou testovacou „krvou“ sa stáva modrozelená. Názvy činidiel a podrobný popis testu sú uverejnené v práci E.O. Manoilov „Metóda rozlišovania rás podľa krvi“. Faktom je, že hemoglobín je prítomný v ľudskej krvi, vďaka čomu je krv červená. A v krvi niektorých druhov hlavonožcov, mäkkýšov, sépií, hmyzu pôsobí pigment hemocyanín. Práve hemocyanín robí krv týchto tvorov modrou alebo zelenou. (zdroj)

Je to právě hemocyanin, který vzdáleně připomíná známý symbol tzv. Davidovy hvězdy. Elity dosud rozdíly mezi rasami popírají a dokonce veškeré zmínky o nich trestně stíhají. Je to zřejmě toto, co se snažily po staletí před lidmi utajit.

Zelená a modrá krev by mohla zabránit aspoň částečně tomu, aby se lidé, díky změnám v tlaku, díky příchodu kosmického prachu a kontaminaci hemových částic krvinek, přestali dusit, nebo prožívat šokové alergické reakce a kašel. O to více, že atmosféra a obsah kyslíku je nyní velmi malý, před posledním kataklyzmatem byl tlak údajně vyšší a tím i mnohem větší podíl kyslíku, což umožňovalo rostlinám i živočichům výrazně vyšší vzrůst.

Zároveň je třeba se bránit nemocím z ozáření a korona příznakům. Tomu se věnuji na Věku Světla dlouhodobě, kromě výše uvedených exitů do zelené a modré, zopakuji aspoň vitamíny řady B, NAC, NAD, melanin, houby typu shitake či reishi a další. Dbát na vysoké podíly dýchaného kyslíku, ale také dodávání vodíku.

Jen uctiví čtenáři využívající naše data poděkují, nebo dokonce pošlou finanční podporu.

Uvedené informace nejsou určeny jako zdravotní rada, pro prevenci kontaktujte svého celostního terapeuta či lékaře přírodní medicíny, pro aplikaci v případě obtíží kontaktujte svého lékaře, pokud se neřídí manuály NWO a Světové zdravotnické organizace. V případě, že vám bude chtít píchnout další tečku, okamžitě utečte!

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář