Něco cloumá se Zemí, západ a sever poskakují, slunce nyní zapadá tam, co na přelomu prosince a ledna

Moc prosím, sledujte dlouhodobě kompas a hlavně fyzický západ Slunce, zdá sedí s kompasem a místem, kde má Slunce zapadat v tuto roční dobu! Zdá se, že poskočil o mnoho stupňů směrem k jihu, tam kde byl dříve zapad se výrazně přiblížil sever! A znamení budou viděna na nebi…. 🙏🔆V USA se sever posunul doprava, u nás doleva. Resp. šel na nějaký čas také na západ, pak šel ještě více na východ.

Lidé to zároveň hlásí jako dlouhodobý proces:

„U nás (J Morava) je sever více na východ. Postupně už několik let se to děje. Poznám to i podle toho, že dříve nám do kuchyně nesvítilo, teď ano.“ (Lenka)

Má to samozřejmě kolosální konsekvence. Tyto dny se lidem ještě víc točí hlava, pak jde taky o plynutí času v souvislosti s elektromagnetickými poli atd. atd. Osobně mne to naklání na stranu, ten pocit znám z rychle jedoucího vlaku…

zde měření via John Traczyk

Toto je naše měření, resp. fotografie z Turecka:

24.10. vlevo, pak 31.10. nahoře vpravo, (Slunce zapada hluboce za kopcem) a dnesni, sobotní zapad, dole, (Slunce se vrací zpět, tedy znovu nad mořem, resp. na úpatí kopce) .. sice to neni uplne ze stejneho mista, ale ten zapad minuly a dnesni je totalni haluz! Jak to, ze tak mohutně skáče po obloze i Slunce – místo fyzického západu?!

Takže takhle, přátelé, díky za spolupráci a za vaše postřehy, dějí se obrovské věci, zatímco lidstvo dál spokojeně spí, no kdo by sledoval oblohu, řekněte.. takže, nás pár, dál sledujme „nebe“, show teprve začíná a astronomové či novináři si toho všimnou buď až v závěru, nebo vůbec.. v televizi vás určitě informovat nebudou.

 • Jiří Maria Mašek no mazec, my mame dum ciste na jih a ted kdyz stojim k jihu, mi to ukazuje 127 stupnu misto 180🙄zitra se soustredim na zapad slunce… (Monika)
 • ja som dnes sla do obochodu, tak slnko sa mi zdalo dost na juhu, co sice byva, ale az v zime , v case zimneho slnovratu a do toho je este vyse mesiaca. (Sveťka)
 • Ja som riešila Feng Shui v byte a mala som úpravy podľa svetových strán. Keď som to včera premerala podľa kompasu, je tam posun. Cca desať stupňov (Magdalena)
 • Dnes Praha sever o 2′ vlevo (Radka)
 • Já bydlím hodně let v jednom domě. Kompas nemám, ale dnes jsem si k večeru říkala, kde to Slunce je? Jako by se posunulo k jihu, (Marie)
 • V Havirove zapadá na jihovýchodě dnes.. (Jozef)
 • Takže vážení, není to fejk! Magnetické pole kolísá jako šílené! Před cca 2hodinami v 17:30 jsem nastavila kompas na sever … byl extrémně vychýlen k východu … ale za necelé 2 hodiny se posunul směrem k severu o 8 stupňů !!!!! Je 18:40. 6.listopad 2022. (Demo Krakatice)
 • U slunce jsem si zatim nevsimla. Zato mesic tento tyden delal „psi kusy“. Slunce i mesic mam vetsinu dne/noci jak na platne pred sebou. No a tedy na mesic jsem se sla nevericne nekolikrat podivat. Jeden vecer 4x, jestli se mi to nezda. No nejsem zadny odbornik a co ja vim, kde vic v lete/zime apod, tak jsem to jen sledovala. O to vic jsem byla v soku, kdyz jsem na mesic koukala stejne o dva dny pozdeji. Byl proste uplne jinde…vyskou i pozici vychod/zapad 🤷 (Olga)
 • Sledujem to a zaznamenávam tretí rok, takže zajtra sa na to pozriem a porovnám to, ale po pravde, pred pár dňami sa mi to tiež nezdalo, tak uvidíme (Otvor Oči)
 • Ano, je to přesně tak!!! Dívám se teď na to! Ani není potřeba kompas, je to patrné na první pohled – slunce jde zapadat kus vedle než dříve. Co se děje a bude dít? A jaká budou znamení? (Zuzana)
 • Měli jsme barák orientovaný téměř na chlup do světových stran … jsem skeptik, ale musím uznat, že nyní kompas směřuje cca o 20st na východ … je to fakt divné!Chyba v matrixu? (Demo Krakatice)
 • Slunce dnes zapadlo spíš na jihozápadě než na západě. Říkala jsem si, jestli to není nástupem zimy… (Ludmila) – no, v Praze na jihovýchodě, pozn. jmm
 • U nás (J Morava) je sever více na východ. Postupně už několik let se to děje. Poznám to i podle toho, že dříve nám do kuchyně nesvítilo, teď ano. (Lenka)
 • Je fakt, že spíš než slunce sleduji delší dobu měsíc a ten teda si dělá úplně „co chce“. Slunce je podle něho „troškař“. (Zuzana)
 • Nedalo mi to a zkontrolovala jsem podle kompasu světové strany. Bydlím přes 20 let v jednom domě, tak vím, kde jsou…no, a sever se mi teď ukázal na SV až na V…prý mám nepřesný kompas, říká manžel 🤔 (Dagmar)
 • U nás vychází slunce o kousek dál, ale zapadá o pořádný kus dál, než dřív. (Ela)
 • Ahoj všem, také jsem dnes navečer pozoroval. Kolem 18 ,, utekl ,, sever cca 50 st na východ. (Jiří)
 • Tedy pouze okometricky… Všímám si už asi 14 dní, že slunce zapadá víc na jih. V těchto místech zapadalo tak v lednu. Bydlím na tomto místě 30 let, takže vím a mohu porovnat. (Bílý kvítek)
 • Sleduju ty západ slunce Kazdy rok každý den ze stejného místa, své kuchyně. Jsem ráda, že to píšeš, protože jsem se zrovna před třemi dny pozastavila nad tím, že letos je to divné, že tam, kam zapadá teď, na začátku listopadu, tam to bývá právě až na ten zimní slunovrat, tedy až za 7 týdnů. Posunulo se to tedy i z mého pohledu hodně na tu jižní stranu. (Iva)

Závěr:

Takže se shodneme na tom, že Slunce zapadá někde na úrovni, kde obvykle zapadá při slunovratu koncem prosince. Pozoruji to ve svém obýváku, kdy do mého předního okna svítí opravdu jen cca 10-14 dní kolem, resp. po Slunovratu. Včera mi to dokonce kompas na iphonu označil tuto zapadající pozici za jiho-východ!!! Ale už je skoro tam, resp. za pár dní tam bude, tzn. jsme přibližně o 60 dní „napřed“, což je celá šestina roku. Samozřejmě, analogicky tedy musí vycházet i na jiném místě, to nejsem schopen určit, můžete někdo potvrdit? Někdo však dokonce říká, že jeho dráha je výrazně delší, tzn. vychází „skoro jako vždy“, ale zapadá jinde. Už jste si to někdo namaloval, čím se to může dít? Samozřejmě, ta dráha by mohla být větší tím, že se Země víc přikloní ke Slunci, pokud považujeme za pravdu, že Země je kulatá a obíhá kolem Slunce. V jiných teoriích je to zase úplně jinak. V teorii duté Země by Slunce kolem černé hvězdy běželo rychleji a bylo by tedy výše k obratníku. Mohlo by být přitahováno magnetickou silou něčeho zvnějšku Země k pólům. Tzn. že by na jihu déle zůstalo, anebo mohlo zůstat navždy, jako špunt přitahuje výpusť. V teorii ploché Země to ještě nemám nastudované a vizualizované natolik, abych dokázal pochopit, co se děje…

Znamená to tedy, že během pár dnů máme energeticky již Vánoce. 🙂 Což také znamená, že někdy nejpozději ke konci ledna by mělo přijít jaro! 🙂 O tom, jak bude na Vánoce, si máte možnost přečíst v mé předpovědi počasí na půl rok dopředu, počasí řídí chronicky Slunce a aktuálně co do srážek, bouří a větrů Měsíc.

Update 7.11.22

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 837 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář