Není to žádný virus, co lidstvu hrozí především. RAKOVINA! Elity zřejmě očkují pomocí mRNA technologie právě a především proti ní.

Možná to sledujete také. Obrovské množství rakovin všude kolem nás. Primárně očkovaní. U vědomí toho, že technologie mRNA má sloužit především – podle plánu a představ farmaco-technologů – pro léčbu rakoviny, k tomu byla vyvíjena, začínají věci do sebe zapadat.

Pro čtenáře Věku světla to ale není nové. O záření mluvíme dlouho. Sluneční, kosmické a technologické. Co se týče Slunce a kosmu, jde o cyklickou činnost, o tom jsem psal již ve svých knihách před více jak 13 lety, 2012. Ty cykly jsou podle všeho malé, 12.000 let a velký, tzv. Platónský rok, o něco větší než 24.000 let. Říkají vám, že nic nehrozí, nic neškodí. Zabavili vás dalšími kauzami, covid, válka, inflace, energie, nevíte, co dřív. Ale to hlavní vám tají. Opak je pravdou. Již malé zatížení zářením mění genetickou strukturu DNA, její řazení. Lze si to představit jako (razantnější) působení volných radikálů. Jakmile nejsou eliminovány, tělo je neharmonizuje, nebo nevyloučí, po určité době začíná být zle.

Osobně si dokonce myslím, že tzv. PCR testy jsou určeny k dalšímu zpracování, kdy vám establishment později nejspíš oznámí, kdy, co a jak.

Masivní rozvoj a epidemie rakoviny přišly až s elektrickým proudem na počátku 20. století. Od té doby čísla strmě stoupají. Poté, co nový vynález a implamentace některé z elektro-magnetických technologií vytvoří vždy closvětovou rychlou vlnu „chřipky“, přichází pomalá vlna apoptózy napadených buněk u některých jedinců, ale vzápětí u části z nich, když už tělo není schopné odpad odbavovat a nahrazovat, i rakovina.

Samozřejmě, ruku v ruce s psychosomatikou toho kterého člověka a jeho rodinných poměrů. Nyní však hrozí, že může odejít až 2/3 světové populace. Rakovina je hrozba, o které se zatím mlčí, ale proti které již mocní podnikají kroky. Po svém. Technologické. Jde o nové technologie, nevyzkoušené, nedokončený výzkum, a tak desítky tisíc lidí padají na oltář „nové vědě“. Je otázkou, zda máme i jiné možnosti, já jsem o tom přesvědčen a postupně vás s nimi seznamuji. Jen namátkou: chlorofyl, jód, kyslík, úprava stravy, dýchání. A samozřejmě, pokud možno, co nejvíce se vyhnout terestrické instalaci. Vysílače, ale také silné wifi, ale i ty od sousedů v našem paneláku. Byť by u wifin škodlivost měla razantně klesat s každým metrem vzdálenosti od stanice.

Magnetismus (jin, ženská polarita, cesta dovnitř, imploze) je cesta, viz níže použití elektro-magnetických polí jako léčebné procedury k léčbě různých nemocí, včetně rakoviny, kdy je poháněn elektronový spin. Jenže.. naše planeta jde opačnou cestou, geo-magnetické pole naopak slábne, jsme pak vystaveni většímu záření.

Potenciální terapeutické využití elektromagnetických polí (EMP), které jsou součástí spektra neionizujícího záření, se s časem zvyšuje. Mezi nimi se stále většího zájmu dostává těm, kteří uvažují o potenciálních protinádorových účincích magnetických polí (MF), jež jsou součástí celku EMP. Nedávný přehled na toto téma uvádí jako jeden z nejdůležitějších průlomů účinek MFs na apoptózu nádorových buněk. Apoptóza je považována za klíčový mechanismus regulující genetickou stabilitu buněk a jako taková má zásadní význam při vzniku a vývoji rakoviny. Podle atomární/subatomární analýzy založené na kvantové fyzice složitosti biologického života a role, kterou hraje kyslík a jeho radikály v biologii rakoviny, je popsán možný biofyzikální mechanismus. Mechanismus uvažuje o vlivu MF na apoptózu prostřednictvím vlivu na elektronový spin, který je schopen zvýšit koncentraci reaktivních forem kyslíku (ROS). Ovlivnění křehké rovnováhy mezi produkcí a eliminací ROS v nádorových buňkách je považováno za slibnou terapii rakoviny, která ovlivňuje různé biologické procesy, jako je apoptóza a metastazování. Analýza v literatuře, která umožňuje korelaci mezi charakteristikami expozice MFs a jejich vlivem na apoptózu a koncentraci ROS, podporuje platnost tohoto mechanismu. (zdroj)

Volné radikály a jejich vliv na zdraví hezky vysvětleny zde.

Takže, snad ještě důležitější bude nyní dodržovat roli cirkadiánních rytmů, připomínám důležitou roli melatinu v něm. Chtěl jsem napsat samozřejmě melatoninu, ale poměrně velkou úlohu má i melanin, psali jsme o něm. Je to ta látka, která zařizuje barvu očí a hlavně zhnědnutí po setkání s radiací. Velmi výraznou neutralizační úlohu má v těchto problémech podle všeho i mnou propíraný sulfan, resp. sulforafan. A to těžiště pro ovlivňování lze vnímat v epigenetice, která různé vztahy a zásahy studuje i mimo jadernou DNA, a pokud bych měl ukázat místo, kde se v těle rozhodující neutralizační procesy rodí, tak ukážu na střeva. Kam také jinam. Takže i různé procesy kvašení jako základ nejen pro rozklad potravy, resp. proces vysbírávání důležitých látek pro tělo, ale také, jako ochranný proces pro samotnou genetickou podstatu. Zkrátka, probiotika.

To mne vždy napadne odbočka. V Česku, tedy ne v Česku, ale v Brně, máme ostatně člověka, který se i podstatou mikroflóry ve střevech zabývá, již poměrně známého „pana Harmonello“. 🙂 Zatím slyším poměrně chválu, sám také občas nějakou tu lahvinku vypiju. Samozřejmě není to všespásné, ale některé vleklé problémy může i pomoci nahodit, což bylo pro mne poměrně překvapivé. Pokud byste nevěděli přes koho, kamarádka Martina Wantochová (Martina.Wantochova@seznam.cz) je dealer, který se navíc o své zákazníky stará i slovem, nejenom že jim obstará lahvičky. Další možností byla jiná známá a Kutušovovy preparáty, web zde, ta ale kvůli nemožnosti dostat zboží nyní z Ruska do Čech s nimi bohužel končí.

Tady Ben ze SuspiciousObservers kanálu na YT vypracoval předpokládané změny na různých planetách vlivem transformace kosmického a slunečního záření.

Zde je jeho poslední video, vždy si lze přepnout do češtiny titulky (na tlačítkách CC a vedle settings zapnutím auto-translate do angličtiny a pak přepnout jazy do Czech).

Snaží se opravdu elity rozstřikováním solí barya v podobě chemtrails opravdu zabránit záření?

Tématu se budeme nadále věnovat.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář