Neuvěřitelné! K vstupu vakcíny Pfizer na trh vedla neprůkazná data a neurčité výsledky testů před americkou lékovou agenturou FDA

Jon Rappoport, 25. května 2021

Jak jsem dokumentoval v uplynulém roce, experti na COVID si od neděle na šest způsobů protiřečí. Jako šarlatáni naprosto selhávají. Nedokážou si udržet vlastní příběh.

Díky pozornému čtenáři jsem narazil na nový trhák.

PODLE SVÝCH VLASTNÍCH STANDARDŮ neměl FDA nikdy povolit, aby se vakcína na COVID od společnosti Pfizer aplikovala do jediné paže. Povolení agentury k mimořádnému použití bylo zločinem – podle jejich vlastních údajů.

A je to tady.

Dokument zveřejněný na webových stránkách FDA nese název „Vakcíny a související biologické produkty; zasedání poradního výboru; stručný dokument FDA Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine“. [1]

Je datován 10. prosince 2020. Datum nám napovídá, že všechny informace v dokumentu jsou převzaty z klinické studie společnosti Pfizer, na jejímž základě FDA vakcínu povolila k veřejnému použití.

Klíčový citát je ukryt na straně 42: „Z celkového počtu 3410 případů podezření na COVID-19, ale nepotvrzených v celé šíři výzkumu, se 1594 případů vyskytlo ve skupině s vakcínou, oproti 1816 případům ve skupině s placebem [která dostala injekci se slanou vodou]“.

Tato šokující čísla nikdy nespatřila světlo světa ve zpravodajství médií.

Srovnávací čísla ukazují, že vakcína nebyla v prevenci COVID-19 účinná. Rozhodně pak nebyla o 50 % účinnější, než žádná vakcína – což je standard pro povolení FDA k mimořádnému použití.

Aby bylo vše jasné, musím se vrátit zpět a vysvětlit teorii klinické studie vakcíny.

Výzkumníci předpokládali, že virus SARS-CoV-2 se šíří všude po světě a během klinické zkoušky ho někteří dobrovolníci chytnou.

Otázka za miliardu dolarů zněla: kolik lidí, kteří dostanou vakcínu, se nakazí, oproti kolika lidem v placebo skupině?

Pokud by se ukázalo, že se SARS-CoV-2 nakazí mnohem méně lidí, kteří dostanou vakcínu, byla by vakcína považována za úspěšnou. Chránila by lidi před virem.

Jak ale vidíte z výše uvedených čísel, vůbec tomu tak nebylo.

Nyní se tedy dostáváme k zásadnímu slovnímu spojení v dokumentu FDA, který jsem právě citoval: „podezřelé, ale nepotvrzené [případy] COVID-19“.

„No, víte, nemůžeme říci, že se jednalo o SKUTEČNÉ případy COVID-19. Možná byly, možná nebyly. Jsou v nejistotě. Chceme, aby zůstaly v nejistotě. Jinak je naše klinická studie na mrtvém bodě a my nikdy nedostaneme povolení pro vakcínu.“

Co znamená „podezřelé případy“? Může to znamenat pouze to, že všichni tito lidé vykazovali příznaky odpovídající definici COVID-19, ale jsou to nepotvrzené případy, protože… jejich PCR testy byly negativní, nikoli pozitivní.

Pokud by však jejich testy byly negativní, proč by se nazývali „podezřelé případy“, a ne „NEPŘÍPADNÉ PŘÍPADY“?

Něco je tu špatně. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv se zajišťuje, kalí vodu a zamlžuje fakta.

Podle pravidel FDA/CDC případ COVID-19 znamená: osoba byla pozitivně testována, tečka.

Takto se případy počítají.

Těchto několik tisíc dobrovolníků v klinické studii společnosti Pfizer buď tedy takovými případy COVID-19 byli, anebo nebyli. Který případ to je?

Oficiální odpověď na tuto otázku je zřejmá: FDA se rozhodla vyhodit údaje ze všech těchto podezřelých případů do koše a ignorovat je. Puf. Pryč.

Proč to říkám?

Protože kdyby FDA věnovala vážnou pozornost několika tisícům „podezřelých případů“, nikdy by vakcínu nepovolila pro veřejné použití. Zastavil by klinické zkoušky a zahájil by velmi hluboké a rozsáhlé vyšetřování.

Což se nestalo.

Tomu se říká zločin.

„Ale… ale tak jednoduché to není. Je to složitá situace. Je to šedá zóna.“

„Ne, to není. Kdybyste prováděli klinickou zkoušku nového léku a několik tisíc lidí, kteří by v ní dostali ten lék, by přesto onemocnělo příznaky nemoci, kterou měl lék léčit, nezrušili byste tu zkoušku a nevrátili se k rýsovacímu prknu?“

„Myslíte, kdybychom byli upřímní? To je přece vtip, ne? Nejsme upřímní. Copak to nechápete?“

Ano, chápu. Jste zločinci. Vrazi.

Ale počkejte. Je toho víc. V dokumentu FDA se také uvádí: „Podezřelých případů COVID-19, které se vyskytly do 7 dnů po jakémkoli očkování, bylo 409 ve skupině s vakcínou oproti 287 ve skupině s placebem.“

To je výbušné. Hned po očkování se 409 osob, které dostaly očkování, stalo „podezřelými případy COVID“. Už to samo o sobě mělo stačit k úplnému zastavení klinické studie. Ale nestalo se tak.

Ve skutečnosti se dokument FDA snaží těchto 409 případů omluvit kluzkým komentářem: „Je možné, že nerovnováha v počtu případů podezření na COVID-19, které se vyskytly v průběhu 7 dnů po očkování, představuje reaktogenitu vakcíny s příznaky, které se překrývají s příznaky COVID-19.“

V překladu: Víte, řada klinických příznaků COVID-19 a nežádoucích účinků vakcíny se shoduje. Proto netušíme, zda se u očkovaných osob vyvinul COVID, nebo šlo pouze o reakci na vakcínu. Takže budeme celý tento zmatek ignorovat a předstírat, že je bezvýznamný.

Již v dubnu 2020 jsem předpověděl, že výrobci vakcín použijí tuto strategii, aby vysvětlily případy COVID, které se vyskytly ve skupinách očkovaných v rámci jejich klinických studií.

Říká se tomu „vaření dat“. Je to způsob, jak odepsat a ignorovat příznaky COVID ve skupině očkovaných osob – a místo toho říci: „Vakcína je bezpečná a účinná.“ Vakcína je bezpečná a účinná.

A dokument FDA, jak jsem uvedl výše, jen zahaluje všechny dobrovolníky v klinické studii společnosti Pfizer neproniknutelným mrakem tím, že vymýšlí kategorii nazvanou „podezřelé, ale nepotvrzené případy COVID-19“ a tyto zásadní údaje zahazuje, aby se o nich už nikdy nemluvilo.

Mluvím o nich nyní. Každý rozumný člověk by při pohledu na ně dospěl k závěru, že vakcína neměla být nikdy schválena.

Ledaže by podvody, klamání, zisky a ničení lidských životů prostřednictvím vakcíny byly a jsou skutečnými cíli.

A konečně: Když máte „podezřelé případy“ a jejich konečný stav závisí na provedení testu, test provedete. Provádíte ho tolikrát, kolikrát potřebujete, dokud není pozitivní nebo negativní. Pak se z každého „podezřelého případu“ stane skutečný případ nebo nijaký případ.

Možná, že tyto „podezřelé případy“ v klinické studii byly testovány a mnoho z nich bylo pozitivních, což odhalilo, že se jedná o skutečné případy COVID – ale výzkumníci lhali a skutečnost, že byly testovány, zatajili.

Nebo pokud opravdu nechcete vědět, zda jsou „podezřelé případy“ skutečnými případy, netestujete je. Necháte je v pohodlném limbu a zaparkujete je, aby se s nimi už nikdy nikdo nesetkal.

Ať tak či onak, situace je zjevně absurdní. Podle oficiálních standardů rozhoduje o tom, zda osoba je, nebo není případem, test PCR. Stačí provést test. Říkat „nevíme“ není nic jiného než podvod a hantýrka.

Rád bych slyšel, jak se z toho výzkumníci snaží vykecat. Takto by mohl probíhat rozhovor:

„Takže říkáte, že těch několik tisíc případů podezření na COVID nemohlo být posouzeno tak či onak?“

„Ano.“

„Přesně tak. Jejich PCR testy byly ‚neurčité‘.“

„To vypovídá něco zničujícího o samotném testu.“

„No, někdy se prostě nedá říct, jestli je pozitivní, nebo negativní.“

„Chápu. A tenhle ‚neurčitý‘ výsledek se vyskytl u NĚKOLIKA TISÍC podezřelých případů.“

„Asi ano.“

„Víte, mohli jste s těmi podezřelými případy udělat něco jiného. Jiný test. Mohli jste odebrat vzorky tkáně a hledat samotný virus přímějším způsobem.“

„Ne, to by nefungovalo.“

„Proč ne?“

„Protože… víte.. víte skutečný virus…“

„Protože se nikomu nepodařilo získat vzorek skutečného viru SARS-CoV-2.“

„Tak. Správně.“

„Tak mi řekněte, co to znamená? Řeknu vám, co to naznačuje. Nemůžete dokázat, že virus SARS-CoV-2 existuje.

„Musím jít. Jdu pozdě na schůzku.“

„Jdete pozdě nejen na schůzku. Je pravda, že se člověk stane virologem tak, že vystřihne kupon ze zadní strany komiksu a pošle ho do poštovní schránky v Marylandu?“

„Ano?“ odvětil jsem.

„Rozhodně ne. To je nehorázné.“

„A jak tedy?“

„Ta poštovní schránka je ve Virginii.“

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář