Objednávky mých textů a připravované knihy Let´s go JIN!

Milí klienti, čtenáři, kamarádi, zájemci.
Často se mne ptáte, kde je to, co zde píšu, k přečtení, odkud to mám. 90 % z toho, co publikuji, jsou mé vlastní osobní závěry, zjištění, a bádání, nebo různé metody holistické medicíny, které jsem dál rozvinul a propojil. Ptáte se, kde si o tom všem, co dělám, a jak léčím, můžete přečíst více. Zatím jste nemohli.
 
Ovšem, na časté naléhání, jsem se rozhodl zkusit to. Kromě toho, že se všemi zde uváděnými skutečnostmi postupně seznamuji své klienty v našich terapeutických skupinách, začíná vznikat soubor textů o zdraví a holistickém pohledu na něj. Dnes jsem publikoval první a vy sami svým zájmem rozhodnete, kam se vše bude ubírat… takže, pro předplatitele programu GOLD Věku Světla je dnes v ceně předplatného, ostatní si ho můžete objednat v ceně 200 Kč buď na mém e-mailu osudjm@gmail.com , anebo zde ve zprávách, po odeslání platby na účet 1995599/5500 , (pro platby ze Slovenska pak 8 Euro na účet u slovenské pobočky Fio: 2100701778/8330 ),
je-li název majitele vašeho účtu jiný, než Vaše příjmení a identifikace zde na facebooku, či v mailu, poprosím o 3-místný variabilní symbol dle vašeho uvážení. Samozřejmě, můžete si zakoupit i členství GOLD zde na Věku světla, ovšem ne všechny budoucí texty budou zde publikovány.
Pokud chcete podpořit napsání a pozdější vydání mých textů o zdraví a léčení, zatím s pracovním názvem Let´s go jin!, můžete tak učinit zasláním částky 1.000 Kč na můj účet (nezapomeňte pak připojit do mailu či zprávy kromě jména i svoji adresu, kvůli zaslání faktury). Kromě přibližně základních 10 textů postupně do konce roku, tedy přibližně 1 měsíčně, kdy se budu zabývat různými částmi těla a různými aspekty života, včetně různých emocí, obdržíte i – pokud nakonec o rok později, tedy v roce 2019, vyjde – celou knihu v ceně 990 Kč se slevou 55 %. Prvních 10 dárců pak zcela zdarma. Pokud bych se k textům nakonec nedostal a celý projekt nerealizoval, 800 Kč vám počátkem zimy 2018 čestně vrátím. Předpokládám, že ta hranice toho, kdy začnu psát, je někde kolem 250 zájemců, tedy u částky 250.000 Kč. Na textech ani psaní a veřejném publikování nelpím, díky práci s klienty mám práce a tím i peněz dost a dokážu se realizovat a zabavit i jinak. 🙂 Avšak, v případě zájmu, jsem ochoten do toho těch přibližně 500 hodin práce vložit.
 
Děkuji vám znovu, že mé práci fandíte a sledujete ji.
 
A dnes tedy první díl, možná to, co vás některé nejvíce pálí, a to tak, že doslova. Ostrý jang a záření, kosmické i další.. jak se mu bránit?
 
Váš v bezmezné úctě, jiří maria mašek

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 887 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář