Očkování se postupně mění v genocidu, na NZ ho nepřežil každý tisící, podle novozélandského insidera po některých šaržích (c)-19 však umírá až 25% lidí.. státní bezpečnost ho po úniku děsivých dat okamžitě zatkla

Již skoro týden sleduji prakticky okamžitě od průsaku informací na anglicky mluvících SS, kdy jsem vše sdílel na našem telegramovém kanále, a možná díky tomu si toho všimli i čeští nezávislí publicisté. (jmm)

Uniklé záznamy novozélandského ministerstva zdravotnictví údajně ukazují, že vakcíny Covid-19 usmrtily v průměru přibližně 1 osobu na 1000 dávek.

Dec 6, 2023

Whistleblower Barry Young

Statistik Barry Young, který je zaměstnancem novozélandského ministerstva zdravotnictví, předal 8. listopadu 2023 bývalému sériovému podnikateli v oblasti technologií a vynálezci optické myši Steve Kirschovi anonymizovaná data, která mají údajně ukazovat, že vakcíny Covid-19 vedly k úmrtí více než 10 milionů lidí.

Milionář Steve Kirsch byl svým zdrojem požádán, aby tato data odtajnil až 30. listopadu, aby měl whistleblower čas vyřešit logistiku, jak budou tyto údaje zveřejněny. Kirsch závazek dodržel a se souhlasem whistleblowera data do té doby sdílel pouze s hrstkou svých kolegů včetně profesora Normana Fentona a jeho spolupracovníků ve Velké Británii.

O pravosti údajně není pochyb

„O pravosti není pochyb. Novozélandské ministerstvo zdravotnictví by řeklo, že data jsou falešná, kdyby tomu tak bylo. Okamžitě by je zdiskreditovalo. Ale neudělali to, protože by to byl trestný čin. Tak se rozhodli odvést pozornost lidí tím, že půjdou po whistleblowerovi a označí jej za šiřitele dezinformací, protože vypustil SKUTEČNÉ záznamy,“ vyjádřil se na svém Substacku Steve Kirsch.

„Muž pracoval ve zdravotnictví řadu let. V rámci své práce měl oprávnění k přístupu k údajům, a jakmile jsme se o neoprávněném použití dozvěděli, byl v našich systémech zablokován,“ sdělila Margie Apa, výkonná ředitelka agentury veřejného zdraví, odkud byla data vynesena.

Zatčení Barryho Younga

Šestapadesátiletý Barry Young byl bezprostředně po zveřejnění dat obviněn z jejich krádeže a v neděli 3. prosince zatčen. Hned další den, v pondělí 4. prosince, pak dvakrát stanul před okresním soudem ve Wellingtonu, kde byl obviněn z nečestného přístupu k údajům o očkování, přičemž maximální trest je až sedm let odnětí svobody. K tomuto činu se Young zatím nepřiznal.

Během prvního dopoledního procesního slyšení se mu dostalo bouřlivého potlesku zaplněné galerie, uvedl list The New Zealand Herald. Soudce Nicholls veřejnost napomenul slovy: „Ještě jedno vyrušení a požádám vás, abyste odešli.“ Propuštění na kauci bylo Youngovi v pondělí odmítnuto, v úterý 5. prosince ve 13 hodin byl pak na kauci propuštěn.

Publicista Steve Kirsch se později vyjádřil:

„Za poslední měsíc jsem s Barrym mnohokrát mluvil. Obvinění jsou neopodstatněná. Bylo naprosto jasné, že jeho záměrem při úniku dokumentů bylo odhalit zločin (zabití z nedbalosti), kterého se dopouští ministerstvo zdravotnictví NZ, a zachránit životy.“

Podle Kirsche také žádný novozélandský zákonodárce nemá zájem o nezávislé vyšetřování.

„Očkování je bezpečné a účinné a každý by měl mít aktuální očkování, aby chránil sebe, rodinu a své okolí. Ujišťujeme lidi, že neexistuje žádný důkaz o tom, že by očkování bylo zodpovědné za nadměrnou úmrtnost na Novém Zélandu,“ sdělila Margie Apa, výkonná ředitelka agentury veřejného zdraví.

Reportéři on-line, celý článek

Napsat komentář