Vitamin D by mohl učinit covidu přítrž, ale média o něm neinformují

Křivky případů covidu toho mají jen málo společného s proočkovaností, zato však mnoho s místním klimatem. To dokazuje i vývoj covidu ve Spojených státech amerických.

(Natural News) Co se týče covidu, je nyní jedním z nejzdravějších států Florida, kde je „čirou náhodou“ slunečno a teplo. Zato v mnoha severních státech, kde už vládne podzimní počasí, vzrůstá počet nově diagnostikovaných případů.

Tyto severní státy se přitom chlubí vysokou proočkovaností, na rozdíl od Floridy s jejím známým laxním postojem k „covidovým injekcím“ a vymáhání jakýchkoli opatření včetně vakcinačních pasů. Jak to? Pravděpodobně kvůli vitaminu D, který se Floriďanům v hojné míře tvoří díky blízkosti státu k rovníku.

Nyní se již dobře ví, že čínský virus nemá rád vitamin D. Proto i ostatní jižní státy USA, jako je Alabama, Arkansas, Georgia a Texas, zaznamenávají odpovídající pokles nemocnosti.

V tu samou dobu postihl Vermont, aktuálně nejproočkovanější stát federace, mohutný nárůst  hospitalizací. To je nejen kvůli nedostatku přirozeně tvořeného vitaminu D, ale i kvůli faktu, že injekce decimují imunitní systém svých příjemců.

Zatímco v Mississippi výskyt covidu klesá, ve Vermontu nové případy přibývají raketovou rychlostí.

„Počet hospitalizací souvisejících s covidem ve svého času nejhůře zasaženém státě Mississippi klesl z 1 667 (19. srpna) na 403 nyní v říjnu,“ píše se na The Epoch Times.

„Naproti tomu ve Vermontu byl 5. července zaznamenán jediný nový případ covidu, zatímco 1. října 286. V červenci bylo hospitalizováno osm covidových pacientů, zato v září už jich bylo 160.“

Vláda a média jsou buď hlupáci, nebo lžou – nebo možná obojí

Severní Dakota se pohybuje po podobné křivce jako Vermont. Jedná se o jeden z nejseverněji položených federálních států, což opět ukazuje na nedostatek vitaminu D jako na rizikový faktor.

„V Severní Dakotě vyskočilo množství aktivních případů ze 143 (5. července) na 4 485 (7. října), zatímco hospitalizace zaznamenaly nárůst z 16 na 184,“ doplňují The Epoch Times.

Přitom jak vláda, tak mainstreamová média dělají všechno možné pro zamlžení pravdy o vitaminu D. Ani jediná hlásná trouba mainstreamu se nezmínila o důležitosti tohoto vitaminu pro prevenci respiračních infekcí včetně covidu. Maximálně od nich slyšíme něco o „sezónní anomálii“.

„Zaznamenali jsme jakousi sezónnost nebo spíš cykly nárůstů a poklesů,“ konstatuje Adnan Munkarah, výkonný viceprezident a vedoucí klinického výzkumu Zdravotního systému Henryho Forda v Michiganu.

Tenhle „expert“ a jiní nějak pořád neumí přijít na to, proč jsou lidé na severu v podzimním a zimním období vždycky nemocnější, zatímco obyvatelům jižních oblastí, kde je úhel dopadu slunečních paprsků příznivější, se vede podstatně lépe.

Danyelle McNeill z Arkansaského ministerstva zdravotnictví napsala The Epoch Times e-mail, v němž uvádí, že „to je pravděpodobně kvůli sníženému šíření varianty delta kvůli zvýšené proočkovanosti populace a také kvůli vyššímu počtu obyvatel, kteří prodělali covid-19, a tudíž mají dočasnou imunitu“.

Zdá se, že vůči slunci (a souvisejícímu vitaminu D) jsou všichni tihle „experti“ slepí.

Jeden z diskutérů k článku na The Epoch Times shrnul svůj preventivní protokol takto: denně až 10 000 IU vitaminu D, 30 mg zinku, bezinkové kapsle, vitaminy K, C a E plus jeden až dva proteinové drinky“.

Zdroj

Napsat komentář