Plán COVID zatím mocným vychází: Co všechno ukazuje na to, že tato pandemie není žádná náhoda (2/2)

podle článku z webu Humans Are Free

  1. díl jste mohli číst zde

13. Přijde to z Wu-chanu

Pandemic Simulation

V roce 2018 vytvořil Institut pro modelování chorob video, které demonstrovalo šíření chřipkového viru z wuchanské oblasti. Infekce se rozšířila po celém světě a zabila miliony lidí. Nazvali to „Simulace globální chřipkové pandemie“. Přesně tak se to stalo o dva roky později.

Proč zrovna čínský Wu-chan, a ne třeba Afrika, kde je daleko víc nemocí? Nebo Jižní Amerika? Nebo třeba Indie?

14. Předpovědi ve filmech

Proces, v jehož rámci dochází k „bezděčnému“ informování populace o událostech, které teprve nastanou, se nazývá prediktivní programování.

V posledních letech se téma koronavirové pandemie objevilo hned v několika filmech a seriálech. Film „Dead Plague“ líčí právě takovou pandemii vyvolanou koronavirem, dokonce se v něm jako lék uvádí hydroxychlorochin.

I další film „Contagion (v české verzi „Nákaza) líčí globální pandemii způsobenou koronavirem a nezapomíná ani na sociální distancování, roušky, plošné karantény, mytí rukou a tak dál.

Prakticky všechno, co teď vidíme, tyto filmy detailně předpovídají.

Ještě znepokojivější je vizualizace globální pandemie v komiksu určeném pro interní účely institucí EU. (2B) Jmenuje se „Nakaženi“ a je v něm vylíčena nákaza virem z čínské laboratoře, která se šíří po celém světě. Globalisté v něm prosazují jeden jediný zdravotnický plán pro celý svět.

EU coronavirus: Brussels predicted deadly pandemic in EU-funded comic |  World | News | Express.co.uk

Popsaná nákaza je sice podstatně dramatičtější než covid a vyžádá si skoro miliardu životů, avšak za zamyšlení stojí věta „bezpečnostní opatření, která následovala, učinila naši existenci zcela nesnesitelnou“.

15. Zahajovací představení k letním olympijským hrám 2020

Další příklad prediktivního programování. Tehdejší úvodní show s tucty nemocničních lůžek, hromadami zdravotních sester připomínajících loutky, číhajícím smrťákem a démonickým obrem vzbudila velkou pozornost; z našeho současného pohledu je zajímavé i to, že při pohledu z ptačí perspektivy připomínala nasvícená scéna koronavirus.

Olympics Summergames In 2012. 2
Olympics Summergames In 2012
Coronaviru Solympics 2012

16. Předpověď lockdownu – už v r. 2008

Robin coronacrisis

Spisovatel a nezávislý badatel Robin de Ruiter předpověděl v roce 2008 nástup globálního lockdownu.

Podle jeho slov bude „uzamčení“ sloužit k vytvoření nového světa totalitní kontroly.

Jelikož se nám nyní před očima odehrává dost z toho, co de Ruiter popsal už před dvanácti lety, dočkala se kniha nového vydání.

17. K čemu došli nezávislí novináři a badatelé

V roce 2014 investigativní novinář Harry Vox předpověděl globální pandemii a uvedl důvody, proč by vládnoucí třída měla provést takovou věc:

„Ve své snaze zkompletovat svoji sadu nástrojů určených k ovládání se nezastaví před ničím. Jedna z věcí, která jim v té sadě chybí, jsou karantény a zákazy vycházení. Plánem je nechat nakazit stovky tisíc lidí a uskutečnit další fázi kontroly.“ (7)

 „Scénář pro budoucnost“

Tento známý badatel se odkazuje ke slavnému dokumentu Rockefellerovy nadace, v němž je vše, co se momentálně děje, detailně předpovězeno: globální pandemie, lockdowny, kolaps ekonomiky a nástup totality.

Rockefeller Document 2010

Harry Vox to všechno s děsivou přesností popsal… deset let předtím, než k tomu došlo!

Zmíněný dokument se jmenuje „Scénář budoucího technologického a mezinárodního rozvoje“. (9)

Tím je řečeno vše. Dokument obsahuje kapitolu LockStep (voj. pochod v těsném sledu), v níž se píše o globální pandemii, jako by se byla odehrála v minulosti, ale text je zjevně míněn spíš jako nácvik pro budoucnost.

„Scénář pro budoucnost“ pokračuje tím, že porovnává dvě různé reakce na pandemii: americkou, která spočívá v „důrazném nedoporučení“ létání letadlem, a čínskou, jejímž základem je povinná karanténa pro všechny občany.

První reakci se v dokumentu dostává silné kritiky, zatímco dusivý lockdown je vychvalován. Popisovány jsou i další metody totalitní kontroly:

„Během pandemie vrcholní politici celého světa posílili svoji moc a uvalili na obyvatele přísná pravidla a omezení, od povinného nošení roušek po měření teploty na vstupech do veřejných prostor, jako jsou nádraží a supermarkety.“

Zjevně je posílení moci žádoucí reakcí. Ale podle „Scénáře pro budoucnost“ bude ještě hůř:

„I po vyřešení pandemie zůstala a ještě zesílila intenzivnější kontrola a dohled nad občany a jejich aktivitami.“

„Ve vyspělých zemích na sebe tento zesílený dohled vzal mnoho forem: biometrické občanské průkazy pro všechny občany a přísnější regulaci klíčových odvětví, jejichž stabilita se považovala za životně důležitou pro národní zájmy.“

Příručka globální kontroly

Když se nyní ta očekávaná pandemie objevila, tatáž Rockefellerova nadace přišla s krokem č. 2: s příručkou, jak během pandemie zavádět nové systémy kontroly.

Rockefeller Document Covid 1

Kdo si spojí oba dokumenty, snadno vidí celý plán:

1) Zaprvé ohlásit globální pandemii vyvolanou koronavirem a popsat, k čemu povede: k úplně nové úrovni totalitní kontroly.
2) Zadruhé nastínit praktické kroky, jak tento nový systém kontroly zavést.

Tyto ilustrace a citace jsou z Průvodce:

„K přesnějšímu trasování kontaktů se budou využívat digitální aplikace a trasovací software s ochranou soukromí.“

„Aby bylo možné mít epidemii Covidu-19 plně pod kontrolou, musíme testovat většinu obyvatelstva každý týden.“

Digital Id

Podle toho jejich „Scénáře pro budoucnost“ by měl celý svět mít digitální občanky, kde bude zaznamenáno, kdo dostal všechna očkování. Bez dostatečného počtu vakcín se nikdo nedostane do škol, na koncerty, do kostela, do veřejné dopravy atd.

Transformace DNA

Slavný investigativní žurnalista Anthony Patch roky zkoumal všemožné indicie, jež ukazují na plány na totalitní ovládnutí světa za pomoci pandemie a povinného očkování. Během jednoho interview v roce 2014 Patch předpověděl následující:

„Dojde k vypuštění uměle vytvořeného koronaviru. V důsledku toho budou lidé pro svoji ochranu požadovat očkování. Nová vakcína doplní do lidského těla třetí vlákno DNA, čímž z člověka vytvoří hybrida.

Po injekci začne téměř hned probíhat transformace DNA. Po této genetické změně člověk ztratí schopnost samostatného uvažování, aniž by si to uvědomil. Bude tudíž snazší ho ovládat, snáze se stane otrokem elity.“

Může toto být cíl, k němuž míří současné dění?

Zdroj

Napsat komentář