Portál nulové zóny

(tento článek již jednou vyšel na servru OSUD.cz)

Denise Le Fay

V mém posledním článku jsem záměrně nepsala o těch zvláštních energiích, kterým říkám nulová zóna. Bylo toho na rozebírání dost, co se týče energie druhého devítiletého cyklu a její změny a vývoje v nadcházející jedničkové energie, související s nástupem roku 2017 (2+0+1+7 =1). Nulová zóna, což jsou energie čísla 0, které oddělují dovršení energií devítky a NOVÝ začátek energií jedničky, je tak odlišná od energií ostatních čísel od 1 do 9, že si podle mého názoru zaslouží svůj vlastní článek. Dalším důvodem je to, že tato zóna nuly je jeden obrovský portál. Tento portál konce roku 2016 silně souvisí s oddělováním světů a časových linií. Takže vidíte, že se jedná o velmi NOVOU situaci, v níž se budeme do konce roku 2016 nacházet, a předpokládám, že se čas od času budou dít trochu podivné věci, až se budeme hnát časoprostorovou realitou sice na neutrál, ale přesto pořádnou rychlostí. Jak vzrušující…

Poslední nulovou zónu jsme tu měli skoro před deseti lety (čas letí jako splašený), to bylo během posledních týdnů devítkového roku 2007 (2+0+0+7 =9), ale ta měla mnohem nižší úroveň než ta letošní, která se začíná projevovat v druhé polovině letošního devítkového roku.

Vzpomínám, jak zvláštní pocity jsem měla v prosinci 2017. Prožila jsem vícero časových anomálií, dimenzionálních prolnutí, při nichž jsem najednou nevěděla, kde vlastně jsem, a velmi silně jsem cítila působení této zvláštní neutrální zóny mezi spirálami bytí, mezi realitou a časoprostorem. Právě kvůli těmto pocitům jsem toto období začala označovat jako nulovou zónu, protože tou také je: zónou prázdnoty.

Nulové energie jsou – přinejmenším během tohoto vzestupového procesu – obdobím zvýrazněného odstupu, obdobím „mimo čas“, obdobím, kdy devítka jednoho cyklu končí, aby po ní nastoupila jednička cyklu, jenž je o něco výše. Tentokrát, na konci galaktického zarovnání a transformačního procesu, jak jsme ho zatím poznali, na konci druhého devítiletého cyklu minulé dekády, kdy mnoho předjezdců smísilo své vyšší já s inkarnovaným fyzickým nižším já, pro nás však tato nulová zóna roku 2016 představuje portál, kde se oddělování světů stává živoucí fyzickou skutečností. Tato nulová zóna se nepodobá žádné jiné a bude plná divů, ačkoli nás budou občas čekat podivné pocity, kdy si nebudete jisti, zda jste pořád „v procesu“ neboli v „realitě“ (na čemž nebude vůbec záležet), jelikož se stará patriarchální Země bude rozpadat pod našima nohama či spíše vyvíjejícími se dušemi. Na to, co právě začalo zde v této fyzické dimenzi, jsme dlouho čekali a dlouho jsme na tom pracovali.

Aluna Joy nedávno o tomto portálu získala nějaké informace od svého světelného „týmu“ ve vyšších dimenzích. Řekli jí jednu věc, kterou by měl vědět každý: „Žádné stvoření jakéhokoli druhu, které nebude v souladu s přirozeným zákonem, nebude moci projít tímto portálem.“ Asi si uvědomujete, že to bohužel platí pro mnoho lidí a bytostí. Dělali jsme, co jsme mohli, ale je čas „maturity“, „sklizně“ a postupu dál, ať se děje cokoli. Jak jsem řekla, pracovali a čekali jsme dlouho a ti, kdo nejsou na takovou změnu připraveni nebo po ní netouží, dostanou možnost existovat v prostředí, jemuž bude jejich úroveň vývoje a soustředění energeticky odpovídat. To je svobodná vůle. V tom bude spočívat oddělení světů a časových linií: božská láska a bohatá tvořivost teď poskytne oběma skupinám to, co budou momentálně potřebovat, aby se mohly dále učit, vyvíjet a tvořit.

Je zcela v pořádku, že ne každý učiní tento vývojový posun, takže se nenechte vyvést z míry tím, že se někdo konkrétní nepřipojí. Nejsou žádná špatná rozhodnutí, je jen další duchovní vzdělávání. Žijte a nechte žít, jak vaše Nejvyšší srdce ví, a všechno bude v pořádku – se všemi a se vším – ať se děje cokoliv.

Posledních pár týdnů opět pociťuji některé vedlejší účinky vzestupu. Některé z nich jsou staré známé symptomy, ale tentokrát z nich mám jiný pocit. Ono se také dá očekávat, že se všechny ty energie portálu nulové zóny nějak projeví na našich fyzických tělech.

Návaly horka jsou takové, že mám spíš pocit šoku. Náhle se začnu od hlavy k patě potit takovým tím studeným, lepkavým potem, kdy máte pocit, že jste krůček od smrti. Mám takový dojem, že to tak skutečně je, a i to je v pořádku po tom všem, co už máme od roku 1998 za sebou. To přečkáte, nemějte strach – zato srdce mějte otevřená dokořán.

Objevují se NOVÉ neobvyklé tělesné a duševní pocity, které je těžké popsat. Já mám z toho pocit, jako by na mé nižší já příležitostně silně působilo mé vyšší já a přímo je obsazovalo. V některých chvílích se mi točí hlava a já nevím, kde jsem, nestarám se o nic a o nikoho; v takových okamžicích by bylo v pořádku i zemřít. I to zvládnete, beze strachu a s vědomím neutrality a hluboké lásky Zdroje.

Dále je tu opět neschopnost jíst nebo jíst velmi málo a přitom mám pocit, jako bych měla v těle jed. To se mi dělo roky a roky a během posledních pár let se to zmírnilo, ale náhle se to vrátilo, určitě kvůli vyšším světelným energiím, které k nám teď přicházejí. Je nutné pečlivě rozlišovat, co budete jíst, kdy a kolik – a ani to někdy nezabírá.

A zase to pekelné pálení žáhy. To má souvislost s těmi potížemi s jídlem a já musím během těchto intenzivních zesílení energie rozlišovat jak divá.

Bolavá, ztuhlá páteř, což znamená, že se vstřebává mnohem víc světelné energie, která pak po našem těle putuje díky páteři a kostře. Pomáhá každodenní protahování.

Opět jsou tu bolesti hlavy a očí a problémy se zrakem a suchýma/podrážděnýma očima atd. Tlaky a bolesti v hlavě, to se nám díky těmto posledním energiím dramaticky rozvíjejí šišinky a hypofýzy. Buďte tiší a otevření a nechte Zdroj, ať se postará o vývoj vašich vnitřních mozkových žláz.

Problémy se střevy, které stejně jako ty návaly horka z pekel ukazují na to, že se čistíte, a to hodně. Pijte spoustu vody.

Svět se zklidňuje a náhle není. Tento jev jsem během těch mnoha transformačních roků prožívala opakovaně a vždycky se mi moc líbilo, že jsem v prostoru, kde ostatní ještě nejsou, tedy zatím. Ten pocit, kdy hlučný, necitlivý svět na několik dní či týdnů zmizí, je velmi pokojný. I toto bude během posledních měsíců letošního roku a přibližování portálu nulové zóny pokračovat. Žádné strachy, jen portálem a souvisejícími anomáliemi časoprostoru klidně proplujte. Je to při současném dění, kdy se dělíme a odcházíme do NOVÉHO, zcela normální.

Vnímání, vidění vašeho světelného týmu a komunikace s ním NOVÝMI způsoby. Z větší části jsou i pro jasnovidce mezi námi členové „týmu“ neviditelní, ale teď byste měli skoro pořád cítit jejich blízkost. To je skvělé a ukazuje to, jak daleko jsme na naší cestě domů došli. Číslo 1 je vaše vyšší já a božský zdroj, druhý na řadě je váš světelný tým. Vězte, že ten je s vámi vždycky, i když se cítíte osamělí. Nikdy nejsme „sami“ a nikdy jsme ani nebyli.

Opět vídám čísla a jejich kombinace. Některá čísla na mě přímo křičí: 333, 888, 999, 222, 555, 000 a tak dál. Věnujte jim pozornost a vciťte se do nich, nebudete-li si jistí, co vám mají sdělit. Je to jazyk sám o sobě a často lépe než přemýšlení funguje, když je cítíte.

Přicházejí spousty 6D Siriánců a energií a kódů ze Síria. Co se týče mě, Siriánci teď moc telepaticky nekomunikují, jen stojí stranou a sledují jak se já/vy/my vyrovnáváme s těmito NOVÝMI energiemi, jež přicházejí v období Brány Lva 2016. Komunikace se rozvine, až se rozvineme my.

Jako obvykle je těch příznaků více, ale já si teď na žádné další nevzpomínám. Až zadám volbu „publikovat“, určitě si vzpomenu, protože tak je to prostě vždycky! Více informací o portálu nulové zóny napíšu, až budeme postupovat po schodech posledních měsíců roku 2016. Držte se v otevřeném Nejvyšším srdci a budete víc než v pořádku.

 

Denise

Zdroj (mírně kráceno)

Napsat komentář