Proč „experti“ blábolí, klamou a lžou? Protože jim nic jiného nezbývá

Mike Adams

(Natural News) Všimli jste si, jací nekompetentní blbci bývají tihle takzvaní „experti“? Máme experty na finance, kteří nevědí, že když se tisknou biliony dolarů, vede to k inflaci. Máme experty na pedagogiku a psychologii, kteří si myslí, že mrzačení genitálií dětem ve jménu transgenderismu si zaslouží oslavovat jako pokrok. Máme experty na diplomacii, kteří si myslí, že Rusko nemá nárok na své vlastní zájmy. A máme experty na vědu a medicínu, jejichž vakcíny jsou tak nebezpečné, že se musejí uchylovat k cenzuře a placené propagandě, aby zakryli všechna ta úmrtí, která má na svědomí „očkování“.

Vypadá to, že „experti“ se mýlí prakticky ve všem.

Jak jsme se do takové situace dostali? Protože lidé dávají přednost příjemným lžím před nepříjemnou pravdou, takže se na odpovědná místa dostávají ti nejméně kompetentní „odborníci“, jimž není zatěžko lhát. Čím více lžou, tím výše v systému stoupají. Když však někdo řekne pravdu, sesypou se na něj jak vosy a už si neškrtne.

Řeknete pravdu o tisknutí peněz a ve finančnictví jste skončili. Řeknete pravdu o vedlejších účincích očkování a jste mezi doktory na černé listině. Řeknete pravdu o transgenderismu a ve škole už nebudete ani zametat.

Každý, kdo řekne pravdu prakticky o čemkoli, ať už je to gender, výživa, klima, volná energie, geoengineering atd., ztrácí šanci na společenské pozice, spojené s vlivem a mocí.

V důsledku tohoto vývoje nám nyní vládnou mentálně retardovaní jedinci, kteří neumějí zpracovat realitu a postrádají schopnost činit smysluplná, konstruktivní rozhodnutí.

Toto všechno už samozřejmě historie zná a další krok tohoto scénáře je totální kolaps impéria. Přesně to podle všeho čeká Ameriku a velký díl západní civilizace.

Ukrajina versus Rusko: pindy a bláboly versus skutečná kinetická válka

Všeříkajícím příkladem je Zelenského informační válka na Ukrajině, versus skutečná (kinetická) válka, kterou tam vede Rusko. Zkorumpovaná, neschopná ukrajinská vláda se soustředí téměř úplně na propagandu, a ne na skutečný boj. Na bitevním poli Ukrajina prohrává tak fatálně, že je celá její armáda pravděpodobně jen týdny od totálního kolapsu. Přesto „experti“ nadále hlásají, že Ukrajina vítězí a Rusko prohrává a že nedávno nějakým záhadným způsobem přišly o život tucty ruských generálů, ačkoli pro toto absurdní tvrzení nejsou důkazy.

Rusko mezitím bombarduje ukrajinské síly nemilosrdným přívalem vysoce explozivních dělostřeleckých granátů. Když komunikujete salvami z děl, nepotřebujete nic falšovat. Detonace každé střely vysílá zcela jasnou zprávu: vypadněte, nebo zemřete.

Ukrajina má odborníky na psychologickou válku a pindologii. Rusko má odborníky na strategii a děla. Hádejte, kdo nakonec vyhraje?

V souboji keců s bombami prohrávají kecy.

To si asi žádný z těch nekompetentních, retardovaných západních lídrů doteď neuvědomuje… protože to jsou neschopní retardi. Myslí se, že se vykecají z reality do nějakého fantaskního bludu o globální dominanci, ačkoli jsou jejich měny na hranici pádu a ekonomiky postupně implodují.

Tváří v tvář realitě zbývá režimu jediné: LHÁT

Samozřejmě že Bidenovi mediální presstituti lžou naprosto o všem, protože jim nic jiného nezbývá. Až se benzín dostane na hranici pěti dolarů za galon, což lze čekat v horizontu dnů, experti na lhaní z Bílého domu vám řeknou, že si z toho nemáte nic dělat, protože v Evropě vyjde palivo ještě dráž. Vždyť by to mohlo být ještě horší!

Až se budete v obchodě nevěřícně dívat na prázdné regály, nepochybně vám Bidenova blábolistická brigáda poví, ať přestanete kňučet a využijete tuhle jedinečnou šanci ke zhubnutí! Krizi amerického zdravotnického systému vyřeší hladomor.

Až dolar ztratí veškerou hodnotu a měnový systém se zhroutí – to je scénář, jehož uskutečnění se blíží každým dnem – v Americe zavládne ekonomický chaos. Bidenovi profesionální pindalové budou samozřejmě potřebovat nějakého obětního beránka; pravděpodobně to bude Putin nebo lidé, kteří se zbavili dolarů ve prospěch zlata a stříbra. Už vidím ty titulky v novinách: „Dolar v ohrožení kvůli hamounění zlata!“. Určitě přijdou s nějakou fantastickou historkou o tom, jak investice do zlata zničily naši měnu (a bezuzdné tisknutí bankovek s tím nemělo vůbec nic společného).

Ve světě neschopných „expertů“ je měnou LEŽ a pravda je nepřítel.

Čím více musejí experti o všem lhát, tím blíž je konec celého systému. V tomhle ohledu můžete intenzitu jejich lhaní používat jako lakmusový papírek. Určitě vám neuniklo ani to, že čím víc lžou, tím víc musejí cenzurovat pravdu, takže s rostoucí absurditou lží vzrůstá i cenzura.

Pod společnou palbou lží, cenzury a tyranie se kvapem blíží kolaps Spojených států amerických. Ten zasáhne všechny sféry: geopolitickou, hospodářskou, potravinovou i kulturní.

Velmi pravděpodobně k němu dojde před koncem roku 2025, ale postihnout nás klidně může už před volbami v roce 2024, což znamená, že žádné volby nebudou.

Zdroj

Napsat komentář