Proč nesou některé součástky 5G vysílačů označení COV-19?

(Natural News) Objevují se zprávy, podle nichž některé elektronické součástky, jež se používají do nově instalovaných 5G vysílačů, nesou označení „COV-19“, které je shodou okolností téměř totožné s názvem onemocnění, které údajně způsobuje wuchanský koronavirus: COVID-19

Na účtu „Patriot Street Fighter“ na platformě Telegram lze zhlédnout videozáznam dílů s nepřehlédnutelným značením COV-19.

Zdaleka to není ojedinělá věc. Stejná pozorování učinili lidé, kteří instalují komponenty 5G sítí, po celém světě, což ukazuje, že tento fenomén je podivně rozšířený a nikoli náhodný.

Možná si pamatujete, že když více než před rokem začala plándemie, přicházely z Wu-chanu, ohniska celé té záležitosti, zprávy o tom, že se nahození 5G vysílačů časově krylo s dobou, kdy začali být lidé vážně nemocní. Někteří z nich měli tak vážný průběh onemocnění, že umírali na ulicích. Aspoň tak se nám to tvrdilo.

V USA Donald Trump urychlil spuštění 5G sítí krátce potom – a kde se vzala, tu se vzala „pandemie covidu“. Ta trvá dodnes. Nemocných je mnoho a někteří umírají, údajně na virus.

Co se však doopravdy děje? Necháme na čtenáři, aby rozhodl, zda existuje spojitost mezi 5G a nemocí připisovanou koronaviru. Pusťte si video na Brighteonu a prohlédněte si celou desku s integrovanými obvody (chipset), vlevo nahoře označenou podezřelým nápisem:

https://www.brighteon.com/9db72eaa-834a-4b3f-bbe1-1405afa50ba2

Co šíří nemoc a smrt? Je to virus, nebo záření?

Když byly v uplynulém roce desítky milionů Američanů v lockdownu, telekomunikační společnosti měly plné ruce práce s instalací 5G chipsetů do vysílačů po celé zemi, a to i ve školách, kde děti tráví valnou část dne.

Může to být tak, že 5G záření vyvolává přesně ty samé symptomy, které má údajně na svědomí wuchanský koronavirus (covid-19)? A co „očkování“ proti covidu? Vyvolává i to symptomy, které zrcadlí projevy způsobené expozicí 5G záření?

Možná injekce a vysílače fungují synergicky a způsobují ten samý, vzájemně umocněný problém, spolu. Když se toto spojí, vzniká recept na katastrofu, a přesto mainstreamová média píší výhradně o „viru“ za občasných zmínek o „vzácné“ abnormální krevní srážlivosti či úmrtí po očkování.

Sice se nás maximálně snaží přesvědčit, že nebezpečný je jen „virus“ a to, co nám nutí jako „řešení“ (tzn. experimentální genovou terapii zvanou očkování), je zcela bezpečné, ale milionům lidí začíná pozvolna docházet, že je všechno jinak.

„Tak, technokrati, už to prasklo,“ píše jeden komentátor na Brighteonu. „Určité frekvence vyvolávají nemoci na přání – jsou to biologické zbraně.“

„Jaký další důkaz chcete, popírači 5G, než označení vytištěné přímo na modul RF modulace (který určuje výstupní frekvenci)? Federální komunikační komise se musí stát předmětem vyšetřování.“

Další diskutující připomněl velmi zajímavou knihu od Arthura Firstenberga, Neviditelná duha: dějiny elektřiny a života, v jejímž souhrnu se píše:

„V průběhu posledních 220 let si lidstvo vypěstovalo univerzálně platné přesvědčení, že je pro ně a pro všechno živé elektřina bezpečná. Vědec a žurnalista Arthur Firstenberg toto přesvědčení zpochybnil tím, že vypráví příběh elektřiny tak, jak ještě nezazněl -z environmentálního úhlu pohledu – a detailně líčí účinky, jaké tento fundamentální stavební blok společnosti měl a má na naše zdraví a planetu.“

Zdroj

Napsat komentář