Proč krvácí i ženy, které jsou „jen“ v kontaktu s očkovanými? David Icke na to má svůj názor

(na základě videa na davidicke.com)

David Icke se ve svém novém videu, zveřejněném na stránkách davidicke.com, věnuje tématu, kterého jsme se zde na Věku Světla již také dotkli: abnormalitám měsíčního krvácení, jež se dostavují u žen, které jsou v pouhém kontaktu s člověkem očkovaným proti covidu. Někdy se menstruace vrací i ženám, které mají plodné období už za sebou.

Pro ilustraci líčí příklad své známé z Ameriky, ženy po menopauze, které chodí pomáhat do domácnosti starší paní. Tu si rodina oblíbila o objetí a potřásání rukou není nouze. Seniorka je nově po obou dávkách očkování a přesně od té doby se u známé Davida Icka odehrála překvapivá změna. Ženě se vrátila menstruace a navíc ji bolí prsa, jako by byla těhotná. To je jen jeden případ z mnoha. Icke si klade logickou otázku „co se to tu sakra děje“… Jedním vysvětlením je tzv. „shedding“, roztrušování umělých spike proteinů po okolí. Icke nepopírá, že může docházet k nějaké chemické, fyzické, měřitelné reakci, ale je přesvědčen, že ve hře jsou v první řadě energetické vlivy:

„Naprostou základnou všeho, co se týká tohoto kultu a způsobu, jímž operuje, je frekvenční úroveň. Máme-li porozumět podstatě těchto falešných vakcín, materiálu, který se vpichuje do těla, musíme pochopit, že všechno v této realitě je o frekvenci. Tělo je vysílač/přijímač informací. I nejmodernější věda, ta, o níž se příliš nemluví, ví, že DNA je vysílač/přijímač informací a to, jakým způsobem naše DNA vysílá/přijímá, určuje všechno, s čím se setkáváme. Takže když pozměníte anténu, pozměníte to, co tato anténa přijímá a vysílá. Tyhle mRNA falešné vakcíny mají za cíl změnit DNA a tím pádem i DNA-anténu.“

mRNA „vakcíny“, tzn. v první řadě Pfizer a Moderna, mají přinejmenším potenciál fungovat na bázi nanotechnologie, která provádí v genomu nevratné změny. Působí tak, že ošálí buňku, aby vpustila dovnitř syntetický materiál. V podstatě jsou to takoví miniaturní trójští koně, kteří jednak zajistí ovladatelnost organismu, který lze kdykoli ovlivnit pomocí frekvence, a jednak fungují jako biosenzory, které sbírají data o dějích vašem těle. Nikoli jen například o dýchání, ale i o emocích a dokonce myšlenkách! Evidentně mají schopnost využívat wi-fi.

„Abyste docenili podstatu a způsob fungování těchto „vakcín“, musíte si je zasadit do širšího kontextu dění včetně změn elektromagnetického pole. Vakcína interaguje s tím, co desítky let v knihách označuji jako technologickou subrealitu; později to dostalo označení chytrá síť. Děje se toto: lidé jako Elon Musk (a jiní, ale on je v tomto se svou společností SpaceX dominantní silou) umisťují na nižší orbitu Země tisíce, desetitisíce satelitů, které vysílají elektromagnetická pole (5G a tak dál), která pokryjí každý coul zemského povrchu. A jak jsem říkal prve, příjem/vysílání naší DNA-antény diktuje, co budeme vidět, slyšet, prožívat  – a také to, co budeme vysílat. Když tedy chcete uzavřít lidi jen do jejich pěti smyslů a zamezit jim v přístupu na úroveň informací, interakce, která dalece přesahuje tenhle bláznivý svět, potřebujete jediné: změnit jim DNA-anténu tak, aby tyto frekvence nepřijímala a chytala jen frekvence vaší vlastní informační subreality; chytré sítě. Nanotechnologie obsažená v těchto očkovacích lektvarech mění vysílací/přijímací rozsah DNA a napojuje ji do cloudu, do technologické subreality.“

To se kryje s některými pozorováními, podle nichž elektronické přístroje vysílají podstatně větší množství elektromagnetického záření než dejme tomu před rokem. Týká se to iPhonů (průzkum proběhl v USA, kde má iPhone kdekdo, ale podobná situace bude jistě i u mobilů s Androidem) i laptopů. Po pouhých 15 minutách práce s laptopem na klíně byl muži naměřen pokles počtu spermií o 50 %. To podle Icka úzce souvisí s přechodem od člověka 1.0 k člověku 2.0, v jehož těle už je značná příměs syntetiky; součástí této agendy je zastavit rozmnožování člověka 1.0 – a jsme zpět u žen, které po očkování proti covidu nebo po úzkém kontaktu s očkovaným člověkem trpí nepravidelnostmi menstruačního cyklu, tzn. je dotčen jejich reprodukční systém. Záření z EM přístrojů nadto ovlivňuje kvalitu krve – po dlouhodobém vystavení se krvinky shlukují do jakýchsi provazců a riziko vzniku sraženin roste.

„Když se dívám na lidi, kteří koukají do mobilu, pak ho na chvíli položí a pak ho zas vezmou do ruky, mám silný pocit, že tohle není jen závislost na obsahu v tom mobilu; že z těch mobilů něco vychází, něco, co tu závislost vyvolává. Takže v době, kdy takhle masivně vzrostlo záření z mobilů, spustili vakcíny. Tyto elektromagnetické signály umí vybudit tělo a tenhle syntetický materiál obzvlášť. A já si myslím, že přesně tohle se děje. Naše DNA-anténa se přeinstalovává a my chytáme a vysíláme úplně jiné frekvence.“

Pak dává smysl, že lidé, kteří intenzivně vibrují na nějaké frekvenci, ji předávají lidem v okolí, ačkoli ti v sobě látky dodané očkováním nemají: „Očkovaní lidé se mění v živé antény, které přenášejí jejich frekvence.“

V momentě, kdy si uvědomíte, že tohle už dávno není o nějakém viru, ale o vytvoření člověka 2.0 a ukončení reprodukce člověka 1.0, začne vám všechno dávat smysl. Například to, že se establishment tak aktivně snaží vakcínu dostat do dětí, které „virus“ nijak výrazně neohrožuje. Agresivní očkovací kampaň jednotlivých států, podpořená šikanou neočkovaných jak ze strany úřadů, tak ze strany zpitomělých spoluobčanů. Zjevný paradox, že se vakcínou „snaží zachránit všechny lidi“ jedinci, kteří se v minulosti nechali slyšet, že lidí je příliš mnoho a je nutné zredukovat populaci. Absurdní rouškovací a lockdownová omezení na jedné straně a na druhé straně očkování, prezentované jako jediná cesta k normálu.

Icke má jasno v tom, která skupina je hlavním cílem: děti a náctiletí. Testy vakcín na dětech už dávno běží a například v Británii se počítá s tím, že se děti budou očkovat už v létě. Při testech Pfizeru zemřela na počátku března dvouletá holčička (co je to vůbec za rodiče, že ze svých dětí nechají dělat pokusné králíky??), přesto není pochyb o tom, že se očkování spustí, ať už budou výsledky „studií“ jakékoli – tak to totiž stojí ve scénáři.

„Koho chtějí změnit víc než kohokoli jiného? Z těch dětí a mladistvých budou dospělí v tomto Krásném novém světě plném transformovaných lidí v transformovaných tělech a transformovaných rolích. Měřítko zla, proti kterému stojíme, se vzpírá pochopení. Zla bez špetky soucitu či empatie,“ konstatuje David Icke.

Zdroj

Napsat komentář