Projekt Modrý paprsek: obří hologramy a hlasy vysílané přímo do hlavy

z HumansAreFree

Představte si situaci, kdy by vlády mohly umisťovat obrovské, realistické hologramy na oblohu nad celá města, kupříkladu obrazy božstva uctívaného v příslušné oblasti. A představte si, kdyby ta vize začala navíc ještě „mluvit“ a její slova by se telepaticky objevovala lidem v hlavě. Je znepokojivé, že tento scénář nemusí být až taková sci-fi. Technologie umožňující takovýto masový klam a psychickou manipulaci ve velkém rozsahu už existuje desítky let.

Podivné úkazy, k nimž patří především vznášející se města, v posledních letech zaznamenali a dokonce nafilmovali očití svědkové na různých kontinentech. Už v říjnu 2015 UK Express informoval o vznášejících se městech v Číně, nejprve nad Foshanem v provincii Guangdong, o pár dnů později pak nad provincií Jiangxi.

Image result for project blue beam

Podobné „fantómové město“ bylo nad Čínou zaznamenáno v roce 2011. Čína ovšem není sama. V květnu 2015 spatřili obyvatelé nigerijské vesnice Dulali také jedno takové město, v němž navíc jezdila auta a vydávalo mechanické zvuky. Tento úkaz, který se objevil při více příležitostech, připsali místní Alláhovi.

Takové jevy vzbudily právem otázky, zda vlády náhodou nemají k dispozici technologii, jejíž pomocí by mohly promítat rozsáhlé hologramy, a zda nelze situace vzniklé v posledních letech připsat testování těchto technologií na nic netušících občanech. Někteří teoretici tento program označují jako „Project Blue Beam“ (projekt Modrý paprsek).

Skeptikové sice vysvětlují fenomén vznášejících se měst jako přirozený, třebaže výjimečný meteorologický jev (a možnost holografické projekce zavrhují jako konspirační teorii) – ale přece jen, bylo by technicky možné takový úkaz vyvolat, kdyby si to některá vláda přála? Podle rešerší shromážděných provozovateli webu Truthstream Media a prezentovaných v tomto videu zní odpověď ano.

Truthstream Media uvádí, že existují pádné důkazy, podle nichž americká armáda minimálně od 90. let zkoumá možnost tvorby gigantických hologramů, které by mohly zvláštní jednotky používat ke klamavým operacím velkého rozsahu.

Dokonce i Washington Post v únoru 1999 psal, že americká vláda za první války v Zálivu uvažovala o promítnutí velkého obrazu Alláha nad Bagdádem, aby destabilizovala Saddámův režim.

Washington Post rovněž informoval, že v roce 1994 byl založen tajný program s cílem zkoumat možnosti holografické technologie pro účely psychologických operací (PSYOPs) a že jeden armádní fyzik považoval za realizovatelné „promítat do vzduchu velké, třírozměrné objekty, které by se zdánlivě vznášely ve vzduchu“.

Truthstream Media také upozorňuje, že software, který umožňuje replikovat hlas kohokoli jen na základě desetiminutového vzorku mluveného projevu vyvinuli vojenští výzkumníci už více než před dvaceti lety. Přibližně v té samé době byly uděleny patenty na technologii voice-to-skull (V2K). Ta je založena na mikrovlnném sluchovém efektu, při němž mikrovlny přenášejí příjemci přímo do hlavy hlasová sdělení.

Sice to mnoho lidí neví, ale je fakt, že se vlády angažují v celé řadě psychologických operací, jejichž cílem je ovlivnit chování, emoce a logické uvažování lidských cílů.

Vzhledem k rozšířené tendenci vlád cíleně manipulovat občany a ovlivňovat jejich chování si musíme položit otázku, zda jim vůbec lze věřit, že s technologií umožňující promítání obřích hologramů a posílání myšlenek lidem do hlavy nepodniknou nic nekalého. Možná by je to až příliš lákalo trochu si zaexperimentovat a zjistit, co to s lidmi udělá.

Tyto technologie lze použít i k rafinovanějšímu, méně nápadnému ovlivňování smyslového vnímání obyvatelstva. Například na webu americké armády se o V2K technologii psalo, že ji lze využít k vysílání podprahových sdělení. Tyto informace už byly odstraněny, ale ještě předtím se je podařilo zachytit a archivovat na internetu.

Zazněly i názory, že holografickou technologii by bylo možné použít k podpoře nastolení jediné, celosvětové náboženské autority nebo jako falešnou záminku k odstartování operace „invaze mimozemšťanů“, která by mohla ospravedlnit spuštění nějakého temného vesmírného „obranného“ programu či zavedení nového světového řádu s globální vládou.

Před takovým zinscenovaným útokem mimozemšťanů údajně jako první v sedmdesátých letech varoval německý vědec Werner Von Braun, ředitel Marshallova centra kosmických letů a podle NASA „největší odborník na rakety v dějinách“.

 Skutečnost, že tento typ technologie existuje, zdůrazňuje důležitost informovanosti o tom, jak snadno mohou ti u vesla ovlivňovat psychiku, ba i smyslové vjemy obyvatel svých zemí. Jak se říká, štěstí přeje připraveným.

Porozumíme-li metodám psychologického ovlivňování a základům fungování příslušných technologií, vypěstujeme si vůči manipulaci imunitu. Naše myšlenky, rozhodnutí a činy pak budou pevně ukotveny v realitě a v naší vlastní svobodné vůli bez ohledu na to, co uvidíme na nebi a co na nás budou promítat.

Zdroj

Napsat komentář