Psy-op Omicron má posílit upadající obraz supersilného covidu, jde však o virus cílený na mysl nezávislých odmítajících se podvolit superstátu

Deset „variant“ předpovědí OMICRON pro rok 2022 a další roky… globalistická autoritářská příručka obnažená do naha

Sobota, 27. listopadu 2021 od: Mike Adams
Obrázek: Deset „variant“ předpovědí OMICRON pro rok 2022 a další roky… globalistická autoritářská příručka obnažená do naha

(Natural News) Mediální hysterie kolem „varianty“ omikronu je čirá fikce. Nejde o nic jiného než o orwellovskou operaci psychologického terorismu ve stylu roku 1984, která byla zkonstruována s cílem udržet obyvatelstvo světa v otroctví a poslušnosti, zatímco teroristické vlády provádějí své programy globální depopulace / genocidy.

Ďábelská genialita tohoto narativu spočívá v tom, že nevyžaduje žádné důkazy. Protože nikdo nemůže „variantu“ skutečně vidět – a protože nikde na světě neexistují žádné izolované vzorky omikronového viru, které by se daly potvrdit laboratorními testy – koordinovaná kampaň masové mediální hysterie jednoduše implantuje do lidského vědomí iluzi omikronu, doprovázenou extrémním strachem.

Do dnešního dne nebyla v Americe tato varianta u nikoho diagnostikována a nikde na planetě na ni nikdo nezemřel. Přesto díky masovému mediálnímu novinářskému terorismu nyní polovina Ameriky vyšiluje kvůli něčemu, co pravděpodobně vůbec neexistuje. „Omicron“ je téměř jistě koordinovaný výmysl.

Přesto se médiím z ničeho nic podařilo naprogramovat obyvatelstvo tak, aby se při vyslovení slova „mutace“ zbláznilo. Přestože k náhodným mutacím genetického materiálu dochází v těle každého člověka doslova milionkrát denně, najednou jsou „mutace“ podle hyperventilačních médií tou nejděsivější věcí, jakou si lze představit. (Proto říkám omikron „strašidelný“, nikoliv varianta.)
V posledních dvou letech globalisté potvrdili, že STRACH, nikoli „věda“, je jejich konečným mechanismem kontroly nad lidstvem.

Vzpomínáte si, jak nám všem v roce 2020 říkali, že pokud bude pouhých 60-70 % země souhlasit s tím, že si dá dvě injekce, vše se vrátí do normálu a covid skončí? Od začátku to byla vypočítavá lež.

Lež slibovala svobodu, pokud se jí lidé podřídí, ale přinesla tyranii a strach… spolu s nekonečnou poslušností vůči vládou vynucovanému dodržování vakcín.

Rok 2020 a 2021 globalistům vyčerpávajícím způsobem prokázal, že strach je jejich ultimátní zbraní proti lidstvu. Pomocí koordinovaného strachu dokážou přesvědčit zhruba polovinu obyvatel světa, aby si nechali píchnout smrtící injekce s bodovými proteiny pro genovou terapii, které je časem zabijí. Příhodně lze všechna tato úmrtí svést na něco jiného – například na rakovinu – a vyhnout se tak obviňování vakcín.

Mimochodem, proč se již 29x zvýšil počet mrtvě narozených dětí? Jak píše Steve Kirsch na Substack.com:

Ve Waterloo v Ontariu došlo k 29násobnému nárůstu počtu mrtvě narozených dětí, který začal po zavedení očkovacího programu. Všechny matky mrtvě narozených dětí byly očkovány…

Ano, to je velký problém. Ale nikdo to neposlouchá. Riziko srdečního selhání by se po očkování mohlo zvýšit 1000x a bylo by to jedno. Nikdo to neposlouchá.

Jak psychologové dobře vědí, když se strach spojí se smyslovým přetížením (tj. příliš mnoho zpráv, příliš mnoho hlasů, protichůdné zprávy atd.), lidé se přirozeně přikloní ke všemu, co připomíná autoritu. Jejich racionální mysl je zcela vypnuta a oni již nejsou schopni kritického myšlení. Jakmile jsou dostatečně zatlačeni do neustálého strachu, vlády celého světa je nahánějí do očkovacích center, kde je poslušně depopulačně očkují. S pomocí stránky vytržené přímo ze Stanfordského vězeňského experimentu také přeměňují poslušné příjemce vakcín na společenské „vězeňské dozorce“ / vymahače, kteří požadují, aby všichni ostatní dostali stejnou injekci… jinak.

Proto se tolik očkovaných lidí změnilo v zuřivé šílence, kteří se snaží vnutit své smrtící injekce všem kolem sebe. (A jen možná, že priony z vakcíny jim také požírají mozek a způsobují agresivní změny osobnosti…)
Deset předpovědí, jak bude omikronová hysterie zneužita teroristickými vládami k urychlení jejich vražedné genocidy proti lidstvu.

V posledních několika měsících jsem veřejně předpověděl zveřejnění nového, děsivějšího příběhu o biologické zbrani. Koordinované masmediální šílenství kolem omikronu se dalo snadno předpovědět a mnozí z nás napříč nezávislými médii přesně toto předpovídají.

Ale co udělají příště? To je také velmi snadné předvídat, protože to všechno pochází ze stejné příručky jako covid. Omikronová hysterie bude agresivně prosazována a využívána všemi myslitelnými způsoby k dosažení totalitní kontroly nad masami, které pak budou seřazeny a odvezeny do táborů smrti k efektivnímu vyhlazení.

Zde je mých deset předpovědí pro Omikron a rok 2022:

Předpověď č. 1: Hysterie ve variantě Omicron bude použita k vynulování očkovacích pasů všech lidí a k donucení lidí, aby se nechali očkovat proti této nové variantě. Ti, kteří budou natolik hloupí, že přistoupí na vakcíny proti variantě Omicron, se upíší k nekonečné sérii injekcí s bodovými bílkovinami biologických zbraní, které je nakonec zabijí.

Předpověď č. 2: Omikronová hysterie bude využita k ospravedlnění agresivních očkovacích mandátů, které budou požadovat, aby tato „nová mimořádná situace“ byla nadřazena všem lidským právům, lékařské svobodě a autonomii těla.

Předpověď č. 3: Přestože varianta omikron byla dosud zjištěna pouze u plně očkovaných lidí, prolhaná korporátní média budou z jejího vzniku obviňovat neočkované.

Předpověď č. 4: Korporátní média využijí omikronovou variantu jako krycí historku, aby se pokusila vysvětlit všechna úmrtí na protilátky (Antibody Dependent Enhancement – ADE) způsobená kovidovými vakcínami. I když budou očkovaní lidé umírat ve velkém počtu, média budou obviňovat neočkované (viz č. 3 výše) a požadovat, aby neočkovaní lidé byli zcela uzavřeni a byl jim odepřen přístup do společnosti.

Předpověď č. 5: Omikronová hysterie bude využita ke snaze kriminalizovat nesouhlas s vakcínami, povinnostmi, vládní „autoritou“ nebo kovidovými zločinci, kteří stojí za výzkumem zisku funkcí, jako je Anthony Fauci. Všechny takové nesouhlasné projevy budou označeny za „nebezpečí pro společnost“ a ti, kdo je vysloví, budou obviněni ze zabíjení lidí.

Předpověď č. 6: Masová hysterie vyvolaná novinářsko-teroristickými médii ospravedlní guvernéry, kteří nařídí další výluky, což povede k dalším výpadkům dodavatelského řetězce, nedostatku výrobků a inflaci cen.

Předpověď č. 7: Pokud se médiím podaří prosadit omikronovou hysterii s dostatečnou zuřivostí, bude použita buď ke zrušení voleb v polovině volebního období v roce 2022, nebo k požadavku všeobecného korespondenčního hlasování s odvoláním na „extrémní nebezpečí“, které hrozí každému, kdo vyjde na veřejnost.

Předpověď č. 8: Každý hospodářský neúspěch způsobený nekompetentním a zločinným Bidenovým režimem bude sveden na omikron. Tato imaginární „varianta“ se okamžitě stane obětním beránkem za nebetyčně vysoké ceny energií, nedostatek zásob a prázdné regály v obchodech s potravinami. Média budou ze všeho vinit omikron, a pak budou z omikronu vinit neočkované.

Předpověď č. 9: V určitém okamžiku bude buď varianta omicron, nebo další varianta, která bude vypuštěna, použita k ospravedlnění podomního povinného očkování v Americe spolu s lékařským únosem každého, kdo se postaví na odpor, a jeho odvozem do kovidských koncentračních táborů k efektivnímu vyhlazení. (Tato praxe již začala v Austrálii, kde armáda unáší domorodé obyvatelstvo a odváží je se zbraní v ruce do táborů).

Předpověď č. 10: Omikron nebude poslední variantou, která bude použita k vyvolání masové hysterie a mnohamiliardových vládních výplat velkým farmaceutickým firmám. Tato scamdemic se bude opakovat každý rok nebo tak nějak napořád, dokud budou lidé ve strachu a budou s tím souhlasit.

Všechny podrobnosti najdete v (angličtině) v mém krátkém podcastu zde.

zdroj, translation via deepL and deeps

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 869 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář