Rozhodnuto: On-line seminář Želva proběhne o víkendu 10.-11.2. Budeme se bavit i hodně o Slunci. A to je studené!

Mám radost, čtenáři a followeři na facebooku nakonec rozhodli, že seminář máme uspořádat. Je to tedy skoro již tradice, kdy se potřetí po Korunní doba koronová (23. ledna 2021), a minuloročním Nic není jako dřív! ve dnech 13.-15. ledna 2023 ocitáme do třetice na stejné půdě, a chystáme pro vás seminář pod názvem Želva. Šlo o momentální nápad, poté, co jsem dal na facebook kvíz ohledně 3 zásadních kvalit Želvy pro tuto dobu a debata se nám krásně rozvinula.

Takže ano, jdeme již za tři týdny, 10.-11. února 2024 do toho, i Adéla už přestala klást odpor (hlavně kvůli rozsáhlé mailové administrativě s tím spojené).

A zatímco jsem loni tvrdil, že Nibiru je sice real story, ale nejspíš se nás ještě dlouhý čas nedotkne, tu jistotu jsem za onen rok zcela ztratil, a již beru Nibiru jako jednu z možností, kdy Země zváštně reaguje na další externí zdroj energie. Ale ve hře může být více faktorů. Nibiru je jeden z nich, čtenáři Věku Světla ostatně vědí již své, zařadil jsem za poslední rok poměrně dost článků.

A nyní pozor. Všichni čtenáři Věku Světla, kteří mají v tuto chvíli členství GOLD zde aspoň do 15.6.24, a to v rozhodný den 31.1.24, dostávají od nás jako dárek 20% slevu. Naši aktivní klienti homeoterapie pak 40% slevu, absolventi TS 50% slevu. Klienti skupin Bílá Panda a Zlatý lev mají seminář v ceně svého tarifu. Slevy se nesčítají, platí ta vyšší. Je nám však třeba uvést tuto skutečnost a žádost do přihlašovacího e-mailu a ten se musí shodovat s tím, pod kterým jste zde na VS registrováni. Děkujeme.

A opět, stejně jako před rokem, mi budou pomocnicemi a průvodkyněmi má kolegyně, žákyně, dlouholetá kolegyně z homeoterapeutické terapeutické práce i životní expřítelkyně Adéla, a pak také kamarádka, expertka na doplňkovou a vitamínovou medicínu, Sonia Maria Sophia.

Přeji si, aby na seminář přišli ti s otevřenou myslí, kteří neberou nic dogmaticky, ani mne ne, dávám jen startovní impuls k samostatnému přemýšlení a kontemplacím, tak bych si to přál. 🙂

O podmínky si můžete napsat na uvedený e-mail: veksvetla@gmail.com

Po roce tedy znovu, vše se extrémně rychle vyvíjí. Chceme vám s Adéla Lisická a Sonia Maria Sophia říct vše, co dosud víme. Bude nám těch 9 hodin stačit? Těšíme se na příjemnou, tvůrčí a zvídavou atmosféru, jako před rokem! Vysíláme na platformě Zoom a přihlášky až do zaplnění kapacity (200 účastníků). Možno zakoupit pouze sobotu (cca 5 hodin live, 554 Kč), nebo oba dny (cca sobota 5 + 4 nedělní hodiny live nad vašimi dotazy a terapeutické poradenství live, kdy by mělo věříme na každého tázajícího se vybýt pár minut, 1.200 Kč). Záznam bude k dispozici.

sobota:

– pomoc pro postižené genetickými vstřiky (očko proti ⓒ19

– je nová pandemie X následek průletu planety X?

– oteplování, nebo ochlazování ?

– úloha kyslíku, vodíku a vody a jejich součinnost a aktivace, pH hospodaření a homeostáza (překvapení dostanete před začátkem semináře)

– očekávané následky dalšího snížení magnetického pole

– dění na Slunci a mikronova, atmosférické změny

– letí, nebo neletí? Nibiru a externí vlivy záření

– jinová Želva

– elekro-magnetická podstata člověka i planety, fungování elektřiny v lidském těle

– vliv slunečních bouří na organismus lidí a zvířat

– vliv měsíčního záření na organismus lidí a zvířat

– vliv záření nových technologií na organismus lidí a zvířat

– co jíst, úloha solí, tuků a cukrů v této době – psychosomatika a prevence klíčových orgánů: srdce, mozek, játra, střeva, krev a nervová soustava z hlediska fyzického dění

– toxicita a jak jí čelit

– klíčové doplňky a vitamíny pro postcovid/nemoci z ozáření/nedostatek kyslíku

A tohle se bojím napsat a trošku se i stydím, ale nojono. Musím. Dlouhověkost. Dech, (anti) oxidace, jídlo. Protože želva. 🙂

neděle:

– psychosomatika a prevence klíčových orgánů: srdce, mozek, játra, střeva, krev a nervová soustava z hlediska fyzického dění

– vaše dotazy a kazuistiky, dotazy ohledně zdraví a nemocí

Těšíme se moc. 🙏🌞⚜️

——————————————————————————————

Na semináři se budeme samozřejmě jistě bavit i o záření, o Slunci a předestírám, že podle mého vnímání Vesmíru není zřejmě jiná možnost, než že je studené. V další dnešní ukázce z mé připravované knihy (ano, práce teď od covidu stojí 🙁 , ale jsem mírným optimistou, že to nakonec dopíšu! zbývá asi menší polovina ) se o tom můžete dočíst, krátká ukázka z ukázky, viz níže:

Pokud je na Slunce žhavé (není) a vysílá mrazivým paprskem své žhavé paprsky (nevysílá), pak by nejtepleji mělo být na vrcholcích našich nejvyšších hor, že. Není. Nejtepleji je u hladiny moře. A také nejzdravěji. Voda (jin), sůl (velký jin), zpravidla Slunce (jin), teplo (jang). Jsou tady záporné ionty, tedy něco, co je základ zdravého žití. Pro květiny, zvířata a hlavně pro člověka. Jistě, chvilkově může doma pomoci silný ionizér (pozor na vlhkost, aby ionty „držely“, je potřeba mít i doma větší vlhkost, určitě přes 50 %), ale jinak to mají suchozemské státy opravdu těžké. Cožpak Rakušáci, ti mají aspoň hory, Alpy (jin), ale co my, Češi a Slováci?

Právě u moří, stejně jako v oblasti rozsáhlého rostlinstva či stromů v tropech zažíváme něco, co ihned poznáme podle na záda se lepícího oblečení. Ano, vlhkost. Zatímco s ránem (jin) zůstává po noci vláha ženy, s přibývajícím odpolednem a večerem (jang) se o ni musí postarat ekosystém. V subtropech a tropech je to zpravidla déšť, u moře se to děje často také, že se vlhkost směrem k večeru ještě lehce zhoupne (záleží přitom také na poloze Měsíce, velmi čitelné a citelné je to například kolem nóvu), ale čemu za to děkovat, nevím. A vysokou vlhkost tak mnohdy odnese až (ne tolik) vlahá noc. Reakce s vodou pak znovu nastává s východem Slunce.

A po dlouhé době jsem našel zdroje, které mé tvrzení o studeném Slunci podpořily. Tedy, platí to podle vědců pro Slunce na ploché Zemi, ale stejně tak to podle mne platí i pro Slunce v heliocentrickém modelu.

Slunce je podle nich nějaká forma studeného elektromagnetu, která reaguje s plyny a vrchními vrstvami atmosféry, což způsobuje světlo a teplo. Proto je ve vrchních vrstvách atmosféry chladněji, jakkoliv jste blíž Slunci. V opačném případě by letadla roztavil nahoře žár. No, ostatně, nedej Bože, co není, může být. Ale zatím nic.

A když jsme u Slunce, včera obíhal internet tenhle čerstvý údajný snímek Slunce ze satelitu. Třeba to jen někdo zphotošopoval, nebo nám to Slunce v duchu nejlepších pohádek někdo ukousne, anebo třeba nás čekají nová odhalení! Krásná doba!

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář