Rychlovka s jmm (únor 2024)

leden 2023 zde, únor 2023 zde , březen 2023 zde, duben 2023, přístupno pouze členům stupně GOLD

květen 2023, červen 2023, červenec 2023, srpen 2023, září 2023, říjen 2023, listopad 2023, prosinec 2023, leden 2024, únor 2024

29.2.

Český totalitní režim zavádí prostřednictvím Policie ČR opatření/boj proti „občanům s odlišnými ideovými postoji“, než je základní korporátně-fašistická doktrína nařízená České republice ze zahraničí (USA Británie, EU a Izrael). V jeden korporát věřiti budeš! Black rock!

28.2.

Lidé slouží jako potrava k obětování.
Gíza, Ground Zero, Gaza. Obětování dětí v Gaze …

Co se budu dít dál?
Lze očekávat rituální událost na letních Olympijských hrách v Paříži, nebo během volebního klání v USA? Bude Trump, člen satanské organizace Černá Kostka, zastřelen, nebo pouze uvězněn?

28.2.

Velká porce této kritické energie frekvence VHF části elektro-magnetického spektra může vyvolat překyselení, problémy s trávením, zvracení.. a v podstatě nechuť cokoliv dělat, nechuť se pohnout, problémy se soustředit, bezesné noce a problémy se spánkem, nebo naopak extrémní množství zmatených snů, problém je v takových chvílích s kyslíkem, špatně se dýchá.

Obvyklá reakce těla je stažení, svaly, orgány, člověk by ani raději nejedl, pokud se to stáhne moc, tak by i zvracel. totální hormonální výkyvy, je to ta chvíle, kdy běžíte pro meloun a zapijíte lákem od okurek.

28.2.

Měsíc nyní působí směrem ke galaktickém centru, 1-3.3., což znamená, že je na nás vylévána temnota, vnější i vnitřní, vaše nálada a energie poklesne, pokud jste citliví. Držme se!

27.2.

Už řadu let sledujeme divný, chemický sníh. Nerozpouští se, někdy páchne nad plamenem zvláštním pachem gumy či umělých hmot. Jak nyní zjistila švédská badatelka dark field mikrokopem, při analýze sněhu z oblastí mimo průmyslový dosah Švédska, je nejen plný hydrogelových útvarů, ale také zřejmě živých vajíček něčeho, o čem netuší, co to může být. Kdo a proč posílá do lidí (nejspíš) mimozemské organismy? Kdo unesl lidstvo a kam?

článek foto a video zde

27.2.

Přátelé klid. I když to satanisté vedou k válce, třetí světové, Rusové vědí, čím je Praha. Jakkoliv jsme slovanské etnikum jen z asi 28%, mají jí rádi a budou na ni posílat případné rakety zřejmě až jako poslední, to znamená ve chvíli, kdy už by hořely Paříž a Londýn. Navíc stále věřím, že mezi psychopaty se najde i jeden, dva normální lidé. Nebo fakt ne? Fakt jsou úplně stejně nemocní všihni?!

Navíc stále věřím, že naše proamerická vláda už zařadí zpátečku a české muže sice možná mobilizuje, ale na frontu do maso-mlýnku nepošle. Ale mohu se mýlit…

27.2.

Mezi hlavní detoxikanty znečištění, zejména pak radiace, patří glukóza. Ta je potřebná vždy, když je DNA napadena zvenčí. Glukóza vyvolává silnou inzulínovou reakci a právě tento proces potom čistí buňky, zejména mozek. Tento proces je důležitý pro všechny neuro-degenerativní nemoci dnešní doby, typu Alzheimer, Parkinson, atd., což je vždy extrémně silná otrava (zejména těžkými kovy) a neschopnost jedy uvolnit/detoxikovat.

Možná jste si všimli, že na tzv. C-19 umírali zejména lidé s cukrovkou. Připomínám, že to byli lidé, kteří většinou užívali chemické drogy/léky, anebo přímo si píchali inzulín. Drogy nejsou nikdy řešením, ale tím, co věc ještě více zamotává a často samotnou příčinou destruktivních nemocí. Lékaři a věda se nesnaží pochopit příčinu nemocí a to, co nám to má říci, anebo – co hůře – to vědí, ale uplaceni finančním sektorem to ignorují a slouží jako tzv. šmejdi, tedy přímí prodejci drog. Ještě větší odměny si nyní dokáží vydělat prodejem mRNA vakcín. Dát své dítě na medicínu, tedy na obchodníka, se ukazuje jako finančně velmi prozíravé rozhodnutí.

24.2.

Návrat do kolébky předčil očekávání. Děkujeme za vlídné přijetí antických bytostí, děkujeme Andělům a místní historii spojení lidí s Bohem.

Děkujeme vám, kteří jste se zúčastnili semináře Želva. 🐢

Děkujeme především našim (dlouholetým) klientům. 🙏😇

Děkujeme, že smíme bádat, objevovat a navracet vám zdraví a pohodu. 🙏🌷Je nám ctí. Kéž ještě usilovněji a iniciativněji přidáváte ruce k Dílu. Už nejste malí.

Děkujeme, město Andělů, děkujeme Rethymno.

Ευχαριστώ Ρέθυμνο. 🙏🇬🇷🪽💙🤍🩵🪽

23.2.

Co se děje pod Afrikou? Ve středu se v oceánu objevila malá oblast, kde se nezávisle na větru vzedmuly obrovské vlny. Taková situace může nastat snad jen mohutným výbuchem, nebo dopadem asteroidu. V současnosti se oblast rozšiřuje a směřuje k pevnině. Výška vln je až 25,5 m, ale okolní oceán je klidný. Umí to někdo vysvětlit? Protože to hrozí katastrofou. via Petr Suchomel

Protože je o tuto věc zájem, dám jsem ještě odkaz na sledování online. Na mapě pak vlevo dole zvolte „Vlny“ a musíte si dvěma prsty na obrazovce telefonu zmenšit, aby se objevila celá Afrika. https://www.in-pocasi.cz/model/?l=temperature-2m&t=20240223/1200

Podle předpovědní služby Ventusky míří 25 metrové vlny na sever kolem západního pobřeží Afriky, podle Windy jsou však vlny jdoucí na východ pod Afrikou maximálně 6 metrové.

https://www.ventusky.com/?p=-28.9;2.5;3&l=wave

22.2.

Slunce právě vyslalo obrovskou prdu, X 6.37 zdvojnásobilo výbuch z před pár dny, druhý největší v cyklu!

Slunce může vymazat veškerý jang. Tedy zejména mobilní sítě, bankovní transakce, internet, nebo zcela na několik let vypnout elektřinu. Může také způsobit rozsáhlé výbuchy a požáry, nehody dopravních letadel. S největší pravděpodobností k tomu i v nejbližších letech dojde, očekáváme jev zvaný mikronova. Ten nastává jednou za určitý cyklus, hovoří se o malých a velkých cyklech, velký cyklus je zřejmě 25.000 let.

22.2.

Teď jste chytří? Co to tady melete o stresu, který jste proaktivně pomohli sami vytvořit?!

Obě dvě strany. Lékaři i novináři.
Jen chci říct, že jste ještě před dvěma roky, ještě před rokem, aktivně napomáhali covid-fašismu. Že jste zcela ztratili naši důvěru. Vždyť u vás teď nikdo neposlouchá, vždyť už vám nikdo nevěří. Zcela jste ztratili naši důvěru. A jestli něco, máte právo už jen mlčet. Anebo spíš začít tichým: je nám to líto, omlouváme se, že jsme vám svou zbabělostí tolik ublížili!

Do té doby ze sebe děláte hadrové panáky a šašky, konfidenty možná jedné z nejhrůznějších událostí v historii lidstva, v jejich boji za svobodu proti otroctví. My nezapomínáme. Nikdy nezapomeneme. Na věčnou památku všech těch, které jste nechali svým přístupem a konáním chladnokrevně popravit.

21.2.

Jednou z nejdůležitějších látek pro tělo je i fosfor. Tedy minerální světlo, oheň. Několika klientům na něm vzplála část bytu, pár přehnalo rychlost a měli autonehodu. Vše našteští bez následků. 🙏🙈Snad právě proto ho žádné suplementy neobsahují. Nesmíte! Pouze pro lesk vyvolených.. ale britská královská rodina ví, Londýn ví. 🇬🇧Londýn smí být zdravý, impérium pak plně závislé. 🇪🇺

Takže cesta jsou jedině kila kostí ze sardinek. 🐟

No, nakonec jsme náhodně v Řecku našli. A napojili se. Jeden z nejlepších minerálních kovových komplexů, od britských Lambertů. Nejen fosfor, ale také boron, měď, a další. Ale pšt. Londýn naslouchá.. 🦻

20.2.

Slunce dál míří do obratníku Raka na letní Slunovrat (20.6.). Co je však zajímavé, že jeho vliv naskočí právě před jarní rovnodenností, do které se blížíme.. to je doba, kdy se severní hemisféra dostává do korony Slunce, a lidé si zejména z vyšších poloh, kde se potkává jin a jang, tedy sníh a vyšší poloha a záření, z Itálie, zejména z Dolomitů (vápníkové podloží, právě vápník je důležitý k detoxu trauma psycho-fyzických acidických stavů) odvážejí na přelomu února/března tzv. covid příznaky. Později i mnozí ostatní v nížinách. Z hlediska polohy a vzdálenosti na kulaté Zemi mi to nedává smysl. Slunce zřejmě obíhá jinudy a jinak a právě v dalších dvou týdnech udělá definitivní krok nad severní hemisféru. A my nejsme na povrchu koule. Inu, připravte se. A zejména při pobytu ve vyšších výškách, pokud se chcete vyhnout detoxikační chřipce, zůstaňte v temnotě a chraňte své oči. Vše probíhá očima. A my ostatní, pohlédněme do Světla… a spěchejme vpřed.

19.2.

Ne, korona nepochází z netopýrů. Ne,nevznikla ani v Číně, to je vám zřejmě jasné. Vymyslela a celé finálně vyrobila vojenská laboratoř v jedné blízkovýchodní zemi, nechvalně proslulé a ven to uniklo na vzorku očkované izraelské populace někdy na jaře roku 2018. Jen ten výzkum jede dlouho a pochází původem z amerických zdrojů.

Ano, možná vás chtějí chránit pře pandemií rakoviny z kosmického záření. mRNA technologie je po mnoho let vyvíjena pro léčbu rakoviny. Výzkum nebyl dokončen, ale poslali to mezi lidi.. Chtěli však zejména postavit most do vašeho mozku. A k tomu zneužili tuto dobu. A povedlo se jim to. Co do lidí, zejména v noci, napouští? Úplně všechno, co si zamanou. Zavedli vám kanylu, kde na té vaši straně je vaše krev. Pustit mohou již cokoliv, jsou Pány situace. Ale hlavně emoce, a také strach. Ale všichni očkovaní už jsou také tetovaní, mají to za jedny peníze. Jsou plní oranžových malých teček.. Na to, co všechno to umí, budou lidé přicházet 20 let. Jen.. řada z očkovaných se toho zřejmě již nedožije. Posloužili podle všeho jako pokusný dobytek výzkumů horších, než před kterými by Mengele zcela zbledl závistí.

(odkaz na článek )

17.2.

Zajímavý článek od TM

17.2.

Jen připomínám, že během měsíčních deklinací začíná řada lidí hůře vidět. Je to frekvenčně-materialistická záležitost, hmota se jinak vlní, atomy poněkud jinak točí, čímž se i hůře nabírá kyslík a jinak dýchá. Tentokrát to opravdu stojí za to! 🙁 Je to tak o dioptrii a půl, ale návštěvu očního odložte, od úterka se to zase začne pomalu vracet do normálu a od pátku bude ok. A suché, rudé oči. Čím více máte, tím méně máte jinu, ženství, tedy solí. Doplňujte vnitřně i kapejte sůl do očí, existují speciální draslíkaté tekuté slzy, na kapání do očí, mají takřka v každé lékárně.

17.2.

Ano, ukazuje se, že na covid, tedy nemoci a příznaků z ozáření, tedy jak covid, tak post-covid, rychlou degradaci DNA, funguje paradoxně „nikotin„. Nicméně dává to smysl i u kouření, kdy se lidé kouřením snaží jinováním a očistou (vlivem dehtu a dalších látek ale samozřejmě naopak zase silným znečištěním, protože jsme neuměli nikotin dříve do těla dopravit jinak) zabránit vlivu traumatu svých rodů na svou DNA. V poslední době jsou i z těchto důvodů nesmírně populární nikotin-náplasti. Lepší je ale nikotin používat v enzymních sloučeninách, jmenují se NAD, NMD (nikotin amid mononukleotid) či stejná forma je častěji označována jako NAD+.

Proč? Zastřešující formou pro nikotin amid nebo kyselinu nikotonovou je název Niacin, tedy vitamín B3. Ten je velmi silný pro kartáčování jak radioaktivity, tak kosmického prachu.

Progrese v prodeji této malé části B vitamínů je velmi rychlá, zatímco před pár lety bylo problém sehnat i Niacin, nyní už výrobci šturmují do klientů právě nejradši poměrně drahý NAD+. Chytil se toho i kosmetický průmysl (používá se zejména v Asii na bělení kůže, což je znak urozenosti), a hlavním mottem je Zůstaňte věčně mladí, tedy opravy po rozpadu DNA, což jsou věci, které nyní v extrémně silné formě zažíváme. Je to ale jeden z doplňků, který je v této době opravdu extrémně potřeba.

Na webu veksvetla.cz jsme o něm již několikrát psali.

#seminarZelva

16.2.

5G je pro člověka likvidační. Vědecký pohled na 5G.

16.2.

16.2.

Mrtvý student Šmíd a mrtvý Navalný. Západ už hraje v Rusku vabank. Fakt jsou kvůli tomu schopni zabít i takhle vysoko postaveného agenta? Nebo prostě jen… náhle a nesouvisí, tří miliontý v řadě? Divné je na tom jediná věc. Je to první politik, který podle všeho zemřel na očkování. První. Politik.

16.2.

Kritizovat nejnovější způsoby drogového kartelu – farma průmyslu bude do budoucna trestné. Minimálně ve korporátně fašistické Francii, ale rychle se k centrále Říše přidají i další země. Nikdo nebude smět zpochybnit mRNA vakcíny. Farma drogy se definitivně stávají novým náboženstvím, kdo bude proti, bude upálen na hranici, nebo event. pozván do koncentračního tábora na převýchovu. Zbývají pravděpodobně již jen roky.. nebo měsíce, utečte!

16.2.

Naše přístupová trajektorie k severní deklinaci Měsíce je v běhu (19.2.). část lidí jde do nervozity a agrese, část vypadává z těl (problém zejména v nepozornosti za volantem, buďte opatrní, oči všude!!), děti mají horečku, zvrací, nebo průjem. Pozor tedy na hladinu cukru v krvi, která bude neuvěřitelně rychle padat. Noste u sebe plechovku západní coca-coly (Německo, Dánsko, Rakousko, atd.), eventuelně aspoň glukózové bonbóny. Jakmile pocítíte velkou únavu, v břiše takové to divno, jako když vylezete po hodině a půl z chlorovaného bazénu, na nic nečekejte a doplňte cukr (okamžitý efekt), nebo sůl (pozdější nástup, ale dlouhodobý efekt).

Měsíc je hlavní bachař, velký jang, zločinec, který brání lidem v dosažení svobody po úmrtí. Když byl někdy kolem roku mínus 25.000 nad Zemi přitažen, vypuklo spousta seizmické činnosti a mnoho citlivých lidí se zbláznilo.

Zůstaňte v bezpečí.

(Jen zdvořilí lidé za naše rady děkují.)

15.2.

15.2.2024 Již čtvrtý den po sobě se nacházíme uprostřed silné radiační bouře, kdy husté protonové částice, které jsou 1800krát silnější než elektrony, drtí zemskou magnetosféru a ionizují i planetární póly.
Tyto protony ovlivňují lidské magnetosomy (známé také jako částice magnetitu), což jsou doslova drobné krystalky – většina z nich se nachází v mozku.
Aktivace mozkových magnetosomů protony však může způsobit nevyzpytatelné, impulzivní a iracionální myšlení.
I u osob, které jsou obvykle klidné a soustředěné, mohou nastat okamžiky, kdy se rozhodnou pro provedení nějakého úkolu, ale pak může dojít k náhlé změně názoru.
Lidé mohou také zpochybňovat transformační proces, který stvoření prožívá, a ptát se, zda je to skutečnost, nebo jen fantazijní představa.
Jakékoli nepříjemné příznaky, které mohou být fyziologicky, emocionálně nebo psychicky prožívány, tak mohou být považovány za něco, co není v pořádku, a proto je nutná velká tradiční lékařská pomoc.
Myšlenka energie přicházející z vesmírné sféry kolem planety a z fotonového pásu, stejně jako z našeho Slunce, nebude pochopena a naladění na Vyšší Já pro potvrzení může být ignorováno ve prospěch pouhého sledování mainstreamových informací o příčinách fyzických, emocionálních nebo mentálních potíží a také povětrnostních situací.
Přes noc a dnes brzy ráno (SELČ) dorazily další erupce třídy M spolu se záplavou protonů jak z našeho Slunce, tak z oblastí mimo sluneční soustavu, a silný sluneční vítr je posunul dále k naší planetě.
Aklimatizovat se na neustále přicházející Zdrojové světlo, které je nezbytné pro pozvednutí vědomí, a zároveň být bombardován nadměrným množstvím protonových částic, které jsou pro lidský systém, jenž je v tomto posunu věků tak citlivý, poměrně obtížně zvládnutelné, může být obtížné bez duchovních a přírodních paradigmat, která by nám pomohla. Proto se jim určitě věnujte.

14.2.

Šalamounovi rytíři X. Templáři, kteří vyvolali všechny 3 světové války. Osa BabyLon(dýn) – Řím – Jeruzalém.

Je Prusko Rusko a Jeruzalém hlavní město Řádu německých rytířů? Pokračujeme.

14.2.

Aktuálně v ČR řádící černý kašel (jinak také 100-denní kašel) je podle mne způsoben speciálním prachem v atmosféře a rámcově se ocitáme ze stejných příčin možná již na hraně a hranici plicního, resp. bubonického moru, tedy otoku lymfatických uzlin, které nestíhají toxicitu odvádět z těla ven. Zatímco za covid mohou televizní netopýři, za mor pohádkové krysy. Letí?

K obvyklé prosbě starejte se o svou krev a snižujte svoji kyslíkovou závislost, přidávám další, starejte se o svou lymfu!

13.2.

Ten samý spánek, který jste zažili za covidu, kdy jste spali celé dny a týdny, znovu zažijete! Lidé budou spát, jakmile si dýchnou kosmického prachu a trefí je sluneční záření, like a babies. Ano, naše soustava se přetváří, my rosteme a není možno dělat už nic jiného. Je čekání! Proces už je nevratný, i když se mu globalisté pokusili zabránit očkováním a chemickým uzavřením atmosféry.

Milióny lidí už vstoupily do brány. Lidé kašlou, ale jsou tam! Napadlo vás někdy, že Popelka, Sněhurka a Růženka je jedna bytost a jedna pohádka? Rozdělili vám to na 3 díly, abyste ty analogie neviděli, nenašli. Jenže.. až vás něco uhodí do nosu, tak se to celé rozjede. Už to jede, už to frčí o 106! Nebo o 101 (dalmatinů?) Pohádka už začala a tentokrát sedíte na jevišti! Dobře, ale která ze 3 bran je ta pravá, kdo jsou trpaslíci … a kdo je tedy ta čtvrtá v řadě? Co je otrávené jablko, kde jsou růže a kdo koho začne milovat? Bolí vás nohy!? Není divu, jdete z pohádky do pohádky!

⚜️
📯
⛩️

13.2.

Mluvili jsme na Želvě i o procesu kysání, kvašení, jako ochranném procesu těla při radiaci. Jde o anaerobní procesy, kdy tělo nemá dostatek kyslíku k průvodcování a zpracování značného množství energie a práce nervů a svalů. Přetížené nervy a svaly se pak ráno mohou cítit, jako by běžely celou noc marathon. Ve svalech se pak skutečně objevuje laktát a vzniká bolest končetin až do křečí. Velmi nápomocen může být vitamín B, zejména pak jeho části B1,B3, B6, B9 a B12.

V obou procesech jde o základní procesní formy přeměny cukrů na méně zánětlivé nebakteriologické formy, v potravinářství se užívá pojem fermentace.

Zázračné kyselé zelí

Oblíbené kysané zelí účinně chrání před vznikem rakoviny jater, plic, tlustého střeva a prsu. Věděli jste to? Látky zabraňující nádorovému bujení však neobsahuje zelí jako takové, ozdravné účinky mu dodává až proces kysání. Během něj totiž v zelí vznikají takzvané izotiokyanáty látky, které mají silně protirakovinné účinky. Uchování celých zelných hlávek nasolením už znali staří Římané. Dnešní způsob výroby kysaného zelí údajně převzali ve středověku Slované od Tatarů. Při objevných cestách po světových mořích se dávní mořeplavci chránili požíváním kysaného zelí před obávanými kurdějemi, nemocí vznikající z nedostatku vitaminů. Obsah vitaminu C je v kysaném zelí dokonce vyšší než v čerstvém, což je důsledek činnosti bakterií mléčného kvašení. Již 200 g kysaného zelí, pokryje denní potřebu vitaminu C. Zelí působí také proti depresím a obsah vitamínu B12 je dobrý pro nervovou soustavu. Vysoké množství vitamínu C zvyšuje imunitu a je velice potřebný ke tvorbě hormonů. V kysaném zelí najdeme také draslík, železo, vápník, zinek, hořčík, fluor a enzymy. Kysané zelí rovněž podporuje tvorbu krve a hormonů. Aktivuje imunitní systém v boji proti virům a bakteriím, posiluje organismus proti infekcím. Snižuje také vysoké hodnoty krevního tlaku a zároveň aktivuje funkci střev a vylučování toxických látek. Podporuje i látkovou výměnu a má odvodňující účinek, a proto umožňuje rychlé odstraňování odpadních látek z těla. (via Kamé E. L.)

13.2.

Albagnano, Itálie

Tohle není obvyklý sirný prach, z průmyslové výroby či ze sopek. To jsou olejové,“ropné“ částice vzduchu, uhlovodíky. Otázka je, jak se tam dostávají. Je to jeden z velkých důkazů pro to, že cosi padá z kosmu. Mnohými je tento spad spojován s údajně se blížící 10. planetou/Ničitelem/Nibiru/7-kometou a dalšími názvy. V každém případě,, jde o pro lidské tělo cizí, kosmický alergen, který se sem prostřednictvím sluneční korony slunečními bouřemi dostává, a který tady tady neméně 13 tisíc let nebyl. Snaží se ho tedy vyloučit záchvaty kašle, ale taky záněty spojivek, koagulací krve (kosmický hem nahrazuje ten náš), průjmy, zvracením a jinými patologickými stavy a procesy.

13.2.

Něco málo po čase z naší psychosomatiky.

SILNÁ BOLEST ČI OPERACE KOLEN u žen ve věku do 50 letZatímco klouby jako takové říkají cosi o naší pružnosti a propojení a zakomponování jednotlivých částí, ideálně spolupráce táty a mámy, zatímco bolest tam pak naznačuje opak a také to, že nejsme schopni odvádět destruktivní emoce a zlo, máme nemocné lymfatické potrubí. Kolena potom takřka vždy vyprávějí o jangu a našem vztahu k autoritativnímu vedení, kdy nám schází kyslík a cítíme se škrceni, nebo dokonce uškrcení. Jsou tedy nějak spojena s úsilím, výdejem energie, ale také zejména přetížením, té nejjangovější části, hlavy. Je to hlava, která se pod údery biče naučila běhat maratóny a nesmí zastavit.

Vypráví příběh o tom, co se stalo dívkám, když nastupovaly do puberty (samozřejmě u chlapců také, jen je to u žen častější a více viditelné). Někdo byl na ně přísný, někdo na ně křičel, někdo je šikanoval, někdo se jim posmíval? Tělocvikář, trenér, matikářka? Je to většinou náš příběh, ale může se také okrajově týkat našich rodičů, tedy toho, jak to při nástupu puberty a zvládání velkého jangu, přísnosti a mnohdy až krutosti autorit měli oni. Levé koleno maminka se svými rodiči a svou pubertou, pravé pak patří tátovi a jeho rodu.

12.2.

Přátelé, opět se na vás, kteří žijete mimo ČR v jiných světadílech, obrací s otázkou. Jak je to ve vašem regionu se spadem? Mám na mysli jak chemický, v podobě chemtrails, tak s kosmickým? Sledujete nějaký prach, případně jaké barvy? Máte v souvislosti s tím problémy s dýcháním, nebo tzv. covid příznaky?

Afrika je vesměs čistá, paradoxně právě černoši mají nejsilnější hormonální a tím i čistící soustavu, i proto se covid mohl Africe vyhnout obloukem, zajímá mne nyní Asie, Jižní Amerika a Austrálie. Obrací se na mne lidé s prosbou s pomocí určení mimoválečných a zdravých regiónů pro emigraci z CZ.

Díky moc !

10.2.

Po silné bouři, kterou řada z vás již vnímá beprostředně (únava, migreny, bolesti svalů a zad, rozostřené vidění a pálení očí, atd.), kdy však energie míří tentokrát ne přímona Zemi, přesto situace tak jak ji zobrazuje windy. Dolu do komentu pak vkladam radiacni situaci. Sluneční dopad dnes ráno: solární výkon, Úv a extrémní předpověď

…vědecko technologická sekta považuje za zdraví škodlivé až hodnoty 2.000 nSv/h. , takže hodnoty jsoi cca 10 x a vice menší, vyznačil jsem linii, odkud si mohou lidé přivézt z lyžovačky covid příznaky z ozáření a reakce buněčné základny, jde tradičně, tak jako v roce 2020-21, o severní Itálii.. Alpy a speciálně Dolomity, musí se spojit záření zemské i sluneční, takže spíše konec února/březen az Slunce nabere sílu, to už ale lidé poznali.. tedy ti, kteří nevěří na netopýry a mají uši k slyšení…

10.2.

David přeložil celý rozhovor Tuckera s Putinem, najdete ho ZDE.

9.2.

Na počest Želvy to bouchlo. Možná jste někteří vnímali vy, co jste napojení na Slunce, což je řádové promile lidí, dokonce již i minulé dny přípravu obrovského výronu… X3,3 a to ta kritéria nedávno snižovali. 🙂 Jinak výron směřuje pryč od naší Země. Prý. 🙂

(převzato) Druhá nejsilnější sluneční erupce současného slunečního cyklu, událost X3.3, byla pozorována v okolí AR 3575 ve 13:14 UTC (9. února). Lze očekávat velký výron koronální hmoty (CME), avšak protože se AR 3575 nyní nachází za jihozápadním limbem, bude směřovat od Země. Takže pro ty, kteří doufali v erupci směřující k Zemi, jako například já, to vypadá, že tentokrát takové štěstí mít nebudou. Další podrobnosti budou poskytnuty, kdykoli to bude nutné.

9.2.

Za 14 hodin nasbíral rozhovor jediného nezávislého novináře na západě s Putinem takřka 110 mil. shlédnutí jen na síti X, další desítky miliónů na jeho stránkách. Jde tedy zřejmě o nejsledovanější rozhovor v historii, který unikl západním cenzorům skrze agentury a velké mediální domy, které po dlouhá desetiletí upravují informace tak, jak je zrovna pro finanční, válečný, farmaceutický, energetický, nebo jiný průmysl potřeba. Lidé jsou lačni po informacích, které jim západní cenzoři od útoku na budovy World trade centers 11.9. 2001 upírají. Je to již 23 let, co diváci, posluchači a čtenáři čelí tvrdé cenzuře a dezinformacím ze strany nadnárodních, lokálních, i veřejnoprávních médií na západě. Děkujeme, Carlsone. Že jste zůstal novinářem, kterého věci zajímají, který o nich přemýšlí, který je schopen je předat svým čtenářům a divákům, a hlavně, který se nenechal Bestií uplatit.

Jen co jsem to vystřihl a vložil, přibylo za 5 minut 1,1 mil. 🙂

7.2.

I ten nejvíc temný se domnívá, že je čistý.. Země, planeta lží (si sama sobě).

7.2.

Nakonec jsme po trošku té nervozity a konfliktů asi všichni přežili Měsíc v galaktickém centru, abychom šturmovali do nóvu a jižní deklinace Měsíce, což přinese do ČR nejen znovu vodu,ale také ochlazení a vzhledem k blízkosti Měsíce a pozice Saturnu i větrné víry. Budete vnímat nejspíš velké pocity vnitřní zimy a touhy se zavrtat ke krbu do peřin, bude vás pronásledovat i vaše vlastní toxicita, takže se frekvence návštěv WC u těch, kteří jsou stále schopni očisty, zvýší jednou až dvakrát. V pátek začíná nejen Želva, ale také asijský nový rok (v 18 hodin českého času), rok dřevěného Draka a Želvy, což jsou mimochodem dávní příbuzní.

https://www.novinky.cz/clanek/pocasi-meteorologove-rozsirili-vystrahu-pred-vetrem-a-velkou-vodou-40459875

Z na věku světla zveřejňovaného počasí s výhledem na půl rok až rok dopředu zveřejňujeme poziční předpověď na únor:

Únor 2024

3.-5.2. Měsíc v GC

7.2. jižní deklinace

9.2. nóv

10.2. perigeum 358.087 km

5.2.

Charles i Kate prý mají turbo-rakovinu, uvěřili podle všeho poprvé vábení vědecko-technologické zločinné sekty a nechali se očkovat proti tzv. covidu. Do té doby královna veškerou drogově závislou, bílou medicínu odmítala a léčila Dvůr jenom homeopatií. Očkování však postupně odpravilo vévodu, poté královnu, nyní mají rakovinu Charles i Kate. Královský dvůr rakovinu Kate odmítá, Charlesovu již potvrdil.

https://www.expres.cz/celebrity/princezna-kate-kralovska-rodina.A240205_124316_dx-celebrity_stes

tzv. bulvární média vznikla kvůli ochraně zájmů koruny po celém světě… ani český bulvár není výjimkou, povinně zveřejňuje svodky z královského dění…

3.2.

Manipulace atmosféry vědecko-technologickou sektou jsou možná tím důvodem, proč máte další silnou alergickou reakci, chřipku, zvracíte, máte průjem, nebo migrénu, potřebujete se v noci očistit od kyselé či alkalické toxicity lákem z okurek, který posílí boj ledvin. Sirné chemické traily. Nad vašimi hlavami. Právě teď. #slaskouodšmejdů#sulfurdioxid

1.2.

No je to normální, aby byla růžová mlha, nebylo vidět na krok, čtvrtku státu bolely zuby a čtvrtka v noci futrovala kvašený či zavařený okurky?

Jinak ty zavařený okurky: okurky – jin, sůl – jin, voda – jin, kvašený – jin, cukr – jin, mrkev, celer, kopr – jin, bobkový list, nové koření – jin. Ocet – jang. Zavařené – jang. Je tam naprosto vyvážený hormonální koktejl, na překyselený organismus optimální. Penězi k nezaplacení, na pumpě většinou nemají. Udělejte si zásoby! Než to přiletí, budete potřebovat přibližně 60-180 sklenic.

31.1.

Doby, kdy mainstream neříkal o Měsíci nic, se mění. 🙂 „Sračkomety“ začínají chrlit o Měsíci spoustu nesmyslů. „Odborník“ na Měsíc vypovídá zde.

29.1.

Polsko zahájilo přípravy na mobilizaci, do války proti Rusku hodlá vrhnout navíc až 250.000 civilních mužů a žen. Do „mlýnku na maso“ by měli po Ukrajincích podle plánů severoatlantické aliance měli stát zřejmě podle šturmu v těchto zemích zejména Češi, Slováci a Poláci. Fico zřejmě vypoví NATO poslušnost, podobně jako Orbán. Již dříve se desítky tisíc Slováků vyvázali z účasti ve válce s tak zvanou výhradou svědomí, zaslaným na adresu městského úřadu. Režim to označil za hoax, ale žádosti přijal.

27.1.

Ano, pokud je Země kulatá, pak se v dohledné době překotí o přibližně 90°a póly budou zase tam, kde byly před 12,8 tisíci, nebo 26.000 roky. Vylité oceány spláchnou a obrovská vlna tsunami zalije většinu obyvatelstva. Tímhle způsobem se zřejmě mamuti během pár hodin ocitli na severu, kde ovšem neměli co žrát a vyhynuli. Některé objevy vykopávek našli mamuty s trávou v břiše. Kde by ji ale na severu vzali? Non-mainstreamoví experti to očekávají někdy během 15-25 let. Jenže vše se urychluje.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 887 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář