Slunce v protonovém presu: jak reagují lidé?

Údajný virus dostal jméno korona, snad aby pod svícen schovali tmu a fakt, že za současné výrazné zdravotní problémy může právě Slunce, tak jak jemu cyklicky v cyklech 12 a 24 tisíc let vlastní.

Možná to znáte, první jarní Slunce způsobí zarudnutí pokožky, bolest hlavy, únavu, při prvním slunění se pak většinou nechráněným dámám – říkám jim jangovky – zaleje červení dekolt. To vše lze považovat za tzv. „sluneční alergii“, ale to je to, co jsme zažívali dříve. Teď prostě máme korona „virus“ a obávám se, že tím lapálie teprve začínají.

Vědecká elita se rozhodla prášit na oblohu a prášit do lidí, tím způsobit magnetické uzemnění. Zatím to nemají vychytané a lidé budou pod touto zvláštní ochranou spíš padat, než vstávat.

Zažíváme ho v té chladnější části roku, kdy nejsme tolik chráněni sluneční tepelným (infra a další) zářením, navíc se geoinženýři snaží sluneční záření různými chemickými fintami odstínit, ale zdá se, že svým neumětelstvím zatím odstiňují právě tu složku, kterou životně potřebujeme, tedy právě tepelnou.

Slunce bude způsobovat zejména větrné bouře (větry mají na Zemi vanout až rychlostí 300 km/hod., což znamená, že většina z toho na povrchu prostě uletí). Podobné bouře způsobují ovšem již nyní lidem.

Protonové vlny rozhýbávají fyzické systémy lidí až až.

  1. detoxikují vnitřní jedy, některé reakce mohou vypadat jako alergické
  2. velký žár způsobuje horečku
  3. napravují některé orgány
  4. částečně oslepují oči
  5. kladou zvýšené nároky na lehčí jídlo a zejména pití vody
  6. mohou způsobovat horší trávení, překyselení
  7. skrze formy železa je Slunce spojeno s krví a červenými krvinkami, ty pak mohou „pukat“, pocit nedostatku kyslíku, vysokohorská nemoc
  8. ohrožena je samozřejmě nejvíce 4. čakra, srdce a plíce, které pracují pod tlakem, takže vyšší tlak a tep, bolesti hlavy jsou toho součástí
  9. psychicky také pocit tlaku až strachu, výkyvy nálada, zvířata se mohou obávat a skrývat

Nezapomeňme však,že hlavní nápor záření chytají oči, hlava, kde si jej přitahuje i šišinka, u mnoha z lidí zvápenatělá, nicméně právě ta čekala na dnešní dobu, a poté a především, JÁTRA.

Znovu tedy nabádám k detoxu vnitřní toxicity, dobře pro ty účely slouží třeba v doplňcích síra (pod názvem MSM, ale ideální je třeba síra v doplňku z kůry borovic), nezapomeňte také detoxikovat hlavu, do které se valí většina toxinů. K tomu účelu může posloužit melatonin, zejména jeho spíš přírodní, než chemická forma. Na podporu jater pak vitamíny A, či E, nebo prekurzor vit. A v podobě betakarotenu. Nezapomeňte na oleje a dostatek soli (ideální mořská, tzv. keltská, případně i himalajská, vyhýbejte se na trhu hojně nabízeným formám soli, zejména s jódem).

Je-li vám vlivem hormonální bouře zejména ráno špatně od žaludku, zkuste také cukr, nebo něco sladkokyselého, jako těhotné nastávající maminky. 🙂

Dobrá zpráva je, že aspoň v některých zemích odložili spuštění 5G, takže aspoň částečně to do nás nebude prát shora zespoda, i když do nás asi jo. V Česku, pokud vím, 5G normálně běží..

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 874 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář