Slunce výrazně magnetizuje/elektrizuje náš prostor, jak?

via fcb angelika mrázová, asi nějaký překlad od někoho, není uvedeno kde, ale s většinou věcí souhlasím, některé nemám vybádané.. (jmm)

INTENZITA JE STÁLE VYSOKÁ

OPATRUJME SE V LÁSCE

Odpočinek,čistá voda vně i uvnitř

JSME V OBROVSKÉ SLUNEČNOSTI ………. KTERÉ BUDOU TYTO DNY. CO SE STANE TENTO ČAS? V tomto případě se náhle uvolní nahromaděná magnetická energie, která naplňuje sluneční soustavu. Vyzařuje záření prakticky v celém elektromagnetickém spektru, od dlouhovlnných rádiových vln, rentgenových a gama paprsků až po krátké vlny.

☝️

JAK NÁS TO POTKÁ? Existuje přímé spojení mezi slunečními magnetickými energetickými bouřemi a lidským biologickým systémem.

☝️

Protože ovlivňuje nejen technická zařízení, jak si mnoho lidí myslí, ale také lidský živý organismus.

☝️

Epifýza, která reguluje cirkadiánní rytmus našeho těla a produkci hormonu melatoninu, je velmi citlivá na magnetické pole.

☝️

Podle ruského vědce A. L. Tchijevského nejvýznamnější lidské události v našem životě, z nichž 80% se odehrává na vrcholu 5letého období sluneční aktivity.

☝️

Zvýšená intenzita a frekvence geomagnetických bouří Slunce způsobují ZMĚNY na naší planetě. Patří sem zemětřesení, sopečné erupce, hurikány, tornáda a vichřice.

☝️

Účinky zvyšujících se slunečních erupcí navíc způsobují u lidí zmatek. Sluneční erupce ovlivňují centrální nervový systém, veškerou mozkovou aktivitu (včetně rovnováhy), lidské vzorce chování a všechny psychofyziologické (intelektuální / emocionální / fyzické) reakce.

♦️

NAŠE BUNĚČNÉ PAMĚTI BUDOU SMAZÁNY !!!!!!!

💫

Sluneční erupce a FOTON vlny vycházející ze Slunce mění strukturu naší fyzické reality. Mají na nás silný účinek, probouzejí a objasňují naše vzpomínky uložené na buněčné úrovni

☝️

Svá nezpracovaná traumata a zážitky z minulosti ukládáme do našich nízkofrekvenčních energetických buněk.

☝️

Když se tyto buněčné vzpomínky rekalibrují na vyšší frekvenci, spontánně se uvolňují naše nižší emoce, jako je smutek, hněv, a aniž bychom věděli proč.

🙏

ÚČEL DUŠE SE PROBUDÍ !! Výsledkem je, že mnozí si začínají pamatovat na účel svých Duší a v jejich životech dochází k náhlým změnám, jejichž životy jsou přeskupeny k vyššímu účelu.

☝️

Další větvení přicházející energie fotonů je, že protože je to vyšší frekvence, zvyšuje sílu, rychlost a projev kapacity našich myšlenek.

☝️

Sluneční erupce se zvýšenou frekvencí a intenzitou pomáhají rozpadat staré vzorce a vytvářet nové.

☝️

Sluneční erupce mohou způsobit chaos na technologických zařízeních, jako jsou počítače.

☝️

S VÝJIMEČNOU POMOCÍ DNE RŮSTEM K MENTÁLNÍM, EMOCIONÁLNÍM A DUCHOVNÍM PROBUZENÍM!

☝️

V praxi můžeme na fyzické úrovni zmírnit větší výzvy evolučního procesu extra odpočinkem a dostatkem vody.

Další hodně podnětné informace na stránkách Jirky V. ZDE.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář