Systémová otrava těla kyselinami zvaná COVID-19

dr. Robert O. Young

Už před mnoha lety bylo rozhodnuto, že se Čína stane výkladní skříní celého světa, pokud jde o 5G.

Za oficiální demonstrační zóny byly zvoleny velké metropolitní oblasti a technologické uzly, jako je Wu-chan.

K vytvoření funkčního Internetu věcí, jenž bude pokrývat celou městskou aglomeraci, je potřeba velká koncentrace 5G vysílačů.

Podle ředitele komunikačního úřadu provincie Chu-pej měl být na konci roku 2019 Wu-chan pokryt desetitisícem pozemních 5G vysílačů.

Pak udeřil koronavirus – tedy aspoň tak to vykládají světu. Ve skutečnosti se stalo to, že byla vypuštěna nová varianta koronaviru, která měla zakrýt explodující epidemii Syndromu 5G.

Wuchanští pokusní králíci padali jako mouchy, jakmile byla 5G síť nahozena. Nemocniční pohotovosti a JIP byly okamžitě přetíženy.

Vědci zaměření na 5G si uvědomili rozvíjející se zdravotnickou krizi a okamžitě aktivovali Plán B: hoďme to na prudce nakažlivou chřipku – biologicky modifikovaný koronavirus, který bude vyvolávat podobné symptomy jako Syndrom 5G.

Globalistická kabala nedovolí, aby něco zabránilo celosvětovému vojenskému nasazení sítě 5G.

TOHLE NELZE IGNOROVAT: mapa míst, kde byla spuštěna síť 5 G a míst nejvíce postižených koronavirem

Vypadá to, že země, kde zavádění 5G postoupilo nejdál, mají největší počet případů a úmrtnost na COVID-19.

S tím souvisí i nízký výskyt COVIDu v Africe. Nelze se nezeptat, jak se africkým zemím Třetího světa daří vyhýbat se vysoce nakažlivému tzv. koronaviru, ačkoli na tom nejsou nijak valně s hygienou?

Navzdory hojné čínské účasti na rozvojových projektech po celé Africe je počet nakažených stále podivuhodně nízký. Že by to souviselo s tím, že valná část Afriky je oproti ostatním zemím dost pozadu co do zavádění 5G?

5G V PERSKÉM ZÁLIVU

Následující úryvek pochází z článku: KORONAVIROVÁ BOMBA: mělo by se to jmenovat „5G COVID-19“.

Všechny ty matoucí záhady kolem epidemií JAKÉKOLI nemoci (španělská chřipka, SARS, EBOLA, ZIKA a nyní i COVID-19 neboli „Korona efekt“) mizí, jakmile začneme na tyto chorobné stavy nahlížet jako na „dekompenzovanou acidózu intersticiálních tekutin v intersticiu (DAIFI). Také přestává být záhadou, proč tento silně kyselý stav postihuje národy a monarchie v oblasti Perského zálivu.

Takzvaný fantomový koronavirus lze vysvětlit, když si povšimneme probíhající 5G revoluce, zejména v Íránu, který je včetně těch nejmenších vesniček pokryt sítí 4G a nyní činí poslední kroky k tomu, aby se stejně rozšířila síť 5G. K těmto posledním krokům náleží testovací aktivace 5G technologií zakoupených v Číně; bezprostředně po ní následovalo bleskové rozšíření „korona efektu“ – otrav EM zářením s nejvyšším počtem úmrtí po Číně.

Koronavirový COVID-19 je průvodní jev nahazování sítě 5G. Epidemie takzvaného koronavirového onemocnění propukla v Perském zálivu hned poté, co bylo aktivováno 5G EMF, které ničí tkáně otravou překyselením a vyvolává DAIFI.

Obě demonstrační zóny pro 5G, Wu-chan a velké výletní lodě, se právem považují za ohniska epidemie. Zároveň jsou to místa dokonale pokrytá sítí 5G, takzvané 5G Hotspoty – a SMRTÍCÍ ZÓNY, v nichž jsou lidé neustále vystavováni pulsujícím elektromagnetickým polím o frekvenci 60GHz. Důsledky vidíme sami.

5G DAIFI – „korona efekt“

5G DAIFImá různé symptomy, které se projevují u různých obětí rozmanitými způsoby. Původ má ale v intersticiu. Intersticium je prostor mezi buňkami. Není prázdný, nachází se v něm tzv. intersticiální tekutina, protkaná kolagenovými vlákny a stočenými vlákny tvořenými kyselinou hyaluronovou. Tekutina má tudíž formu gelu – za normálních okolností toho v intersticiálním prostoru moc tekutého není.

Nejdůležitější na tom všem je, že nemoc je navzdory různým symptomům jen jedna a její projevy jsou důsledkem překyselení krve a intersticiální tekutiny z důvodu pokřiveného způsobu života, jedení, pití, dýchání, myšlení, cítění a víry. A jediná léčba tkví v návratu k optimálnímu, na výkyvy citlivému pH 7.365 v intersticiální, intravaskulární a nitrobuněčné tekutině a v jeho udržování.

5G DAIFI a chřipka

5G DAIFI a chřipka jsou vzájemně propojené. Záření 5G vyvolává rozpad buněčných membrán, což způsobuje „korona efekt“ a zvyšuje množství kyselých odpadních látek v intersticiální tekutině. Jak se tyto kyseliny kvůli špatné cirkulaci hromadí, tělo spouští horečku (tzv. fantomovou chřipku), jejímž účelem je dostat jedovatý odpad z těla ven všemi možnými prostředky. To je příčinou chřipky a dokonce i obyčejné rýmy: tělo ve snaze přežít spouští „nucené vylučování“ metabolického, respiračního a environmentálního (znečištěný vzduch / otrava EMF) kyselého odpadu. Těmito projevy se VÁM TĚLO SNAŽÍ ZACHRÁNIT ŽIVOT!

Jinými slovy, když vás postihne kašel, rýma nebo chřipka, působí na vás záření 1G – 5G, pijete kyselé nápoje, jíte kyselá jídla, dýcháte toxický kyselý vzduch nebo si pěstujete kyselé myšlenky – něco z toho (nebo klidně všechno) je příčinou vašich příznaků.

Nejlepší oficiální lékařské informace, které máme k 5G DAIFI zatím k dispozici (jelikož se jedná pro většinu lidí o novinku), se týkají hypersenzitivity vůči elektromagnetickému záření a elektro-hypersenzitivity (EHS).

Zde jsou nejčastější, ale nikoli jediné, symptomy EHS:

Nevolnost, bolest hlavy, migrény

Zvonění v uších

Necitlivost v obličeji a jiných částech těla

Suchost očí, problémy se zrakem

Neschopnost soustředit se, nevysvětlitelná únava

Deprese

Tachykardie, srdeční arytmie

Hyperaktivita a nespavost

Zarudlá kůže, vyrážky

Sucho v krku a ústech

Oteklé vedlejší nosní dutiny, rýma

Další symptomy, které jsou přímým důsledkem intenzivního působení EMF a mikrovln:

Chronická únava

Nervozita

Nespavost / spaní přes den

Tinnitus

Náchylnost k infekcím

Bolesti nervů a pojivových tkání, které nelze nijak vysvětlit, ačkoli mohou být dost silné

SHRNUTÍ

Je nezbytné správně porozumět tomu, že při 5G DAIFI se tělo snaží zbavovat nadbytečné kyselosti všemi otvory a póry, což se projevuje jako chřipka a rýma. Každý pojídač masa, piják alkoholu či kávy, každý závislý na cukru nebo na drogách, každý uživatel chytrého telefonu a nadšenec do internetu věcí by si měl dávat pozor na další zdroje kyselosti a všímat si všech nových symptomů včetně těch, které jsou spojovány s neexistujícím virem způsobujícím „COVID-19“.

Závěr

Wuchanská pandemie upozornila svět na realitu nemoci DAIFI vyvolávané sítěmi 5G.

Možná je tohoto „koronavirového“ šílenství zapotřebí k tomu, abychom se konečně probudili a uvědomili si, jak nesmírným nebezpečím je pro nás silně kyselý životní styl a životní prostředí včetně 5G technologie a postupně vznikajícího internetu věcí.

Veškeré nemoci jsou důsledkem vašeho životního stylu od stravování, přes vzduch a elektromagnetickou „polévku“, která nás obklopuje, po myšlení, emoce a přesvědčení.

Nyní mnoho lidí onemocní a zemře kvůli zoufalé snaze těla zachránit se před metabolickými, respiračními, environmentálními a dietárními kyselinami, jež se ukládají v intersticiálních tekutinách tím, že bude úporně vylučovat kyselý odpad, odkud to půjde. Budete to vědět s jistotou, až se vám kyselé odpady povalí Z VAŠICH VLASTNÍCH úst, nosu, penisu, vaginy, pórů, konečníku a močové trubice. Nazývejte to, jak chcete, ale pravda je, že vaše nemoc bude důsledkem VAŠICH VLASTNÍCH rozhodnutí ohledně životosprávy. Život je otázkou volby a smrt také. Staňte se sami tou změnou, o kterou tak stojíte.

Zdroj

Napsat komentář