Tibor Eliot Rostas pronikl hluboko do nory: nová kniha Neviditeľno

Jsem přesvědčen, že čtenáři OSUDu a později jeho nástupce, Věku Světla vždy při pilném čtení a přemýšlení o tom, co se děje kolem nás, za ty dlouhé roky porozuměli politice a tomu, co se děje a dít bude, nepoměrně více, než zbytek populace odkázané na jiné zdroje, o masmédiích nemluvě.

Odmysleme si ty chvíle, kdy někdy převážily strachy nebo to, že i někteří naši autoři se chvílemi snažili manipulovat či zastrašit čtenáře, ale celkově to myslím naše politické vědomí výrazně posílilo. Nyní přichází v této oblasti další vynikající počin člověka, kterého si osobně velmi vážím za veškerou jeho činnost. Ano, kdosi řekl Česko má Maška a Slovensko Rostase, ale Tibor je samozřejmě výrazně aktivnější ve všech svých aktivitách a čeří i v politice vodu mnohem více, než já. Rád proto dnes upozorňuji na jeho novou knihu Neviditeľno, je to dialog s bývalém šéfem československé rozvědky v USA Polreichem, velmi znalým člověkem. Ten vysvětluje politické zákulisí nejen doby minulé, studené války mezi USA a SSSR, ale také dnešní dění s výhledem do budoucna..

Pod stromeček si ji sice asi již nenadělíte, pokud si pro ni nedojdete do knihkupectví (v síti Penta Rhei už je ovšem aktuálně vyprodaná), ale pořád by jí mělo být možno objednat přímo u autora, na Tiborových stránkách.

neviditelno

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 833 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář