Ukázka z připravované knihy Let´s go jin! Chlorované bazény, výtoky a maminky

Do vydání knihy zbývá 8 měsíců a 3 dny. 🙂 Píšu, píšu..

Kde dál se lze setkat s následky přetahované jangu a jinu? Tam, kde už jsme nejspíš všichni byli. Ve veřejném bazénu. Aby voda zůstala čistá, potřebuje jin. Známe to z moří a oceánů. Byť moderní čínská učení považují obrovsky neporozuměním tématu slepě a nesmyslně sůl za jang. Pokud totiž není čištěný třeba solí, je zpravidla čištěný chemickým chlorem. Chlor je krajní stadium jinu na úrovni přepadu do jangu, vlastně jin nejdál od středu. V psychosomatice či homeopatii léky s chlorem (muriatika) řeší otázku patologického vztahu s maminkou, patologické „zajetí do sebe“, velkých depresí, smutků. Snaží se dostat člověk do protipohybu, do jangu, neboť pokračování v v cestě dovnitř bude znamenat již v příštích chvílích zničení, „vyvanutí“.

Jak víme, jin je něco přitažlivého, tedy to, co na sebe nabaluje vše jangové. Patologický jin je tak silná energie rozpadu, že na sebe nabaluje téměř vše. Jen málokdo dokáže sedět třeba hodiny v místnosti s plačícím člověkem a nehnout u toho ani brvou. Nebo žít s partnerem v silných depresích. Je to taková velká černá díra, do které postupně padáme. Úplně stejně se chová bazén. Chlor v něm začíná na sebe nabalovat vše lidské, od různých mikročástic kůže až po hleny a zejména, různé choroboplodné zárodky a bakterie. A pak začíná hra kdo z koho. Část toho samozřejmě opravdu bezpečně rozloží. Problém je, pokud jde zrovna plavat nějaká žena v energetické pozici patologického jinu. Ta totiž, stejně jako chlor, může přepadávat do jangu. Třeba ve svém pohlavním ústrojí, v pochvě, kde tradiční jen jemně kyselejší zásaditost v pochvě zaujala kyselost větší. Je to zpravidla proto, že má větší strach, stejně mimochodem reaguje ženské tělo často na přítomnost milenky u partnera, samozřejmě nejprve nevědomě, ještě než si toho sama partnerka stihne všimnout, ale tím se vlastně ještě více odkrývá, je v důsledku ještě přístupnější a zranitelnější, klesá jí energie a napětí, jde do překyselení. Porouchá se obal a ochrana. Ano. Její muž má jinou..

Jistě, záleží na síle chlorování a tom, kdo plave vedle vás ve stejném časovém slotu. Ale díky energetické podstatě ženy, tedy velkého jinu, si tak žena na sebe „programově“ může natáhnout v bazénu něco, co jí další dny způsobí třeba výtoky. Částečně je to proto, že se kontaktovala jak fyzicky (chlor) tak energeticky s extrémním jinem, vlastně s obrazem svojí smutné marné matky, částečně proto, že opravdu fyzicky mohlo dojít k nákaze. Samozřejmě onemocnět mohou i další, váš kašel po koupání tak možná nezpůsobilo nastydnutí a nevyfénovaná hlava bez čepice, ale vaše citlivost a křehkost. Váš jin!

(c) jiří maria mašek, ukázka je z připravované knihy s pracovním názvem Let´s go jin! Vychází v září 2020. Vznik knihy můžete sledovat on-line na facebooku zde.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 849 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář