UV radiace prý na Zemi dále stoupá.. jak dlouho vydrží lidé odolávat?

Dane Wigington
GeoengineeringWatch.org

Pálí vás slunce? Bývalý letecký inženýr, který pracoval pro NASA, prováděl pro Geoengineering Watch testy pomocí nejmodernějšího zařízení na měření UV záření, které dodala organizace GeoengineeringWatch.org. Cílem je změřit nebezpečně vysoké UV záření, kterým je nyní povrch naší planety nasycen. Ti, kteří si nejvíce všímají svého okolí, si již dávno všimli rostoucí intenzity slunečního záření. Tato změna není způsobena zvýšenou sluneční aktivitou, ale je hrozivým příznakem rychle se rozpadající ozonové vrstvy Země. Ačkoli existuje mnoho antropogenních faktorů, které negativně ovlivňují naši základní ozonovou vrstvu, probíhající tajné programy klimatického inženýrství jsou zdaleka nejškodlivější. Podívejte se prosím na níže uvedené video, kde najdete alarmující zprávu o rychle se zvyšující úrovni UV záření.

Mnohé mainstreamové a „oficiální zdroje“ lživě tvrdí, že ozonová díra na jižní polokouli se „obnovuje“ (aby uklidnily obyvatelstvo), avšak dostupné údaje oficiální verzi o „obnově ozonové díry“ nepotvrzují. Od začátku tohoto století byly zaznamenány hodnoty UV záření srovnatelné s povrchem Marsu. Tytéž zdroje falešných údajů o „obnově ozonové vrstvy“ se ani nezmiňují o masivní a rostoucí ozonové díře na severní polokouli. Pokud se ozonová vrstva zcela zhroutí, zhroutí se s ní i všechny vystavené formy života. Zásahy do klimatu decimují ozónovou vrstvu, život na Zemi je v rovnováze.

První část zprávy o kolapsu ozonové vrstvy naleznete níže:

V kritické bitvě o probuzení obyvatelstva k tomu, co se blíží, je zapotřebí všech, musíme počítat každý den. Sdílejte věrohodné údaje z důvěryhodného zdroje, ať je váš hlas slyšet. Snahy o zvýšení povědomí můžete provádět z vlastního domácího počítače.
DW

Nutno shlédnout: THE DIMMING, náš nejobsáhlejší dokumentární film o klimatickém inženýrství.

Napsat komentář