Uznávaná lékařka a výzkumnice v oblasti biologických zbraní považuje koronakrizi za skrytou biologickou válku

Phillip Schneider,
Waking Times

Dr. Lee Merritt, lékařka se specializací na operace páteře a bývalá předsedkyně Asociace amerických lékařů a chirurgů se domnívá, že moderní vakcíny proti koronaviru jsou nebezpečné biologické zbraně, které jsou momentálně plošně nasazovány proti lidem.

Dr. Merrittová, která publikovala řadu recenzovaných odborných textů, se studiu biologických zbraní věnovala v době, kdy devět let sloužila u amerického námořnictva jako ortopedický chirurg. Nyní je přesvědčena, že mRNA vakcíny, které se začaly distribuovat po celém světě, přepisují náš genetický kód a činí nás zranitelnějšími vůči opakovanému kontaktu s virem.

„Už tehdy v únoru jsem věděla, že tohle je biologicky manipulovaná zbraň, protože jakmile někdo přišel s nějakými daty, bylo z nich zřejmé, že jsou cenzurovaná,“ uvedla minulý měsíc v interview pro The New America.

Na základě svých zkušeností s vojenským biologickým výzkumem se Merrittová domnívá, že žijeme v éře „zbraní páté generace“, charakteristické tím, že místo zbraní na bitevním poli se při sporech mezi národy využívají skrytá biologická agens, ekonomické nátlakové prostředky a propaganda.

„Za ty roky jsme měli přístup k řadě biologických zbraní a já jsem si dělala starosti zvlášť kvůli neštovicím. Většina z nich však buď narážela na problémy s distribucí, nebo na ně byl lék,“ uvedla lékařka. „Myslím, že existuje množství důkazů, z nichž je zřejmé, že koronavirus je přirozeně se vyskytující virus, který většině lidí nezpůsobí problémy, maximálně jim vyvolá něco jako nachlazení.“

Očkování je nejvhodnější u neléčitelných, smrtících virových onemocnění, říká dr. Merrittová. A zatímco například pravé neštovice nebo dětská obrna se léčit nedají, slibné léky na koronavirus se objevily hned na počátku pandemie. Patří k nim hydroxychlorochin a nitrožilně podávaný Vitamin C.

 „Jestliže teď jsme v biologické válce, která je součástí mnohadimenzionálního válečného tažení, tak účinný lék existuje, aby vás někdo nemohl terorizovat tím samým virem, který jste nasadili. To je důležité, neboť vakcína nebrání dalšímu přenosu infekce.“ ~dr. Lee Merritt

Ačkoli prevence a léčba snižuje potřebu očkování, sociální média takové informace rutinně cenzurují a mainstream je démonizuje.

„Vakcínu proti neštovicím máme, protože na ně nebyl lék a byla to velice nebezpečná nemoc. Dávalo smysl nechat se očkovat. Lék na dětskou obrnu jsme také neměli, takže dává smysl mít vakcínu, ale tohle? U této nemoci je 99,991% šance na přežití, i když neděláte vůbec nic… to je na úrovni sezónní chřipky, u níž je tato pravděpodobnost 99,992 %.“ ~dr. Lee Merritt  

O počtu úmrtí skutečně zaviněných koronavirem se diskutuje – řada lékařů a vědců navíc už dlouho upozorňuje na poškozování psychiky a zdravotního stavu obyvatelstva plošnými karanténami a dlouhodobým nošením roušek. Jeden kanadský vědec odhaduje, že lockdowny nás z dlouhodobého hlediska budou stát desetkrát více než sám covid.

Merrittová vysvětluje rozdíl mezi očkováním proti covidu a normálním očkováním:

„Koronavirovými vakcínami se do vás nedostává přímo patogen… ony vám programují mRNA. Ta je jako DNA, ale slouží jako posel. Zajišťuje tvorbu bílkovin v těle. Je trochu jako počítačový čip, který vložíte do 3D tiskárny, jíž řekne, co má vytisknout. mRNA je biologický ekvivalent takového čipu.

Nu, a v tomto případě tenhle kousek mRNA říká vaší vlastní mRNA v každé buňce vašeho těla, aby vytvářela spike protein koronaviru nebo aspoň jeho část. Vlastně si budete patogen tvořit sami.“ ~Dr. Lee Merritt

Když tedy jdete na očkování proti covidu, nedostanete takovou vakcínu, na jaké jsme byli dřív zvyklí. Injekcí se vám dostane do těla messenger RNA, která vám pozmění genetický kód tak, abyste začali vytvářet svoji vlastní, modifikovanou verzi části koronaviru. Váš imunitní systém by na to teoreticky měl reagovat tak, že se naučí s koronavirem bojovat.

Podle Merrittové nebyly dokončeny žádné dlouhodobé studie, jež by ověřily bezpečnost této formy vakcinace pro člověka. U zvířat podle jejích slov tyto vakcíny zapříčinily extrémně nepříznivou reakci, při níž imunitní systém zvířete nerozpoznal patogen, který považoval za součást organismu. Patogen následně vyvolal prudký rozvoj choroby, na niž zvíře ve velmi krátkém časovém úseku zahynulo.

„U tohoto typu viru jsme nikdy úspěšně nedokončili žádnou studii na zvířatech. Natož na lidech. Nejdelší doba, během níž byli sledováni lidští příjemci vakcíny, činila dva měsíce. To je moc krátká doba na to, abychom měli jistotu, že se neobjeví stejný problém jako u zvířat.“

Merrittová spekuluje o tom, že tento typ procedury je přesně něco, co by využil nepřítel, jenž by mínil vést skrytou biologickou válku, s níž by pak nebyl spojován:

„Je to dokonalá binární zbraň. Nemám šanci zjistit, k čemu přesně je ta mRNA naprogramovaná. Nemáte ji ani vy ani většina lékařů. Lékaři se k těm datům nedostanou. K těm má přístup jen elita vedení tohoto projektu. Kdybych byla dejme tomu na místě Číny a chtěla ochromit dejme tomu USA, udělala bych mRNA, o níž vím, že přirozeně neexistuje. Tím bych zajistila, že si vakcínu všichni nechají dát, protože se po ní nebude umírat. Za dva roky bych vypustila to, podle čeho jsem ji uchystala… pak by přišlo hromadné umírání na imunitní šok.“

A její doporučení k řešení „koronavirové krize“?

„Pokud chcete hned teď ukončit pandemii, je to jednoduché. Vypněte televizi, sundejte si roušku, otevřete svůj obchod nebo provozovnu a žijte si svůj život.“

Interview, které s dr. Lee Merritovou vedl Alex Newman z The New American je k dispozici pod tímto odkazem. Pokud si všimnete, že ho vymazali, napište nám na wakingtimes@gmail.com.

Zdroj

Napsat komentář