Věda se dál zásadně mýlí v povaze virů – týmu mrchožroutů

Tommy Wells fcb profil

Proč by léčba chřipky nebo koronaviru antivirovým proteinem měla vést ke zvýšenému poškození plic? Hmmm….možná je to vodítko, že nás věda klame, pokud jde o skutečnou povahu a úlohu virů. Možná jsou viry přátelé, ne nepřátelé… to je můj názor:


Stejně jako supi, mouchy a bakterie v přírodě sbírají mrtvoly, máme i my v těle tým mrchožroutů. Bez nich by byla hromada mrtvých, umírajících a hnijících tkání/cizího odpadu ohromující a rychle by nás otrávila k smrti. Navíc, abychom se mohli uzdravit a regenerovat, musí vznikat nové buňky a nové tkáně – to však v moři poškozených nebo mrtvých tkání nejde. Nejdříve je třeba odstranit odpadky.


Bakterie jsou obvykle prvními a hlavními „normálními“ sběrači odpadků, ale když se bakterie přemnoží nebo se systém stane více patogenním či se musí vypořádat s extrémně toxickým odpadem, pak se povolávají parazité, houby a viry. Viry nejsou živé – tedy nemohou být zabity – a proto zvládnou práci ve znečištěném, toxickém prostředí mnohem lépe než bakterie. Všimněte si, co se stane, když se do činnosti virů příliš zasahuje:

„Vědecký tým zkoumal efekty tohoto (anti-virového) proteinu v laboratoři a zjistil, že je aktivní počas delšího období a potlačuje opravu plicní tkáně. To může zvýšit poškození plic a zároveň zvyšuje risk dalších bakteriálních infekcí. Vědci Cricku pozorovali u chřipky u myší, že když se jim zvyšoval tento protein , epiteliální buňky se množily méně. Tyto buňky tvoří výstelku dýchacích prostor v plicích a musí se množit, aby nahradily poškozené buňky a napravily poškození. To se týkalo myší, které byly tímto proteinem experimentálně ošetřeny, a také myší, u nichž se protein vytvářel přirozeně v důsledku jejich reakce na virus. Navíc kultury lidských plicních epiteliálních buněk ošetřených tímto proteinem byly také méně schopné růstu.“

Virové a bakteriální infekce, které věda očerňuje, jsou ve skutečnosti život zachraňující obranné mechanismy. Čistí nás a detoxikují tím, že pomáhají trávit/rozpouštět/odstraňovat toxické, odumřelé tkáně. Viry vyvolávají horečku, která pomáhá ředit krev a lymfu a umožňuje tělu vyloučit odpadní látky prostřednictvím hlenu. Vyvolávají také kašel a kýchání, které pomáhají zvýšit krevní oběh a přivádějí kyslík a živiny do poškozených oblastí v plicích. Lékaři se samozřejmě budou snažit nepřirozeně snížit horečku, vysušit hlen, zastavit kašel, zlikvidovat bakterie a zastavit jakoukoli virovou aktivitu pomocí toxických chemikálií, aniž by mysleli na to, že to všechno jsou obranné/očistné mechanismy, které nás nakonec oživí. Lékaři se svým zastaralým a zvráceným pohledem na léčení nedělají nic jiného, než že brání hojení, zpomalují regeneraci tkání a přispívají k dušení a překyselování organismu.


Na rozdíl od toho, co říkají lékaři, nás tedy viry „nepřechytračí“. Ne „unášejí“ imunitní systém. Nesnaží se „replikovat“ v těle. Naopak, veškerá aktivita virů je vysoce regulovaná – viry se neobjevují ve zdravé tkáni, pouze v oslabené, poškozené tkáni. Vědci tvrdí, že v sobě máme asi 1,6 milionu virů. Pokud by viry byly skutečně chytřejší než náš imunitní systém a chtěly se zmocnit našich buněk jen proto, aby se mohly samy množit, jak je možné, že už nejsme zcela přemoženi a nevyhynuli jsme? Odpověď zní, že nám lhali. Viry jsou ve skutečnosti cenné čisticí/detoxikační/tkáňové opravné nástroje, které náš zázračný imunitní systém, nadaný Bohem, inteligentně využívá v zanícených, poškozených a nízkoenergetických oblastech.

Vědecký článek

translation deepL

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 840 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář