Válka o vaši DNA a šišinku? Snaží se ovlivnit PCR testy vaše antény? Přechod na bioroboty.

Bez povinného PCR-testu, který je mimochodem neplatný (jak potvrdila WHO 20. ledna 2021) při určování, zda jste nakaženi virem covid, se jen těžko obejdete při překračování hranic.

Nikdy nebyl k tomuto účelu vynalezen a navržen. Viz toto přímo od Dr. Kara Mullise, vynálezce PCR-testu, který zemřel v srpnu 2019, krátce před vypuknutím SARS-CoV-2 alias Covid-19. (pozoruhodné, psi čekali na jeho smrt, pozn. red.)

Dr. Astrid Stuckelbergerová, vědkyně v oblasti mezinárodního zdraví, klinická a epidemiologická výzkumnice a členka fakult univerzit v Ženevě a Lausanne a také bývalá zasvěcená pracovnice WHO, hovoří v 18minutovém videoklipu o „plánu“, který prosazuje WHO a 193 členských států OSN.

(video najdete na stránce Globalresearch)

Astrid Stuckelbergerová poskytuje vhled do vnitřních prací WHO. Vysvětluje, jak jednání WHO porušuje její vlastní předpisy.

Říká, že pandemie je mezinárodně organizována systémově. „Šokující je,“ říká, „že všichni říkají přesně totéž, všechna média, všechny noviny, všechna letiště – ve všech zemích OSN…“.

Dr. Stuckelbergerová dále říká – parafrázuji -, že různé pracovní skupiny odborníků, kteří radí těm, kdo rozhodují, jsou všichni plni střetu zájmů, protože jim bylo řečeno, co mají radit, že byli od počátku „plandemie“ mnohokrát rozebráni skutečnými vědci, ale tito skuteční vědci, kteří předkládají skutečnou vědu, nejsou publikováni, protože všechna média jsou koupená.

Mluví o tom, že mRNA-„vakcíny“ jsou biologické zbraně, a o eugenické a depopulační agendě, která za tím vším stojí. Zmiňuje se také konkrétně o PCR-testu a o tom, jak ovlivňuje epifýzu.

Epifýzu popsal René Descartes (francouzský filozof 17. století) jako „sídlo duše“ a nachází se v centru mozku. Hlavní funkcí epifýzy je přijímat informace o stavu cyklu světlo-tma z okolního prostředí a předávat tyto informace k produkci a vylučování hormonu melatoninu – který dává člověku smysly a vnímavost. Omezení nebo odstranění těchto jedinečných schopností činí nás lidi zranitelnými vůči „robotizaci“.

Tvrdí, že kdyby za PCR-testem nebyl hlubší záměr, nebylo by nutné strkat testovací tampon hluboko do dutin, kde se dotýká tenké membrány, která odděluje dutinu nosní od mozku. Stačil by vzorek slin. Otázka, kterou vznesl Dr. Stuckelberger (a která ještě nebyla plně potvrzena), zní, zda vám do mozku nevpravují toxickou látku – která ovlivňuje epifýzu?

Dr. Stuckelbergerová se také zmiňuje o plánu implantace nanočipů s genovou terapií typu mRNA.

„Translidé“

V rozhovoru Klause Schwaba, generálního ředitele a zakladatele Světového ekonomického fóra (WEF), který v roce 2016 nabídla švýcarská televize RTS Ženeva, se doslova hovoří o přeměně lidí na „translidi“ pomocí implantovaného nanočipu, který se napojí přímo na lidský mozek. Lidé se pak mohou dostat do služby umělé inteligence (AI) nebo jiných elektronických příkazů. Mohou být manipulováni podle vůle těch, kteří mají globální kontrolu, tedy takzvané „Globální kabaly“. Ta poslední slova jsou moje. Klaus Schwab používá mnohem uhlazenější způsob vysvětlení otroctví a totální digitální kontroly.

Jak známo, Klaus Schwab je také propagátorem a spoluautorem knihy The Great Reset (Velký reset), na jejímž konci – po dokončení Agendy 2030 – říká, že „nebudete vůbec nic vlastnit a budete šťastní“.

Současnou kovidskou „plandemii“ označuje za jedinečnou příležitost k přehodnocení a přetvoření našeho světa, a to do podoby – což sice neříká – ale naznačuje to více způsoby – Jednoho světového řádu pod vedením malé ultrabohaté elity, v níž rozhodují eugenisté.

Když se ho v roce 2016 švýcarská francouzskojazyčná televizní síť (RTS) ptala na časový rámec, v němž by se tato sci-fi mohla stát možnou, řekl, že asi do 10 let, což znamená kolem roku 2026, plus minus nějaký ten rok .

„To, co vidíme, je jakési spojení fyzického, digitálního a biologického světa,“ řekl Klaus Schwab.

Vysvětlil, že lidé brzy dostanou čip, který jim bude implantován do těla, aby mohli splynout s digitálním světem.

RTS: Kdy k tomu dojde?

KS: Určitě v příštích deseti letech.

Dovedeme si představit, že si je budeme implantovat do mozku nebo do kůže.

A pak si můžeme představit, že bude existovat přímá komunikace mezi mozkem a digitálním Světem.

Níže uvedené video obsahuje úryvek z výše uvedeného rozhovoru.

Video: Na cestě k digitální tyranii s Peterem Königem

Kliknutím sem získáte odkaz na bitchute verzi


Jaká opatření by měla být přijata?

Pokud proti této „Covidově kabale“ okamžitě něco nepodnikneme, může být pozdě. Protože v některých švýcarských kantonech začínají testovat děti – testovat-testovat-testovat. Některé kantonální vlády nařizují školám testovat žáky základních škol jednou týdně nebo jednou za měsíc. Dokážete si představit, co to může pro tyto děti znamenat? – Než opustí školu, může se stát, že testování typu PCR zmenší dětskou šišinku na mrzáka. Děti možná ztratí citlivost – a budou takříkajíc „robotizované“?

Nyní EU povoluje očkování dětí od 12 let – v některých zemích dokonce bez souhlasu rodičů. Téměř jediné a výhradně povolené očkování typu mRNA považuje řada vědců za biologickou zbraň, a pokud nebude zastaveno TEĎ, může mít celosvětově ničivé následky. Věděli jste, že jejich cílem je „očkovat“ – či spíše píchnout tímto potenciálně smrtícím toxinem – 70 % světové populace? Podívejte se na to.

V USA CDC právě povolilo očkování dětí ve věku 12 až 17 let tím, co vakcína Impact nazývá „Programem masového vyhlazování“, a to zavedením eugenických opatření kontroly populace prostřednictvím biologických zbraní COVID-19″.

To vše zní jako hororový sci-fi film, který se brzy stane skutečností – ve skutečnosti je na dobré cestě, protože sami můžete být svědky masivního vaxx-pohánění a nekonečného nátlaku na testování, ať jste kdekoli.

To může být brzy umocněno povinným vaxx-certifikátem, nejprve v podobě elektronické karty, poté implantovaným jako čip, bez něhož možná nebudete moci dělat většinu věcí, které jste dosud mohli dělat svobodně – dokud se nepodrobíte vražednému očkování.

Tam směřujeme, pokud tomu necháme volný průběh. Zatím je těžké odhadnout celosvětovou ochotu k očkování. Pokud jsou Německo a USA nějakým ukazatelem alespoň pro Západ, může být ochota nechat se očkovat až dvoutřetinová. Viz tento a tento článek.

Na jižní polokouli může být očkování pomalejší, protože není tak silně prosazováno jako na severu.

Nezapomeňte: Celosvětový cíl očkování je 70 %, jednotlivé země mohou mít stanoveny jiné kvóty, které mají splnit. Viz tento článek. Naši zvolení představitelé, které financujeme ze svých daní a kterým důvěřujeme, nás podvádějí a královsky nás zrazují – aby splnili svou kvótu. – Jaká bude jejich odměna? Možná placebo injekce, aby mohli také získat své vaxx-certifikát.

Tím však řada nesmí skončit. Ale měli byste si uvědomit, co se plánuje a jaké jsou cíle. Mezi tyto cíle patří „depopulace“ matičky Země.

Jedno je jisté – možná si to uvědomíte sami po přečtení této eseje a odkazů od renomovaných virologů a lékařských vědců: My lidé, než se staneme „translidmi“, musíme tento nápor kolektivně a solidárně zastavit právě TEĎ.

Jedině zásadní vlna lidí, kteří jsou ochotni postavit se proti tyranským úřadům, postavit se za svá ústavní a zejména lidská práva a vzdorovat, vzdorovat nekonečným PCR testům – i kdyby to mělo znamenat, že nebudou nějakou dobu cestovat – dokud My, Lidé, tuto bitvu nevyhrajeme a nepřestaneme akceptovat očkování mRNA-bio-zbraní, prostě odmítnout, nenechat se zlákat na toto falešné „očkování“. – Věřili byste, že v USA existují státy, které vám za očkování nabízejí spoustu dobrot?

Guvernér jednoho amerického státu zašel ještě dál. Guvernér Ohia Mike DeWine zvýšil sázku bombastickým plánem zařadit očkované osoby do loterie o 1 milion dolarů. Viz článek z The Atlantic.

Neříká vám to snad, že tohle všechno nemá nic společného s ochranou lidského zdraví, ale vše souvisí s podřízením lidstva biologické zbrani, tzv. „očkováním“.

Na druhou stranu, v květnu 2021 se Nejvyšší soud USA vyslovil proti povinnému [kovidovému] očkování. To také znamená rozhodnutí Nejvyššího soudu USA proti očkovacím průkazům v USA. Viz tento článek.

To, co platí pro USA, se může stát zákonem i v Evropské unii – a v dalších zemích po celém světě. Ale nepředbíhejme vůz před koně: My, Lidé, se musíme postavit a požadovat svá práva zpět. To se nedá obejít. Pokud však do tohoto boje vložíme veškerou svou duchapřítomnost, energii a sílu vůle, tento boj proti největšímu zločinu v dějinách lidstva vyhrajeme.

V Evropě existuje také vyšetřovací komise Corona (německy Corona Untersuchngsausschuss) se sídlem v Německu, vedená právníkem Dr. Reinerem Fullmichem, která již podala několik hromadných žalob v USA a v Kanadě a zavedla právní kroky proti institucím a jednotlivcům převážně v Evropě. Pokud budeme solidárně bojovat proti této Covidově bestii, tomuto zločinu proti lidskosti, odmítneme PCR-test, budeme se bránit vaxx-nátlaku, zvítězíme.

*

Poznámka pro čtenáře: Prosíme, klikněte na tlačítka pro sdílení výše nebo níže. Sledujte nás na Instagramu, @crg_globalresearch. Přepošlete tento článek svým e-mailovým seznamům. Zveřejněte článek na svých blogových stránkách, internetových fórech atd.

Peter Koenig je geopolitický analytik a bývalý vedoucí ekonom Světové banky a Světové zdravotnické organizace (WHO), kde se více než 30 let věnoval problematice vody a životního prostředí na celém světě. Přednáší na univerzitách v USA, Evropě a Jižní Americe. Pravidelně píše do internetových časopisů a je autorem knihy Imploze – ekonomický thriller o válce, ničení životního prostředí a chamtivosti korporací; a spoluautorem knihy Cynthie McKinneyové „Když Čína kýchne: (Clarity Press – 1. listopadu 2020).

Je výzkumným pracovníkem Centra pro výzkum globalizace.

Obrázek na titulní straně pochází z Natural News
Původním zdrojem tohoto článku je Global Research
Copyright © Peter Koenig, Global Research, 2021

translation via deepl and deeps

Líbí se vám obsah našeho webu? Staňte se předplateli, pomozte nám dávat desítkám tisíc relevantní data a informace! Děkujeme!

Napsat komentář