veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

4 komentáře: „Vysílání Svobodného Hlasu Asie: Koronakóma a ztráta občanských práv a svobod

 • 21.3.2020 (20:51)
  Permalink

  To je otázka nosit roušku nebo ne? Pokud se nebudu zabývat politikou a občanskou svobodou,tak z hlediska mé hyg. praxe říkám,že ano. Ono by nám naše slavná masmédia měla nalít trochu více toho čistého vína! Současná respirační nákaza (koko jak tomu říkám) se přenáší kapénkou a aerosolem na tom se asi shodneme. Nakažlivost této nákazi je podstatně větší než u chřipky a tady se dostáváme k jádru věci, v současnosti mezi námi máme ještě podle mých počtů cca 5-7000 pozitivních lidí,kteří neustále nákazu šíří. A v této fázi nám roušky mohou hodně pomoci,ono totiž pokud si obyčejnou látkovou roušku každý den vyperete bude na následující den čistá řekněme,že pro naše potřeby sterilní. V současnosti potřebujeme rozstřídit populaci a proto se tato šaškárna dělá. Přesně tohle se dělalo v Číně a na Tchaj-wanu kde je například z dlouhodobého hlediska velice nízká nakaženost. Dle vlastních zkušeností nezodpovědnost,ohleduplnost lidí vůči druhým je hrozná,skoro každý je sobec a po mě potopa. Vidíme to v současnosti lidi kteří mají mít 100% karanténu se flákají po celých Čechách,a pokud tomu necháme volný průběh tak naše zdravotnictví čeká čínský nebo italský osud.
  Co se týče ekonomiky,myslíte si,že tohle byl udržitelný stav ja myslím ,že ne. A hlavně teď máme viníka ,který nebude remcat,že za to nemůže ono by se to stejně za pár měsíců sesypalo na hromadu. Když to nešlo s válkou jakou-koli tak tohle koko se opravdu hodí a prachy vždyť těch jsme natiskli tolik,že jestli natiskneme o bilion víc tak je to jedno. Vy jste ještě nepochopili,že hodnotu všeho určuje důvěra v něco a honba za něčím? Ale ve finále má vše hodnotu 0 !!! , na této planetě bylo mnoho civilizací které fungovali bez peněz a šlo to.

  Jěště k těm rouškám,jako každý rok jsem byl na své asijské tour a letos v Singapuru jsem v lednu nosil roušku ( na určitých místech) taky a to dle rozhodnutí místních úřadů .
  A Jiří nerozčilujte se pokud by jste byl zde taky by jste roušku nosil,zrovna včera můj kolega vyfasoval 10 000 k pokutu že neměl hadr na hubě. Jěště poslední strach ten všichni nechme opravdu někde jinde,neboť jak říkám já: zabit strach dřív,než zabije on tebe!
  Přeji dobrou noc Jirka

 • 23.3.2020 (7:20)
  Permalink

  No je to dost podstatně jinak. Souhlasím, že jsou asiaté ohleduplnější výrazně. Roušky nosí proto, aby chránili hlavně druhé. Při cestách je však nosí proto, že jsou energeticky výrazně jinovější. To znamená jednak, že se jich případné viry a bakterie víc chytají, ale také to znamená, že v místnostech s klimatizací, o letadle už nemluvě vůbec, jim výrazně víc vysychají sliznice.

  Pane s nickem Medvídek pú, vítejte na Věku světla. Ujišťuji Vás, že je zde horko, ovšem úžeh se mi naštěstí vyhýbá. Mé vlastenectví ať soudí jiní, a jinde, rozhodně ne Vy. Díky.

 • 6.4.2020 (16:05)
  Permalink

  JKiří, právě jste urazil Svědky Rouškovy! Čech bude raději chodit s papírovým pytlem na hlavě s hrdým nápisem „AntiCovid-19 protection“ a dobrovolně se udusí v roušce, než aby přiznal, že se stal obrovského podvodu. Ne, já bych to neviděl tak černě, i proti 5G se obrníme a „koronavirus“ zaženeme zpátky tam, kam patří. Už teď začíná spoustě lidem, že tahle „pandemie koronaviru“ spojená s rouškovým terorem je spíše šílenou parodií na sebe sama než skutečným problémem. To je jako, že když se malá Gréta uprdne, tak to OSN prohlásí za celoplanetární ekologickou katastrofu.

Napsat komentář