Wu-chanský koronavirus je patentovaný, práva vlastní i Bill Gates

Ethan Huff

(Natural News) Věřte nevěřte, kmen koronaviru, který se momentálně šíří z Číny do celého světa, je patentovaný a práva k němu vlastní jakýsi Pirbright Institute, částečně financovaný Nadací Billa a Melindy Gatesových.

Text patentu objasňuje, že koronavirus „lze použít k výrobě vakcíny za účelem léčby či prevence onemocnění, jako je kupříkladu infekční bronchitida“, což naznačuje nekalé úmysly spojené s vývojem viru. Proč nevyrobit nějakou další zbytečnou, toxickou očkovací látku? Těch pár tisíc, možná i milionů mrtvých jsou přijatelné ztráty.

Když se do patentu trošku ponoříme, zjistíme, že Pirbright Institute vlastní patenty ke všem možným virům včetně viru africké prasečí horečky, který je zaevidován jako „vakcína“. Není divu, že tenhle zvláštní subjekt financuje zrovna Bill Gates, jeden z největších „dobrodinců lidstva“, co se týče agresivní propagace očkování.

Současný vývoj situace ostatně připomíná Gatesovo řešení problému přelidnění, o němž se pochybný filantrop jednou zmínil v nechvalně známém TED Talku. Tehdy se nechal unést a vyprávěl, jak by vakcíny mohly představovat jeden z klíčů k řešení přelidněnosti zeměkoule. Vypustit na lidi patentovaný koronavirus a později přijít s patentovanou vakcínou, to by bylo z pohledu zainteresovaných osob šikovné řešení.

Nadace Gatesových a „Event 201“ – je náhoda, že v říjnu proběhl nácvik na pandemii?

Zajímavé je i to, že se Nadace Billa a Melindy Gatesových loni v říjnu podílela na konferenci, spočívající v simulaci vzniku pandemie. Akce nesla název „Event 201“ a setkali se na ní vysocí představitelé různých institucí a průmyslových odvětví, kteří se snažili vytvořit strategii společné reakce na pandemii způsobenou smyšleným koronavirem; ten původně pocházel od prasat a počátek měl v Jižní Americe, nicméně charakteristiky onemocnění na novou nemoc celkem sedí: smyšlený syndrom „CAPS“  měl chřipkové příznaky, které mohly vyústit ve vážný zápal plic s plicním selháním a následným úmrtím. Je náhoda, že taková akce proběhla těsně před vypuknutím současné epidemie?

Stejně jako je tomu vždycky, když vypukne nějaká podezřelá epidemie a začne se mluvit o potřebě nových vakcín, někde v pozadí se vyskytuje silueta Billa Gatese. Přesně tak je to i teď. Wu-chanský koronavirus by mohl naplnit některá důležitá očekávání Billa Gatese a jemu podobných: depopulaci, hromadnou vakcinaci obyvatelstva a další upevnění moci státu.

„Tyto události jsou stále častější. Poškozují zdraví, ekonomiku a společnost,“ píše se v oznámení o konání zmíněné akce, kde se mohl Gates setkat se svými kumpány při plánování průběhu pandemie.

„Zvládání těchto událostí už nyní zatěžuje globální kapacitu, a to i za absence hrozby pandemie. Odborníci se shodují na tom, že je jen otázkou času, než se některá z těchto epidemií vyvine v pandemii s potenciálně katastrofálními následky. Vážná pandemie by vyžadovala spolupráci různých odvětví, národních vlád a klíčových mezinárodních institucí.“

Skoro to vypadá jako prorocký scénář k situaci, která nyní zavládla a v níž se vlády snaží „zvládat“ smrtící epidemii pomocí stanného práva, karantény, izolace a nahánění hrůzy obyvatelstvu.

A na závěr jeden Gatesův citát, z něhož vyloženě čiší touha ulevit Zemi od (přinejmenším části) lidstva: „Když odvedeme opravdu dobrou práci na vakcínách, zdravotní péči a reprodukční péči, budeme moci globální populaci snížit o nějakých 10 – 15 %“. Přiznejme si, že virus se o to snížení postará přinejmenším stejně efektivně, a ani nebude potřeba žádná „opravdu dobrá práce“.

Zdroj

Napsat komentář