10 aktuálních trendů Operace koronavirus

Makia Freeman

V posledních týdnech Opearce koronavirus se s rostoucím důrazem projevuje několik zřetelných trendů. Švindl-demie byla spuštěna před nějakým rokem a půl, přesto si mnoho lidí dodnes neuvědomilo pravou, ďábelskou podstatu této agendy a poslušně se řídí vším, co je jim nakázáno. Deset nezpochybnitelných trendů, které popisuji níže, shrnuje aktuální vývoj operace, která je dosti pravděpodobně plánována minimálně do roku 2025. Ale o předpovědi nejde. Skončí to, až to skončíme my. Řešení je stále stejné: rozhodná, hromadná, pokojná občanská neposlušnost. Když budeme poslušní, bude to čím dál horší.

COVIDový trend č. 1: Povinné očkování a segregace očkovaných/neočkovaných

Povinné očkování se rozjíždí v mnoha zemích. Postup je takový, že nejprve je vlády/korporace nařizují svým vlastním zaměstnancům, nad nimiž mají největší kontrolu. Předpokládá se, že povinnost očkování se bude rozšiřovat, až obsáhne všechny občany včetně dětí. Neříkal snad Bill Gates, že chce naočkovat všech sedm miliard lidí, co žijí na této planetě? Typický příklad tohoto trendu představuje Kanada, která se chystá nařídit očkování nejen všem státním zaměstnancům, ale i cestujícím v letecké přepravě.

COVIDový trend č. 2: Obviňování neočkovaných

Loutkovodiči Nového světového řádu vědí, že jestli má tenhle obří podfuk pokračovat, musí se objevovat nové a nové věci, jichž se budou lidé bát, a také se musí démonizovat všichni, kdo se neřídí agendou. Obviňováním neočkovaných zabijí dvě mouchy jednou ranou: mohou jednak tvrdit, že pandemie stále pokračuje, a jednak že za to mohou infekční, sobečtí „odpírači“, kteří se odmítají obětovat pro společné blaho. Těžko lze říci, že „pandemie“, která vlastně nikdy neexistovala, stále pokračuje, ale čelíme tu vážnému novému problému: šíření nemoci z důvodu samotného očkování. Gibraltar má nově 2500% nárůst případů covidu, třebaže je jeho obyvatelstvo plně očkováno.

COVIDový trend č. 3: Trestání očkovaných

Očerňování neočkovaných je jedna věc, ale NWO míní zajít dál. Očkovaní musejí být trestáni. Nástrojů je mnoho a v zásadě jde o manipulaci, spočívající v tom, že „podřadnému jedinci“ je zakázána řada zcela normálních aktivit s tím, že „si za to může sám“. Měl si nechat do těla vstříknout nebezpečnou, experimentální rádobyvakcínu. Metoda cukru a biče ustupuje ve prospěch samotného biče. Vývoj tohoto trendu je takový, že zákazy zjevně už nestačí, tak se začíná přistupovat k pokutám.

Příklady: Alabamský lékař řekl, že nebude léčit neočkované lidi; neočkovaní Australané nebudou mít přístup na tribuny stadionů; neočkovaní studenti Quinnipiac University budou platit každotýdenní pokuty a ztratí přístup k wi-fi ; americké velké firmy uvažují o tom, že by  neočkovaným zaměstnancům za trest strhávaly měsíčně 50 dolarů z výplaty.

A to není všechno. V Pákistánu se rozjel byznys s falešnými vakcínami poté, co vláda zakázala neočkovaným přístup k telefonním mobilním službám; lokální filipínská vláda oznámila, že si neočkovaní nenakoupí potraviny; a fakultní nemocnice University of Washington vyřadila ze seznamu čekatelů na transplantaci srdce muže, který se odmítl nechat očkovat proti covidu. Věřte tomu, že tohle je jen začátek.

COVIDový trend č. 4: Extrémní případy covidové tyranie

Dalším nápadným rysem je ochota osob zastávajících nějakou funkci (aneb dej blbci funkci!) přepnout se do režimu tyranie. Nátlak na dodržování opatření dovádějí do naprosté absurdity. Mnoho příkladů v současnosti najdeme v Austrálii, kde asi mají na ty cvoky líheň. Prarodičům bylo doporučeno, aby se důsledně vyhýbali vnoučatům; Nejvyšší zdravotnický funkcionář Queenslandu vyzval obyvatele, aby neotvírali vchodové dveře a ABY NENAKUPOVALI ANI ONLINE (protože by to znamenalo, že by chudák pošťák nebo kurýr „byl ohrožen“ covidem – opravdu, propaganda už dosáhla téhle úrovně neuvěřitelnosti), Australská policie pronásledovala a pokutovala muže, který se šel projít ven na vzduch; obyvatelé Melbourne už mají zas zákaz vycházení, musí se prokazovat potvrzením, že jdou do práce a venku si roušku nesmějí sundat ani kvůli jídlu a pití. Na sousedním Novém Zélandu vyhlásil premiér lockdown pro celou zemi po JEDINÉM potvrzeném případu covidu. Letuška Southwest Airlines řekla cestující matce, ať svému batoleti přilepí roušku na obličej náplastí! Tak dnes vypadá náš svět, v němž je šílenství novou normou. Co se bude muset stát, jak hlubokého dna to celé bude muset dosáhnout, aby se lidé zvedli a konečně řekli „NE!!!“ ?

COVIDový trend č. 5: Roušky pro děti

NWO agenda je bez srdce, je satanská. Jestli si myslíte, že ušetří aspoň děti, jste na omylu. Další příklad je opět z Austrálie: Paul Watson informoval, že policisté tam stříkají pepřový sprej na děti, které nemají roušku. To je paráda, takové hrdinství. Budoucí generace má o trauma víc, v dospělosti se bude mít s čím vyrovnávat. Není překvapivé, že vysoce postavený úředník ministerstva zdravotnictví utekl z tiskové konference poté, co musel čelit otázkám na nárůst sebevražd mladistvých ve Victorii.

COVIDový trend č. 6: Očkování dětí

Cpát dětem roušky je jedna věc, ale cílem covidové operace je jejich naočkování. Ačkoli farmaceutické koncerny původně tvrdily, že jejich vakcína není vhodná pro děti, netrvalo dlouho a už se počítá s jejich očkováním. Souhlas rodičů se neustále obchází, neboť autority otevřeně doporučují dětem, aby si to nechaly dát za zády rodičů. Izrael vydal nová covidová pravidla, podle nichž musí mít potvrzení o očkování nebo negativní test už děti od tří let a (opět) v Austrálii dosáhli nových hlubin temnoty, když do sportovní arény, kde probíhá očkování, začali nahánět a lákat plánovaných 24 000 mladistvých. Více si o tom můžete přečíst tady a satanistické spojitosti ohledně tohoto místa jsou popsány zde. Stew Peters právě informoval, že mluvil s bývalým důstojníkem australské armády, který říkal, že dvě děti po injekci zemřely. Vláda jasně prohlásila, že rodičům nebude povolen vstup. Může být tato agenda temnější a ďábelštější?

COVIDový trend č. 7: Posílání odpůrců agendy k psychiatrovi

V historii tyranských režimů to byla jedna z oblíbených zbraní proti odpůrcům. Vlády se bojí lidí, kteří myslí jinak a nenechají si tak snadno vymýt mozek. Prohlásit takové lidi za adepty na psychiatrické vyšetření nebo rovnou na odklizení někam za zdi psychiatrických léčeben je oblíbený trik. Tak se zabijí dvě mouchy jednou ranou: potížista je přinejmenším dočasně odstraněn a jeho vzpurné chování dostane punc psychiatrické diagnózy. Bohužel se taková věc nedávno odehrála – a kde jinde než v Austrálii, kde byl jeden muž odeslán na nucenou „léčbu“ v psychiatrické léčebně kvůli svým kritickým názorům na covidový narativ.

COVIDový trend č. 8: Srdce i rozum jdou stranou

Dalším trendem je nastavování přísných, naprosto nelogických a bezcitných pravidel, jejichž dodržování vynucují totální trubci, u nichž absentuje jak soucit, tak kritické myšlení. V Singapuru nedávno na šest týdnů uvěznili jednoho Brita, protože odmítal nosit roušku. Victoria Health, zdravotnická agentura australské Viktorie, odmítla žádost ženy ze Sydney o povolení být se dcerou, která procházela onkologickou léčbou, protože by to znamenalo překročení hranice federálních států. V Austrálii dostal při policejním zákroku infarkt muž, kterého zatýkali … kvůli tomu, že neměl roušku. Za některé tyto excesy mohou místní poděkovat premiérovi Viktorie Danu Andrewsovi, který si za své totalitní tendence vysloužil přezdívky Diktátor Dan a Kim Jong Dan. Ten člověk má tak beznadějně vymytý mozek, že upřímně přiznal, že „netuší, kvůli čemu pořád protestujou“, což je šokující doznání z úst člověka, který zlikvidoval svobodu více než šesti milionům lidí.

Takže aby bylo jasno. Vlády po celém světě nás zavírají doma, nutí nás nosit roušky a očkují nás, protože jim velice záleží na našem zdraví, je to tak? Mají o naše zdraví takovou péči, že nás dohánějí k infarktům a sebevraždám, jen aby nás ochránily před smrtícím covidem… to opravdu dává smysl.

COVIDový trend č. 9: Vymýšlení nových, strašidelných variant

O údajné variantě delta lze říct maximálně to, že je to nesmysl. Neexistuje, stejně jako všechny ty ostatní varianty, značené písmeny řecké abecedy. Jak jsem psal v předchozích článcích, nemůžete mít variantu něčeho, co prokazatelně neexistuje. Virus SARS-CoV-2 nebyl nikdy izolován a soudy v různých zemích musejí dávat zapravdu žalobcům, kteří žalují vlády pro nedostatek důkazů jeho existence. Příběhy o děsivé variantě delta jsou určené jen k nahánění strachu a udržování narativu při životě.

COVIDový trend č. 10: újmy a úmrtí po očkování se vrší do nebes

Poslední trend, který bych rád zdůraznil, je obzvlášť smutný. Jedná se o rostoucí počty případů, kdy lidé po očkování utrpěli nějaké těžší vedlejší účinky nebo dokonce zemřeli. Organizace Children’s Health Defense informuje, že za necelý rok bylo do amerického systému pro zaznamenávání vedlejších účinků vakcín (VAERS) nahlášeno více než půl milionu případů po očkování proti covidu, což je skoro třetina počtu případů, které se v systému nahromadily za jeho třicetiletou existenci. A to jsou jen případy, které jsou tam skutečně zaznamenány. Skutečný počet musí být podstatně vyšší. Evropská EudraVigilance také zaznamenává více úmrtí po očkování proti covidu než po všech jiných očkováních za dobu své existence dohromady.

Co s tím?

Odpověď je krátká a stručná – tohle skončí, jen až to skončíme my. Svět se rapidně řítí do stavu tyranie přímo před našima očima. Uvědomuje si to ale dost lidí? A co je ještě důležitější, kolik z nich má odvahu, aby se této noční můře postavilo?

Zdroj (kráceno)

Napsat komentář