Francouzský poslanec tvrdí, že si Macron a spol. nechali dát falešnou covid injekci – „elity“ ostatních národů nejspíš postupovaly stejně

z pravda-tv.com

Francouzský poslanec Jean Lassalle zaplatil za svoji touhu demonstrovat občanům důležitost očkování proti covidu vážným poškozením srdce. O to větší bylo jeho rozčarování, když zjistil, že prezident Macron a mnozí jiní příslušníci elity, která nutila lidi nechat si dát neprověřené genové injekce, se nechali očkovat jen naoko:

„Covid jsem nikdy nechytil, ale nechal jsem si dát vakcínu od firmy Johnson & Johnson, která mě málem zabila, což mi poškodilo srdce. Od začátku letošního ledna jsem prodělal čtyři operace srdce,“ říká Lasalle.

„Ale vůbec jsem nevěděl, že pan Macron se očkovat nenechal. A nevěděl jsem, že totéž platí pro většinu členů vlády a parlamentu.“

Toto se nedělo jen ve Francii. O tisících evropských prominentů bylo odhaleno, že si koupili zfalšované očkovací certifikáty, místo aby se nechali opravdu píchnout.

Dechberoucí zátah, který v květnu zrealizovala španělská policie, potvrdil, co si do té doby mnozí jen mysleli: že zatímco elity zpívají podle not, které jim dala Big Pharma, a povzbuzují občany k podezřelému očkování, v soukromí se o svém zdraví rozhodují jinak. Výsledkem španělské speciální operace Jenner bylo odhalení rozsáhlého organizovaného vakcinačního podvodu.

Mezi osobami, které si policie zařadila na seznam osob, jež používaly falešné očkovací certifikáty, se vyskytují známí zpěváci, hudebníci, fotbalové hvězdy, byznysmeni a dokonce vysocí představitelé farmaceutických společností.

V poslední kategorii obzvlášť vyčnívá generální ředitel společnosti PharmaMar, José María Fernández Sousa-Faro. Pharma Mar je jeden z největších španělských pharma koncernů, v nichž probíhá výzkum cílený na léčbu mimo jiné rakoviny, Alzheimerovy choroby a dokonce covidu-19.

Mainstreamová média této rozsáhlé policejní akci nevěnovala nijak velkou pozornost. Co kdyby si lidé začali klást otázku, proč prominentům, a zejména šéfovi farmaceutické společnosti, stojí za to falšovat si certifikáty a riskovat zájem policie, než aby si nechali píchnout vakcínu, která je nade vši pochybnost bezpečná a účinná?

Velmi zajímavý je v této souvislosti název policejní akce, Jenner. Ten má původ u anglického lékaře Edwarda Jennera, který jako první vytvořil jakési svépomocné očkování proti pravým neštovicím. Moc se s tím nemazal – nabral prostě trochu hnisu z vřídku krávy, která trpěla kravskými neštovicemi, a vstříkl jej pacientovi. Nikterak překvapivě se objevilo mnoho případů vedlejších účinků.

Cizorodé proteiny vyvolávaly u příjemců závažné problémy včetně zánětu mozku a mentální retardace. Existuje zpráva o tom, že Jenner očkoval ženu ve vysokém stupni těhotenství, která následně porodila mrtvé dítě, pokryté neštovicovými puchýřky.

No a teď to přijde – něco bylo tehdy stejné jako dnes:

„Ačkoli Anglii v roce 1790 opět zasáhla epidemie neštovic a ačkoli mnozí očkovaní lidé zemřeli, víra v účinnost očkování se v etablované medicíně prosadila. Dokonce ani silné pochybnosti samotného Jennera, jenž si krátce před svojí smrtí v roce 1823 kladl otázku, zda nevytvořil něco strašlivého, nemohly zastavit očkovací průmysl.“

Z dobových zpráv je patrné, že důsledkem očkování zhusta bývalo těžké postižení, ba i smrt; že očkování nefungovalo. Tyto nepohodlné informace se však zametaly pod koberec, stejně jako je tomu nyní s novými genovými vakcínami.

Dokonce i Edward Jenner, než na sklonku svého života pocítil pochybnosti, popíral vážné vedlejší účinky svého vynálezu, a to i ty, které postihly jeho rodinu. Tvrdil, že náhlé zhoršení zdravotního stavu původně zdravých příjemců injekcí je „náhoda“ a že „nijak nesouvisí s podáním vakcíny“. Nepřipomíná vám to něco?

V názvu operace Jenner, namířené proti odpůrcům vakcín proti covidu s jejich zhusta dramatickými dopady na organismus, se tedy skrývá pozoruhodná ironie.

Lidí, kteří dali přednost konfliktu se zákonem před pochybnou ctí stát se pokusným králíkem, bylo po celé Evropě zřejmě víc než dost. V Itálii policie rozbila síť padělatelů očkovacích certifikátů. A to jsou jen lidé, které policie chytila. Ve skutečnosti se muselo jednat o mnohem rozsáhlejší aktivity. A příslušníkům elity nikdo nikdy neprokáže, čím se nechali nebo nenechali očkovat – ani k tomu není politická vůle.

Potřebujeme snad ještě nějaké další indicie, že ti nahoře moc dobře vědí, jak nebezpečná je tahle genová terapie, kterou s takovou vervou cpou občanům?

Zdroj

Napsat komentář