Aktuální energie: Sirius rising a Lucifer

Za pár dní, stejně jako každý 11. srpen, přijde tzv. Sirius rising, čili den, kdy vliv Siria dosáhne vrcholného stupně vlivu a osvícení na Zemi. Jedenáckta a osmička. Dvě klíčové numery, kromě šestky – hmoty. Jedenáctka pro symbol lidské pýchy a převahy nad Bohem (sic!) – odtud 11/9 USA či 11/3 Fukushima (jde dohromady o součin 33, což je stupeň zednářského zasvěcení, jadernou destrukci podmořského dna u japonských břehů zřejmě provedla italská lóže P2, viz nejnovější rozhovor Fulforda zde), osmička pak symbol nekonečna, stejně jako karmy.

Nese to s sebou dobré i špatné konsekvence. Jak víme, energii Siria využívají zejména svobodozednáři, a částečně také dosud vláda Spojených států. Princip obrovské organizovanosti, ritálů, a zároveň utajení všeho důležitého před běžnými diváky či občany, kteří tomu „nikdy nemohou rozumět“. Myslí to s lidmi dobře, ale jsou to přísní rodiče, kteří nesnesou diskusi, a často při svých výchovných akcích přešlapují. Vliv Siria už je poměrně hodně spojen s jadernou energií, a tak lze v tomto smyslu očekávat různé výpadky, či havárie. Problém bude také s energetickou podstatou věci, a s dodávkami energie.

Poslední dny trávím na jihu. V Chorvatsku a Černé hoře, kam jsem se navrátil po zhruba 15 letech. Nepatří úplně mezi mé oblíbené destinaci, Chorvatsko je ohromně energeticky tvrdá země, jang v jangu, úplně stejně, jako Česká republika. Snad proto každý rok téměř milión Čechů vyrazí právě sem. Cítí se tu „jako doma“. Tak to opravdu energeticky je, jen v Chorvatsku je o něco málo dráž, nejsou tu tak pěkné ženy, protože jsou nesmírně tvrdé, a je zde o 10 stupňů více. Je s podivem, jak moc jiné a jinovější je to však v sousedním Slovinsku.

Letos jsme se ovšem sešli ukázkově ve stejný den s vlnou obrovského žáru. V ČR a shodně v Chorvatsku, ale také třeba ještě v Itálii, naměřili teploty atakující 40° C.

Dnes jsem se dozvěděl, že tlaková váše dostala podivné a neobvyklé jméno Lucifer. Sirius + Lucifer hází na googlu celkem 570 tisíc odkazů. Slušná porce.

Sirius. Andělé. Padlí andělé. Lucifer. Světlonoš. Opravdu nese Světlonoš Venuši? Není to úplně jiná hvězda, co třeba Sirius?

V každém případě, to, co přišlo, byl obrovský závan radiace. Jsem na ně citlivý, jsem na ně zvyklý, ale toto mne zbouralo řádně. Částečně i s ohledem na mou aktuální řadu homeopatických léků. V pondělí nás čekal přejezd zpět z Černé Hory do Chorvatska, asi 4 hodiny jízdy. Koncem týdne nějaké starosti v rodině, nějaké starosti v práci. Naštvanost, smutek, vztek. Cesta byla vcelku normální, a rychlá, překvapila mne prudká vyprahlost Chorvatska s porovnáním na Černou Horu krátce poté, co přejedete na Jadranské magistrále hranice, což je připomínka starých časů. Při cestě tam jsme na nich strávili přes 4 hodiny.

Ovšem krátce po dojezdu se mi začala motat hlava, špatně od žaludku na zvracení, překyselený žaludek, průjem, teplota. V podstatě úpal, typická známka přejangování organismu. Kóma, po probuzení se mi vždy do pár minut začaly klížit oči a za 5 minut jsem spal znovu. Takhle celých 24 hodin. Noc na úterý byla přitom jednou z nejtěžších v mém životě. Blouznil jsem v horečkách, dvakrát za hodinu jsem byl vždy díky obrovskému horku (střídavě jsem zapínal a zase vypínal klimatizaci) byl zcela durch vzhůru. Noc byla nekonečná a teprve s jinovým útrem přišla trochu možnost souvisleji spát. Po probuzení se vše začalo zlepšovat, až odeznělo zcela..

Do toho blízcí i klienti z domova již několik dní píší, jaké nemoci či potíže řeší poslední dny a hodiny. Pálení očí, opary, průjem, migrény, bolesti zad. Typická reakce na ozáření.

schumann

Navíc, Země se toho víkendu něčemu bránila. Byla z násilňována. Kvílela. Schumannova frekvence vyletěla vzhůru, jako dlouho ne.

Lucifer pokračuje a bude zřejmě pokračovat i do dalších dní.

Dávejte na sebe pozor. Čeká nás teď naštěstí v pátek jižní deklinace, takže by mohlo v Česku sprchnout a přijít ochlazení.

 

 

 

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 853 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Aktuální energie: Sirius rising a Lucifer

Napsat komentář