Americká léková agentura přiznává: Věci jdou špatně! Očkovaní jako superpřenašeči, je třeba se vrátit k rouškám

CDC přiznává: Požaduje návrat k rouškovým povinnostem pro všechny, včetně očkovaných.


Mike Adams

(Natural News) Ředitelka Centra pro kontrolu nemocí (CDC), dr. Rochelle Walensky, přiznává, že oficiální očkovací narativ selhal. V březnu sice veřejně prohlašovala, že očkovaní lidé nemohou šířit koronavirus, ale tento týden byla nucena konstatovat, že vakcíny v tomto ohledu selhávají a dokonce že očkovaní lidé mohou mít vyšší virovou nálož než neočkovaní.

Dokonce i Yahoo News, kde za normálních okolností jdou na ruku farma průmyslu, informuje:

CDC v úterý aktualizovalo své směrnice a doporučuje nošení roušek ve všech vnitřních prostorách všem, i očkovaným. Kvůli variantě delta mohou očkovaní snáze šířit virus. Očkovaní a neočkovaní lidé nakažení deltou mohou mít podobnou virovou nálož.

List USA Today si zpětně zcenzuroval vlastní článek, v němž cituje NBC News. Tuto větu už v článku nenajdete:

NBC News s odvoláním na nejmenované vysoce postavené úředníky, kteří vědí o tomto rozhodnutí, informuje, že z nových dat vyplývá, že v tomto nárůstu případů varianty delta mohou mít očkovaní lidé vyšší hladinu viru a infikovat ostatní.

CDC si tato data nechává pro sebe, nejspíš proto, že jakmile by se dostala na veřejnost, spontánně by se zhroutily i poslední zbytky vakcinační propagandy

Kde je konec slibům, které CDC dávalo očkovaným? Ti si teď pomalu uvědomují, že jsou kandidáty na superpřenašeče

CDC těmito prohlášeními v podstatě přiznalo, že slib imunity proti koronaviru, navozené očkováním, byla lež. S tím se pojí žádost o návrat k neandrtálským poměrům, neboli k nošení roušek všude ve vnitřních prostorách, a to i plně očkovanými.

Nabízí se otázka: pokud řešením není očkování, ale nošení roušek, na co potřebujeme CDC? A jelikož roušky ve skutečnosti nefungují, protože virové částice jsou o několik řádů menší než otvory v roušce, tak na co potřebujeme roušky? A když nefungují vakcíny, tak na co jsou imunitní pasy?

Jsme tu vlastně svědky otevřeného přiznání, že oficiální místa nevědí, co si s covidem počít a že poslední rok a půl nátlaku na očkování byl věnován jen lžím a propagandě.

A co hůř: celý medicínský establishment cíleně nehovoří o jediném legitimním řešení pandemie, což je podpora přirozené imunity, která dobře funguje jen na kvalitní stravě, případně kombinované s vhodnými doplňky. Avšak medicínský kult považuje za řešení jen to, co vzešlo z farmaceutického průmyslu; výživu a přirozenou imunitu přehlíží.

Ředitelka CDC přiznala i to, že vakcíny budou brzy zastaralé

Představte si, že situace je ještě horší: Walensky také přiznala, že viru pravděpodobně stačí dalších pár mutací a všechny ty s velkou slávou distribuované vakcíny budou k ničemu:

Myslím, že nás ze sektoru veřejného zdraví a vědy nejvíce znepokojuje ten virus a jeho potenciální mutace. Je tu velmi nakažlivý virus, který má potenciál přemoci naše vakcíny, jejich schopnost chránit nás před těžkým průběhem a úmrtím…

Každý logicky uvažující člověk se musí ptát, proč by se tedy měl nechat očkovat? Celá situace je o to znepokojivější, že „imunita“ navozená vakcínou začíná mizet už po šesti týdnech. A jakmile účinek očkování vyprchá, budou očkovaní se svou falešnou sebejistotou zranitelnější než neočkovaní, kteří pracují na své přirozené imunitě. Proto má nejspíš Kalifornie nejvyšší počet případů covidu v okresech s nejvyšší proočkovaností.

Podobný dojem vyvolává propagace přeočkování, tzv. třetí dávky. Na tom výrobci vakcín vydělají ranec. Zároveň tím dávají najevo, že jejich produkt přestává po několika měsících fungovat, tak lidé potřebují další a další injekce, aby se peníze točily.

Ještě horší zpráva: očkovaní jsou superšiřitelé nových variant covidu

Očkovaní lidé mohou být nejen superšiřitelé, ale i továrny na výrobu nových variant (mutací). Jak vysvětluje vakcinolog Geert vanden Bossche:

„Hromadná vakcinace vede k podpoře přirozeného výběru takových variant viru, které překonávají imunitu získanou očkováním. Je-li provozována za situace, kdy v populaci vládne vysoká infekčnost viru, umožňuje více infekcí a dominanci takových variant, jež vzdorují očkování. Tento vývoj nevyhnutelně vyústí ve větší úmrtnost jak v očkované, tak v neočkované části populace a urychluje vznik cirkulujících virových variant, které nakonec budou zcela odolné vůči imunitě získané vakcinací. Proto by hromadná očkování neměla probíhat během pandemie viru se silným sklonem k mutacím, natožpak během pandemie infekčnějších variant (nebudou-li se používat vakcíny blokující přenos!). Je nezbytně nutné pochopit, že rapidní pokles výskytu virové infekce, jenž není dosažen přirozenou infekcí, ale pouze masovou vakcinační kampaní, jen oddálí náhlé šíření nových, vůči vakcíně zcela rezistentních variant viru, a tím i nástup vysoké vlny nemocnosti a úmrtnosti.

Zdá se, že ta „vysoká vlna nemocnosti a úmrtnosti“ už započala.

Dr. Robert Malone varuje před „tím nejhorším scénářem“ a cituje první důkazy, které ukazují na výskyt fenoménu protilátkami zprostředkovaného zhoršení (ADE)  

V průběhu přibližně dalších 12 měsíců budeme pravděpodobně svědky vlny postvakcinačních úmrtí, která bude zrcadlit vlnu očkování, k níž došlo v první polovině tohoto roku. Dokonce i dr. Robert Malone, vynálezce technologie mRNA vakcín, varuje, že přiznání ze strany CDC je v podstatě prvním důkazem počínajícího výskytu ADE (Antibody Dependent Enhancement – protilátkami zprostředkované zhoršení).

V nedávném interview se Stevem Bannonem na War Room Pandemic dr. Malone (který je mimochodem velkým příznivcem očkování) řekl:

Přesně toto byste viděli, kdyby začalo docházet k ADE… ochrana vakcíny od Pfizeru vyprchá za šest měsíců. Ti, kdo dostali Pfizer a nyní jsou ve fázi vyprchávání, chytají infekci. V této dlouhé, zužující se fázi klesání reakce navozené vakcínou lze čekat okno největších sklonů k protilátkami zprostředkovanému zhoršení.

Vláda mlží o tom, co se opravdu děje. Vypadá to, že se schyluje k tomu nejhoršímu scénáři, v němž vakcína ve fázi vyprchávání svého účinku způsobuje rychlejší replikaci viru než za normálních okolností, čemuž říkáme ADE.

Když jeden z předních světových specialistů na vakcíny a navíc vynálezce mRNA vakcinační technologie nahlas řekne, že se očkování proti covidu může zvrhnout v „ten nejhorší scénář“, pravděpodobně si to zaslouží naši pozornost.

Zdroj

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 850 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář