Shrnutí: Tečka za tím naším případem? Naopak. Co dosud víme? Aneb, jak šel covi-čas…

*JMM*

What the fuck we know?! Co tedy vlastně dosud víme? Bylo a je to zhruba nějak takto…

Kolem roku 1995: Země a s ní celá sluneční soustava se nasouvá do „superpozice“. Je zde proud rychlejších, nabitých částic, kterému jednoduše říkám „záření“. Na tuto změnu reaguje i Slunce, i Země. Celá věc dostane krycí název „globální oteplování“ a vědci začínají situaci prudkého oteplování řešit.

1995-2015: Vysychají vodní plochy a vymírá část flory i fauny. Vědci a vojensko-průmyslový komplex přichází s metodou chemtrails. Má odstínit sluneční paprsky. Chemtrails obsahují soli těžkých kovů, zejména aluminia a baria. Chemtrails jsou vysmívány jako konspirační teorie, stále více lidí si však všímá zvláštně hodiny visících čas na nebi a hledá příčinu. V lidech se ukládá stále více těžkých kovů. Mají problémy s nervovou soustavou. Stres, přetížení, špatné usínání, špatné trávení.

2015: Vědci a vojensko-průmyslový sektor spolu se silným komerčním zázemím (společnosti DARPA a Wellcome Leap) připravují a urychlují přechod na tzv. biotechnologie, včetně změny podstaty fungování podstaty člověka. Jde však spíš o přechod na nanotechnologie a carbonová či umělá vlákna.

2015 a později: Zakovení lidského organismu se zvyšuje. Farmaceutický komplex navíc zkouší podáním různých přísad do vakcín na očkování proti chřipce experimentovat.

2018 a později: Mnozí političtí činitelé a poradci, zejména v USA, upozorňují na neodvratitelný příchod pandemie obřích rozměrů. Zasvěcení investují do biotechnologických a farmaceutických firem.

2019: Vlivem zásahů elit a nedostatku Slunce – změny frekvenčního spektra (malá přítomnost nízkých, tzv. infra-červených polí) výrazně klesá lidem vitalita na ně vázaná, tím i imunita, zvyšuje se únava. Vlivem vysokého přírodního i nepřírodního záření (nově budovaná síť 5G) začínají mít lidé problémy s hydratací, krví a její viskozitou, vyráží ji bránit cukr, stoupají čísla, která dříve medicína okamžitě řadila mezi nemoce cukrovky.

V oblasti Wuhanu vzniká neobvykle rychlá reakce organismu na vnitřní/vnější podnět (?), doprovázená cytokinovou bouří, mohutnou obranou organismu. Částečně se podobá hypoxii ve vysokých nadmořských výškách. Později co by koronavirus předaný údajně netopýrem (právě ve Wuhanu se koronaviry netopýrů zkoumají v přísně střežených laboratořích) dostane označení Sars-coV 19. Nejspíš tomu pomáhá řízený únik z čínské laboratoře vedené Američany. Podle všeho jde o reakci přetíženého organismu vlivem záření a nové 5G generace, která je ve Wuhanu krátce předtím spuštěna, plus přetížení organismu očkováním, zejména proti chřipce. Zprávy o plošném očkování v čínské oblasti krátce před vypuknutím epidemie se mi však nepodařilo potvrdit. „Nemoc“ se krátce na to přenáší na evropský kontinent. Zasahuje nejvíc proočkované obyvatelstvo proti chřipce. Někteří lidé v ČR později hlásí, že covid podle všeho měli už rok dva před jeho příchodem do Evropy.

K zajištění výsledků falešné pandemie je připravena strategie tzv. PCR testování, navíc s vysokým a přetočeným počtem replikací, přestože vynálezce metody přísně varoval před tím, aby se jeho metoda takto používala. Mullis zemřel v srpnu 2019 a to byl zřejmě pro vládnoucí bandity výstřel z pistole, aby jeho metodu mohli konečně použít / zneužít. V této souvislosti také připomínám záhadná úmrtí více jak 150 význačných biologů za posledních cca 20 let.

Poprvé se setkáváme s tzv. vibračním šířením nemocí. Je to totožný princip, kdy lidé a zvířata v domácnosti žijící začínají mít stejnou podobu. 🙂 Respektive zvířata nesou za své páníčky různé formy těžkých nemocí, lidé konečně dosáhli bodu, kdy začnou tyto věci sdílet mezi sebou. Je to zřejmě způsobeno právě vysokým zářením, což v důsledku urychluje čas událostí a vývoje, tedy přítomnosti vysokých elektromagnetických frekvencí a polí, opět přírodního a nepřírodního původu. Například přítomnost silných radonových polí (oblast Bergama, u nás např. Karlovarsko, Chebsko) zde působí jako spouštěč a později i částečná přirozená ochrana. Lidé se stávají jedním. To je podle všeho důvod, proč elity nařídily tzv. distancing, tedy dvou metrovou vzdálenost lidí od sebe, aby se jejich jemná pole/těla co nejméně pronikala.

V organismech probíhá vlivem přírodního záření transformace a transmutace lidského druhu (a všech ostatních druhů na Zemi!), kterým by ovšem zřejmě velká část obyvatelstva Země vzhledem k vysokému stupni poškození neprošla, nepřežila. Jde o přirozený proces cyklicky se na Zemi vracející. To spočívá v přirozené nápravě pokřivené DNA, což začíná vyloučením jedů. Ruku v ruce s tím, lépe řečeno ruku proti ruce, postupují vědecká sekta, která se snaží tento proces dostat pod svoji kontrolu.

Lidé začínají jinak dýchat, mění se složení a kvalita vzduchu, zvyšuje se podíl ozónu na ochranu před zářením, začíná být problém s navazováním kyslíku. Lidský imunitní systém navíc začíná hromadně vylučovat letité jedy, které se dostávají do krevního řečiště, kde zalepují krev. Kvůli změně kvality dýchání a přivyknutí si na něj elity nasazují lidem roušky.

Postižena jsou jako u všech otrav zejména játra. Lidé hlásí problémy také se zrakem a očima. Kromě cukrovky se řadě lidem posouvají také výsledky testů štítné žlázy do červených polí nedostatečné funkce. Právě štítná žláza nás „odstiňuje“ od silných radiačních polí, jenž pak působí prakticky na všechny žlázy s vnitřní sekrecí v těle. Pokud je systém (DNA) relativně zdravý, snaží se stále tělo vyloučit jedy přirozeným vylučováním, potem, ale také nejrůznějšími ekzémy. Nezřídka u spodních čaker je to vylučování i genitáliemi, různými kvasinkovými infekcemi. U žen je to zesílená a častější menstruační činnost.

Je možné, že elity vpravují do lidských těl již i i nejnovější formy nano-částic, nebo dokonce nano-robotů, v jistém slova smyslu živých organismů. Jen tak lze vysvětlit to, že na příznaky covidu tak mohutně zabírají – oficiálně zapovídané – léky proti parazitům typu ivermectin, nebo hydrochloroquin.

Je připraveno více jak 80 tisíc satelitů Starlink, které mají údajně na Zemi vysílat internet 5G. Ach ty jejich lži. Skutečností je zřejmě spíše vytvoření jakéhosi umělého geomagnetického pole, anebo právě ovlivňování či dokonce řízení lidských nervových okruhů.

Elity zabíjejí globální kampaní za očkování 2 mouchy jednou ranou: vyberou pro „boj s vysokou energií“ formu zmagnetizování lidí formou oxidu grafenu. Zároveň věří, že coby nejlehčí uhlík pomůže zachránit hroutící se uhlíkovou formu a podstatu života na Zemi. Hlavním cílem je však zřejmě přechod člověka na nanotechnologickou a biotechnologickou podstatu, jakéhosi biorobota, k čemuž má sloužit zpolovidičování nervové soustavy. Těla se proti grafenu přidávaného jak do testovacích tyčinek, tak do vakcín, prudce brání a snaží se ho vyloučit. Vytvářejí zánětlivé tromby, na které obrovské množství lidí umírá.

Celá Hra se stále teprve rozbíhá. Příroda, chcete-li Bůh, proti člověku. Tedy, lstivému, úkladnému, ziskuchtivému člověku. 9 proti 11. Kdo nakonec zvítězí? Během 20-30 let budeme vědět více. Žijeme v době Apokalypsy. Již nyní však víme, že všichni ti pyšní a sobečtí, kteří konspirují proti Bohu a proti lidstvu, budou v této svaté válce drtivě poraženi. Nemůže to být jinak!

I nadále se tedy bude jevit klíčová schopnost těla se přirozeně jinovat, magnetizovat a zesílenou funkcí čistých jater a správného zásaditého pH v organismu plus nalezení náhradních zdrojů infra-červeného záření vylučovat vše cizí a nekompatibilní, tedy jedy (těžké kovy, ale také geneticko-modifikované potraviny) v něm již nějaký čas uložené, ale zejména pak pod kotel pekelnou vědeckou sektou nově přikládané.. (viz můj webinář Korunní doba koronová). Důležité bude také stranit se velkých shromáždišť lidí, například kulturních či sportovních akcí, a vůbec, života ve velkých (a průmyslových) aglomeracích s vysokým počtem obyvatel.

Čtenář – předplatitel Věku světla v případě zájmu zadáním příhodných termínů do hledání (lupa nahoře v liště) jistě rychle dohledá spoustu přeložených i mých vlastních doplňujících textů vysvětlujících a rozvádějících dopodrobna vše ve velké stručnosti výše shrnuté.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 892 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář