Apokalypsa očkovaných. Nemáte tušení, co přichází !

Dr. Mark Sircus, AC., OMD, DM (P)

Neexistují slova, která by popsala probíhající ohavnost, útok proti miliardám lidí. Kdyby bylo na odpovědných osobách, každý člověk na planetě by dostal injekci nejnebezpečnější vakcíny v dějinách. Probíhá lékařská noční můra, protože nově očkovaní zaplavují nemocnice a márnice. Rychle vzniká kauza, kdy počet nedávných a současných „případů“ Covid-19 se ve skutečnosti ukazuje jako nežádoucí reakce na experiment s mRNA, nikoliv na samotnou nemoc. To znamená, že tu máme globální katastrofu, která nemá v dějinách lidstva obdoby.

Singapur zažívá explozi chronických onemocnění
po dosažení 81% proočkovanosti.

Dr. Ryan Cole, certifikovaný patolog, majitel/provozovatel diagnostické laboratoře a nejnovější člen největší rady pro veřejné zdraví v Idahu, oznámil, že u pacientů, kteří byli očkováni, pozoruje masivní „nárůst“ různých autoimunitních onemocnění a rakoviny. (Video najdete s českým překladem najdete zde, dejte si ho!)

„Od 1. ledna v laboratoři zaznamenávám dvacetinásobný nárůst rakoviny děložní sliznice oproti tomu, co vídám každoročně,“ sdělil doktor Cole ve videoklipu sdíleném na Twitteru. „Vůbec nepřeháním, protože když se podívám na svá čísla z roku na rok, říkám si: ‚Panebože, tolik rakoviny endometria jsem ještě nikdy neviděl,“ pokračoval.

Dr. Cole říká, že jeho laboratoř pozoruje pokles počtu zabijáckých T-buněk, našich buněk CD8 u očkovaných. „A co dělají buňky CD8? Drží všechny ostatní viry na uzdě,“ řekl. Dr. Cole uvádí, že nejenže se melanomy objevují častěji, stejně jako rakovina děložní sliznice, ale melanomy se také vyvíjejí rychleji a jsou závažnější u mladších lidí, než kdykoli předtím pozoroval.

Co to znamená?

Budeme svědky toho, že mezi očkovanými propukne titalová vlna rakoviny? Měli by všichni očkovaní začít s léčbou rakoviny již nyní, aby předešli přicházejícím rakovinám? No, nebude dávat smysl vyřezávat cokoli chirurgickým nožem, chemoterapie by jen dále ohrozila imunitní systém lidí a ozařování si koleduje o kaskády volných radikálů a nekontrolovatelný oxidační stres, což je přesně to, co pacienti s COVID potřebují. Přírodní onkologie by však mohla mít odpověď.

Úroveň nemocnosti po očkování je bezprecedentní

Alarmující studie potvrzuje, že očkovaní budou čelit katastrofálnímu stavu protilátek a úmrtí.

Mnozí se příliš zabývají otázkou: „Je ivermektin odčervovač koní, nebo lék oceněný Nobelovou cenou?“ Jde o lék, opředený tím, že bychom vakcíny COVID nikdy nepotřebovali, kdyby bylo umožněno poznat celou jeho pravdu. Je však pozdě, miliardy lidí si nechaly píchnout alespoň jednu injekci. Zemřou všichni? Někteří tvrdí, že většina z nich zemře do pěti let. Musíme se tedy v určitém okamžiku začít ptát, zda 200 milionů Američanů trpí již nyní na nějaké úrovni toxickými bílkovinami z vakcíny COVID, které jim ucpávají krev a životně důležité orgány?

Dr. K. Polyakova napsala: „Úroveň nemocnosti po očkování je bezprecedentní a zaměstnanci jsou velmi nemocní a někteří s neurologickými příznaky, což má obrovský dopad na fungování zdravotnictví. I mladí a zdraví lidé jsou v pracovní neschopnosti několik dní, někteří týdny a někteří vyžadují lékařské ošetření. Celé týmy jsou vyřazeny, protože se šly očkovat společně.“ A pohotovostní oddělení jsou zavalena pacienty, kteří se nechali očkovat vakcínou Covid od společnosti AstraZeneca a trpí mírnými vedlejšími účinky.

V indickém státě Kérala žijí 3 % indické populace a 67 % jeho obyvatel je alespoň jednou očkováno. Dalo by se očekávat, že počet případů vakcíny COVID v Kerale bude tak nízký, že v grafu velmi nízkého celkového počtu případů v Indii nebude vidět. Přesto tento stát s pouhými 33 miliony obyvatel představoval ve čtvrtek 65 % všech případů v Indii a v posledních týdnech ještě více. Je to v podstatě jediný stát, který v posledních měsících zažívá prudký nárůst. Je to také indický stát, který odmítl ivermektin.

Vakcinační peklo v Izraeli

Společnost Pfizer uzavřela s izraelským ministerstvem zdravotnictví dohodu o exkluzivitě, takže jediná dostupná vakcína COVID je od společnosti Pfizer. Očkování od společnosti Pfizer má vyšší riziko
pro zánět srdce u mladých mužů než u některých jiných vakcín COVID.
Izraelská mládež nicméně nemá jinou možnost než si nechat aplikovat nejnebezpečnější z nich.

V Izraeli, kde je populace téměř plně proočkovaná, čteme: „Ale pak, jak šel čas … nemocnice se začaly plnit plně očkovanými lidmi, „a sledovali jsme stále více případů mezi plně očkovanými a stále více jich bylo velmi závažných, až do té míry, že většina jejich případů v nemocnicích a na jednotkách intenzivní péče a umírajících byli plně očkovaní lidé.“ A tak se stalo, že se nemocnice začaly plnit plně očkovanými lidmi.

(Olivier Fitoussi/Flash90)

Generální ředitel ministerstva zdravotnictví Nachman Ash 14. září uvedl, že současná vlna koronavirových infekcí překonává vše, co bylo zaznamenáno v předchozích epidemiích. „Musíme si uvědomit, že [dohoda Izraele se společností Pfizer] bude jedním z, řekl bych, nejrozsáhlejších lékařských experimentů na lidech v 21. století,“ říká Tehilla Shwartz Altshulerová z Izraelského demokratického institutu, obhájkyně ochrany osobních údajů a jeden z hlavních hlasů zpochybňujících dohodu se společností Pfizer.

Účinnost záběru společnosti Pfizer klesla z 95 % v prosinci 2020 na 39 % koncem července, kdy v Izraeli převládl kmen Delta. V reakci na zjevné selhání vakcíny začal Izrael koncem července 2021 vydávat třetí posilující dávku.

V září 2020 CNN informovala, že odborníci na vakcíny varovali federální vládu před uspěchaným vydáním vakcíny proti koronavirům dříve, než testy prokáží její bezpečnost a účinnost. Předložili desítky let bolestivé historie očkování, která ukazuje, proč mají pravdu. Samozřejmě byli ignorováni. CNN uvedla, že minulé katastrofy s vakcínami ukazují, proč by bylo spěchání s vakcínou proti koronavirům nyní „kolosálně hloupé“!

Vysoce účinná vakcína – biologická zbraň

Nejméně 39 % Australanů zůstalo podle oficiálních vládních údajů. neschopno vykonávat každodenní činnosti poté, co se nechali naočkovat proti Covid-19.

Ve své knize „Je COVID-19 biologickou zbraní? A Scientific and Forensic Investigation“ Dr. Richard Fleming dokumentuje důkazy, které ukazují, že SARS-CoV-2 je biologická zbraň vytvořená v posledních dvou desetiletích. Jakmile dojdete k závěru, že SARS-CoV-2 je biologická zbraň, musíte také uznat, že injekce COVID nejsou ničím jiným, než genetickou reprodukcí této biologické zbraně. Jinými slovy, jsou to také biologické zbraně.

Stejní lidé, kteří se podíleli na financování této biologické zbraně, jsou stejní lidé, kteří bránili lékařům v poskytování léčby pacientům, a stejní lidé, kteří se podíleli na vývoji těchto injekcí COVID.

K 27. srpnu 2021 bylo po experimentálním „očkování“ vakcínou COVID-19 zaznamenáno 13 911 úmrtí, 2 933 377 příznaků vedlejších následků, 18 098 trvalých postižení, 76 160 návštěv pohotovosti, 56 912 hospitalizací a 14 327 život ohrožujících příhod.

„Ve Wuhanu nic nezačalo. Nic. Když se podíváte na prvních několik lednových týdnů, vidíte genové sekvence nahrané z více míst a ta první, nahraná 20. prosince 2019, předchází prvnímu pacientovi,“ řekl Dr. David Martin. „Pachatelé se vlastně přiznávají ke svým zločinům a smějí se veřejnosti, která nemůže nic dělat, naplno do obličeje. Jakmile lidé pochopí, že se nespočet lékařů vědomě podílí na vraždění lidstva, bude těžké s tím žít.“

Skutečný příběh COVID je mnohem horší, než jak právě uniklo z laboratoře ve Wuhanu. Vakcinační a zdravotnická verbež plánovala koronavirové peklo více než 20 let a existuje 4000 patentů, které to dokazují. Celá diskuse o úniku viru z laboratoře ve Wuhanu nebo o viru z přírodních zdrojů je jen červenou nití toho, co se ve skutečnosti dělo v laboratořích a farmaceutických společnostech po celém světě. První patent na vakcínu s hrotovým proteinem byl podán v roce 2002. Těžko tomu uvěřit, ale vysvětluje to, jak mohli s vakcínou přijít tak rychle. Byla vyvinuta dlouho před prvním případem COVID-19.

Musíte být blázen, doslova pomatenec, ignorant nebo špatně informovaný, abyste si nechali píchnout vakcínu proti COVID, a lidé, kteří chtějí, abyste si ji vzali, jsou fanaticky uctívači vakcín, aniž by k tomu měli racionální důvod. Poslechněte si Dr. Charlese Hoffeho, který podrobně popisuje, co vakcíny COVID dělají s našimi cévami, konkrétně s kapilárami. Je dalším lékařem bijícím na poplach, kterému nikdo z našich politiků nenaslouchá a rozhodně o něm nechce slyšet ani generální ředitel společnosti Moderna a Pfizer.

Vakcína Pysier mění produkci zánětlivých cytokinů buňkami vrozené imunity po stimulaci specifickými (SARS-CoV-2) i nespecifickými (virovými, plísňovými a bakteriálními) podněty. Po očkování došlo u buněk vrozené imunity ke snížení reakce na toll-like receptor 4 (TLR4), TLR7 a TLR8 – všechny jsou to ligandy, které hrají důležitou roli v imunitní odpovědi na virovou infekci. Lékaři také zjistili, že po očkování se zvýšila reakce cytokinů na plísně.

Žádný z šílených lidí na světě není ve vězení

V průběhu jednoho týdne se počet úmrtí v důsledku COVID-19 vakcín nahlášených do vládní databáze převýšil oficiální počet úmrtí způsobených tímto virem.

Dr. Paul Craig Roberts tvrdí: „Zadržují lidem léčbu, aby mohli nadále profitovat z vakcín. To je důvod k zatčení a obvinění každého z nich: Fauciho, šéfa FDA, šéfa CDC a všechny zúčastněné. To jsou legitimní důkazy pro jejich zatčení, obvinění a postavení před soud. Zabíjeli lidi kvůli zisku z vakcín tím, že zadržovali léky. Lidé umírali na Covid, ale nedovolili jim používat HCQ, Ivermektin a nyní blokují lék od Eli Lilly. Myslím, že to je jediný případ, který musíme předložit. Máme důkaz, že léčbu zadržovali. Víme to. Není to spekulace ani teorie. Je to naprosto známý fakt. Zadrželi léčbu a nadále ji zadržují, aby mohli prodávat tu vakcínu.“

Je jedno, jak je nazvete, noví nacisté, komunisté, fašisté, vakcinační extrémisté, velcí resetoví hochštapleři, extrémní kapitalisté (myslím miliardáři), kteří se sem náhle nastěhovali se svými vakcínami, namísto tanků. Démoni, kteří mají jen ty nejhorší úmysly a tvrdí, že mají ty nejlepší. Bestie, jaké tu byly vždycky, ale teď jsou to geneticky manipulované bestie, které přišly přímo z pekla, a my je máme vítat s otevřenou náručí?

Ačkoli vám výrobci vakcín, zdravotnické úřady, mainstreamová média, sociální sítě jako Facebook a veřejné reklamy tvrdí, že vakcína prošla přísnými testy, byla „schválena“ a je bezpečná a účinná, nic z těchto tvrzení není pravda. Pokud si vezmete vakcínu COVID, účastníte se největšího a nejnebezpečnějšího experimentu na lidech všech dob.

Dr. Mark Sircus AC., OMD, DM (P)

profesor přírodní onkologie, Da Vinci Institute of Holistic Medicine
Doktor orientální a pastorální medicíny
Zakladatel přírodní alopatické medicíny

zdroj, translation via deepL and deepS

15 minut – video dr. Colea:

http://sp.rmbl.ws/s8/2/3/K/1/g/3K1gc.caa.mp4

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář