Balzamovač popisuje zvláštní, odolné krevní sraženiny, které našel v tělech 65 % očkovaných zesnulých

(Natural News) Počet případů záhadných krevních sraženin v tělech vakcinovaných jednotlivců roste raketovou rychlostí.

Ve videu na kanálu „The Prisoner“ na Brighteon.com hovoří profesionální balzamovač Richard Hirschman o přítomnosti atypických sraženin v tělech 65 % zesnulých, s nimiž pracoval.

„Někdy v květnu nebo červnu loňského roku jsem si začal všímat, že mají ucpané tepny. Dostával jsem z nich opravdu zvláštní podlouhlé sraženiny, které držely pohromadě a byly celkem odolné. Byly pevné, ne takové ty typické krevní sraženiny, co je vezmete a ony se rozpadnou. Tehdy mě napadlo, že je něco jinak. Že něco není v pořádku.“

Ty sraženiny nejsou typické. Obsahují dlouhé, vláknité pružné struktury, které je lépe vidět, když se opláchnou pod vodou. Hirschman řekl: „Normální sraženina je hladká. Je to prostě slepená krev a když ji stisknete, dotknete se jí nebo se ji pokusíte zvednout, rozpadne se. Když ji mačkáte, skoro se z ní zase stane krev. Ale tyhle vláknité věci jsou pořádně pevné, nerozpadají se.“

Hirschman říká, že ani ostatní balzamovači, které zná, takové sraženiny do té doby neviděli. Když je na ně upozornil, začali si jich všímat také. Je sice těžké určit, kdy se tyto krevní sraženiny objevily poprvé, ale Hirschman tvrdí, že v posledních měsících jejich výskyt roste.

Řekl, že si není jistý tím, že za sraženiny může očkování, ačkoli intuice mu to napovídá. Pokud to opravdu souvisí s očkováním, tak lze očekávat, že v budoucnu zemře velký počet lidí, protože s něčím takovým v cévách nelze žít. „Když se vám jeden z těch vláknitých kousků tkáně dostane do mozku, dostanete mrtvici. Když se vám dostane do srdce, dostanete infarkt,“ řekl Hirschman, kterému tento druh nálezů potvrdilo patnáct kolegů.

Stály COVIDové vakcíny život více než půl milionu lidí?

Hirschman řekl, že takovéto záhadné krevní sraženiny neviděl celých těch dvacet let, co pracuje jako balzamovač. Připouští, že se v lidských tělech mohly vyskytovat už loni v lednu. Také prohlásil, že pokud ví, tak u neočkovaných nikdy tento jev neviděl s výjimkou jedné osoby, která dostala transfuzi.

Jeho kolegové odmítají o tomto problému veřejně hovořit. Nikterak překvapivě tato zjištění ignorují jak mainstreamová média, tak lékařská komunita.

Pro přítomnost těchto sraženin neexistuje jiné vysvětlení, než že mají původ u nového injekčně podávaného produktu, jenž se hromadně začal používat v roce 2021 a jenž může vést k tvorbě krevních sraženin.

Většina (ne-li všechny) těchto atypických sraženin byla nalezena v tělech očkovaných osob, z čehož vyplývá, že očkování je extrémně riskantní navzdory oficiálním tvrzením o jeho „bezpečnosti a účinnosti“.

Hirschmannovy informace jsou tak třaskavé proto, že díky nim známe poměr postižených osob v populaci, na základě kterého lze snadno vypočítat, kolika lidem hrozí smrt. Tato čísla sice nejsou definitivní, ale lze na nich stavět.

Kdyby bylo očkování příčinou dejme tomu 40 % všech úmrtí (takže podstatně menšího procenta, než o jakém mluví Hirschman), znamenalo by to, že jen v USA zaplatí za aplikaci vakcíny životem 26 000 lidí týdně – pokud lze věřit údajům CDC, Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí. CDC totiž eviduje cca 65 000 úmrtí týdně.

Hirschman si začal sraženin všímat někdy v květnu až červnu 2021, což by znamenalo 676 000 úmrtí souvisejících s očkováním proti covidu, o nichž oficiální místa zatvrzele mlčí.

Zdroj

1 komentář: „Balzamovač popisuje zvláštní, odolné krevní sraženiny, které našel v tělech 65 % očkovaných zesnulých

Napsat komentář