Číňané jako první schválili aerosolovou vakcínu proti covidu – dočkáme se chvíle, kdy se bude rozprašovat nad městy?

(Natural News) Čínská farmaceutická společnost CanSino Biologics oznámila úspěšné dokončení vývoje nové „vakcíny“ proti covidu-19. Ta se místo tradičního injekčního podání bude šňupat nosem jako kokain.

Produktu „Convidecia“, jak zní název vakcíny, už chybí jen oficiální schválení ze strany čínské národní zdravotní komise.

Nová vakcína na bázi aerosolu obsahuje rekombinantní (neboli uměle vytvořený) adenovirus, který se údajně nemůže replikovat. Stejně jako ostatní vakcinační hitovky je prý i Convidecia „bezpečná a účinná“.

Jako na zavolanou – záchrana zisků

Nová vakcína je sice v Číně a teprve čeká na schválení, ale řekněme, že představuje první vlaštovku nového typu vakcín, které půjde mnohem snáze zneužít. Odmítače injekčních vakcín lze překvapit oblakem takovéto Convidecie podobně, jako když na někoho zaútočíte pepřovým sprejem.

Vzhledem k fanatickému přístupu čínské komunistické strany k covidu by nebylo divu, kdyby se tento farmaceutický produkt přidával do chemtrailů a postřikovaly se jím celé vesnice a města.

Ať už to dopadne jakkoli, Convidecia by mohla být pro společnost CanSino záchranou. Ta totiž během první poloviny tohoto roku utrpěla ztrátu čistého zisku ve výši 98,69 %.

Zdá se, že menší poptávka po injekčních vakcínách proti covidu a pokles cen očkovacích látek CanSinu pěkně zavařily. Nový medikament by mohl zvrátit její neblahou ekonomickou situaci.

Podobné to bylo s Modernou těsně před covidovou operací Warp Speed, která měla jediný cíl: co nejrychleji vyprodukovat očkování proti covidu-19. Moderna, která nikdy nevyrobila žádný úspěšný lék, se náhle stala jedním z klíčových hráčů na trhu s mRNA vakcínami.

CanSino je čínský ekvivalent společností Moderna a Pfizer, neboť funguje jako přední výrobce vakcín proti covidu. Momentálně má tržní hodnotu 5,74 miliard dolarů.

Údajným důvodem existence nového očkovacího aerosolu je to, že bude prý lépe chránit před variantou omicron. Na deltu se prodávaly injekce.

Komunistická Čína nadále patří k těm státům, kde probíhá ta nejpřísnější covidová šikana. Občané jsou povinně podrobováni stěrům všemi možnými tampony. Lockdowny jsou stále aktuální. A teď, když je k dispozici vakcína v aerosolu, hrozí zamoření vzduchu, půdy a samozřejmě všech živých organismů novou, nevypočitatelnou biologickou látkou.

Informace o existenci této vakcíny se ihned stala vděčným tématem komentářů čtenářů.

„Ta první tři písmena názvu si půjčili z angličtiny, ne?“ Napsal na Epoch Times jeden z nich. Con znamená anglicky podfuk.

„Tohle jsou jedy jak pro zvířata, tak pro lidi,“ přidal se další.

Jiný poukázal na reálnou možnost, že „covid šmahem zmizí, až z něj nikdo nebude mít prachy“.

Zaznělo i poněkud pesimistické varování před možnou existencí očkovacích plynových komor, kam by stát v budoucnu mohl nahánět lidi, kteří se budou bránit očkování.

Zdroj

Napsat komentář