COVID JE JEN ZAČÁTEK – vlády usilují o neustálý dohled nad vaší krví, tělesnými tekutinami a zdravotní poslušností

Mike Adams

(Natural News) Svět, který známe, se urychleně hroutí, aby dal vzniknout policejnímu státu založenému na sanitární totalitě, kde si vlády osobují právo ustavičně monitorovat váš pohyb a vaši poslušnost vůči určeným medicínským intervencím.

Server InfoWars včera informoval, že vláda Jižní Austrálie začala experimentovat s bizarním orwellovským systémem, který nutí občany nosit si všude s sebou mobil s nainstalovanou vládní aplikací a reagovat fotografií obličeje v appce do 15 minut od „pingu“, který vám pošle hygiena. Jinými slovy, budete vězni ve své vlastní zemi, neustále pod dohledem vlády, která po vás bude chtít, abyste se fotili tak, aby bylo zřejmé, kde zrovna jste.

Ale je to ještě horší.

Pfizer teď protlačuje nové léčivo na bázi ivermektinu, které bude pravděpodobně stát stokrát víc než ivermektin a které se bude muset brát denně i poté, co se necháte (povinně) očkovat. Teď dává smysl, proč se ivermektin tak zatracuje a člověk se k němu má velký problém dostat: aby se otevřela cesta pro tenhle jeho nový klon, na němž si Pfizer vydělá další desítky miliard dolarů. A vy budete muset dokázat, že ho každodenně berete, jinak přijdete o svůj zelený vakcinační status.

Už vám to dochází? Začalo to „dvěma týdny, abychom oploštili křivku“, následovalo „nechte si dát tyhle dvě injekce a budete zase svobodní“… teď se to změnilo na TŘI injekce (podzimní přeočkování, vzpomínáte?) a brzy budou čtyři plus jeden prášek od Pfizeru denně a v mobilu appka, jejímž prostřednictvím budete dokazovat, že jste do sebe nechali nacpat všechno, co vláda chce.

Zanedlouho budete muset čůrat na telefony, které se budou rovnou dodávat se senzorem, který určí, že jste poslušní a berete to, co máte.

To jen spekuluju. Možná by bylo úplně nejlepší se na ty telefony rovnou vys***.

Konečný cíl spočívá v konstantním monitorování vašeho pohybu, stavu proočkovanosti, užívání léčiv, nesvobody projevu, nesvobody myšlení; jednoduše poslušnosti vůči systému a naprostého podvolení se medicínskému policejnímu státu, který vás bude postupně zabíjet.

To je jediné, o co šlo v analýze Theranos, propagované tou podvodnickou společností – byla určena ke každodennímu sledování vaší krve a následnému nahrávání informací o krevních biomarkerech a sekvencích genů na servery deep state. Zařízení Theranos bylo prostě jen systém k monitorování krve / dohledu nad biologickými ději ve vašem těle, maskovaný jako instrument medicínské analýzy.

Pamatujte, že všichni lidé, kteří se momentálně podřizují povinnému očkování, nošení roušek a udržování sociálního odstupu, se stejně ochotně podřídí jakémukoli vládnímu monitorování včetně špiclování, zda berou léky, kde se nacházejí a kam chodí. Oni tu poslušnost skoro uctívají a už se nemůžou dočkat dalších příležitostí k podřízení se tyranii.

V průběhu dalších několika roků samozřejmě mnoho těch lidí zemře. Nechají se zabít „vakcínami“, které ve skutečnosti nejsou žádné vakcíny, nýbrž smrtící biologické zbraně.

Pokud toto všechno chcete přežít, musíte se vyhýbat vládním monitorovacím systémům a nebezpečným vakcínám, říci NE toxickým medikamentům a chránit si soukromí a přirozenou imunitu pomocí výživy a detoxikace.

Momentálně obýváme svět, v němž se stáváme obětmi systematického pokusu o globální masovou vraždu, který zatím šlape jako švýcarské hodinky. Bude možné to přežít, ale miliarda či více lidských bytostí přijde o život. Udělejte maximum pro to, abyste byli mezi těmi, kteří to zvládnou, protože budeme muset znovu vybudovat civilizaci na troskách té současné.

Zdroj

Napsat komentář