Dávné vědecké dogma postupně padá: Buňky a život neřídí DNA, ale vnější elektro-magnetická pole a rozdíl potenciálů, primární je účel

Teprve nedávno jsem pochopil, že to, co považujeme za „knihu života“ alias DNA, ve skutečnosti není to, co si myslíme, a že tato myšlenka stojí na velmi vratkých vědeckých základech. Zde uvedu některé z věcí, které jsem se dozvěděl, s odkazem na materiály, pokud si chcete tato tvrzení ověřit sami.

RNA vzniká dříve než DNA, vzniká sama o sobě. Protože se zdá, že tomu tak je, pak DNA nemůže být "knihou života" - 1
DNA je výsledkem přepisu RNA do DNA enzymem zvaným transkriptáza, když je normální metabolismus po určitou dobu stabilní - 1
DNA se neustále mění, není statická a dokonce i identická dvojčata mají odlišnou DNA - 2
90 % všech bílkovin v našem těle nemá spojení s naší DNA - 3
V našem těle koluje volná RNA, která se neprojevuje v naší chromozomální DNA - 4
Model dvojité šroubovice je stále neověřený model a existují i další konkurenční modely, jako je stuhová šroubovice a model vedle sebe. - 5
Stále více výzkumů vyvrací myšlenku genů a počet genů se snížil ze 100k na 50k-30k-20k a nyní klesl na 10k - 6
Polovina našeho údajného genomu je vymyšlená, nikoliv objevená - 7

Tato videa s Michaelem Claragem také zdůrazňují skutečnost, že DNA není tím, čím si myslíme, že je.

"V tomto prvním díle dvoudílné prezentace začneme otevřenou otázkou v biologii - jak vznikají tvary tvorů? Jak určitý druh žáby získá svůj konkrétní tvar a jiný ne? Jak získávají její nohy, prsty a drápy vždy svůj konkrétní tvar a ne nějaký jiný?

Opakujeme 70 let starou myšlenku, že vše nějak určuje samotná DNA, ačkoli důkazů je překvapivě málo. Příběh o DNA, s nímž jsme vyrůstali - a který stále učíme své děti -, je nejen nesprávný, ale škodí i našemu duchu, protože nám dává falešnou představu o nás samých a našem vztahu k vesmíru.

Astrofyzik a vedoucí vědecký pracovník projektu SAFIRE Michael Clarage, PhD, upozorňuje na některé důkazy o roli elektřiny při vzniku tvarů rostlin a živočichů a o roli elektrických polí při získávání tvarů anorganických objektů."

(můžete si zapnout automatický překlad titulků pomocí ikonek vpravo dole)

„Ve druhém díle této dvoudílné prezentace se zabýváme třemi základními otázkami. Je hmota vůbec schopna organizovat sama sebe? Odkud se bere tvar a forma? Může forma existovat bez hmoty?

Astrofyzik a vedoucí vědecký pracovník projektu SAFIRE Michael Clarage, PhD. při několik desetiletí trvajícím výzkumu vzniku forem v přírodě zjistil, že žádná z našich současných věd příliš dobře nepopisuje, jak formy vznikají. Ať už se jedná o geologii, fyziku, chemii, biologii nebo astronomii, při popisu vzniku forem se mává rukama.

Dr. Clarage vyjadřuje silnou a hlubokou myšlenku. Když se změní váš účel, změní se i váš tvar. Účel je kauzální. Díky němu se věci dějí a představuje užitečnější a smysluplnější kosmologii pro všechny.“

Abychom věc uzavřeli, myslím, že je důležité, aby si lidé přečetli také tento článek (překlad připravujeme) doktora Stefana Lanky s názvem „PI-voda a nová teorie života“, který pojednává o látce zvané PI-voda a o tom, jak z této látky vzniká veškerý biologický život.

zdroj, přeloženo s deepl

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 772 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář