Modrý kůň symbolizující zamrznutí Země a Denver, sídlo NWO a nejspíš hebrejského kmene Danů

Susan Seymour Hedke

V posledních dnech jsem se vracel k některým starým tématům: Odkud se vzal název Denver? Bylo to náhodné? Denver pochází od přechodu nebo křížení Dánů, snad Dans?


Když jsem o tom přemýšlel a o jasně modrém chovném koni denverského letiště, pustil jsem si také video o mořeplaveckých národech minulosti, které ukazuje, jak se ztracený hebrejský kmen Danů rozšířil po celém světě –mnohým skryté před zraky, ale zanechávající stopy v názvech míst, jako jsou Dánové z Danemarku nebo Dánska, bohyně jako Danu a D(i)ana a národy jako Danaané, a dokonce i ostrov Patmos byl původně Dianiným ostrovem –


Dana a hinduisté měli svou rasu Danuvanů… z matky Danu… také matky boha podobného hadovi a zlých Dévů, kteří byli vyhnáni nebo vykázáni z domova dobrých bohů.


Dlouho jsem si myslela, že irští Danuvci pocházejí z potopené oblasti Krakatau, kterou autor jménem profesor Santos spojuje s potopenou Atlantidou a podmořskou kobylou – Vadavamukhou.
Příběh je spojen se Šivou s modrou kůží, který otevřel své třetí oko – sopečné oko – zmodral v době potopení Atlantidy – Rozbouření Mléčného oceánu (který sestupuje na Šivovu hlavu z Mléčné dráhy) při vstřebání sopečných jedů, které vypustil had používaný k rozbouření oceánů – v jeho hrdle – oblast mezi Sumatrou a Javou je, jak vidím, spojena jak se Šivovým hrdlem, tak s hrdlem Hada.

Připadalo mi to dost důležité na to, abych to znovu vysvětlila.
V roce 2008 byl na mezinárodním letišti v Denveru odhalen vzpínající se modrý Mustang, na němž už některé nástěnné malby naznačující budoucí katastrofy vyvolaly rozruch, do něhož byli zapleteni zednáři.
Stejně jako u všech symbolů, které používají, opakují témata a průběžně přidávají detaily a vysvětlení, a tak se v roce 2014, v roce koně, na pódiu objevila znepokojivá píseň o další možné nadcházející katastrofě, bouři, která se změní v chlad jako v mrazáku, a zobrazený Temný kůň byl tentýž Modrý kůň s červenýma očima jako na DIA.

To pomohlo identifikovat Modrého koně s mlhovinou Temný kůň, která označuje specifický temný útvar v Temné trhlině, kde se Slunce a další nebeská tělesa při svém pohybu po ekliptice nejvíce přibližují k centru Galaxie.

V této době Slunce projíždí tímto Temným koněm, když překračuje bod zimního slunovratu.
Jinými slovy, tvůrci DEN dávají najevo své povědomí o Galaktickém vyrovnání těchto časů, o kterém věděli i mayští kněží, a prostřednictvím nástěnných maleb a dalších ukazatelů, které naznačují blížící se apokalyptickou událost.


Takže vzpínající se Modrý kůň pro mě souvisí s představou potopení Atlantidy v minulosti a nadcházejícího znovuprobuzení Šivova třetího oka na konci tohoto světového věku, které je v současnosti uvězněno v této koňské podobě pod vodou.


Zdá se však, že hebrejské národy Dan cestovaly po celé Zemi , nebyly příliš milovány, často byly vyhnány, ale také se mísily a chodily v utajení, nebo se oblékaly do jiných jmen, a tato neoblíbenost může být také proto, že měly velké schopnosti a znalosti, které využívaly ve svůj prospěch, některé záznamy jsou o jejich schopnosti měnit počasí měnit tvar a provádět magii, zdá se, že jejich osudem je zůstat skrytý jako had v trávě nebo štír a pak se zakousnout do paty koně, který pak odhodí svého jezdce, který zemře.


Tento Osud údajně postihl i stvořitele Blucifera – Oni ( Danové? Elita od něj objednali sochu, která údajně spadla na jeho Stvořitele a zabila ho.


ALE doposud jsem nenašla žádný důkaz o hadovi v DANver Int. Airport? Kde by mohl být?
Kůň se vzpíná, had pod ním by to vysvětloval…
ale žádného jsem neviděla… asi byl dobře ukrytý –
a skutečně byl – !!!


..ale sledování dalšího videa umístěného v komentářích pod příspěvkem o Modrém koni odhalilo hada.


Had odhalen v tomto videu
Je zabudován do samotné země pod letištěm …. v tomto videu.


To potvrzuje, že denverské letiště je doupětem kmene Danů.
Had Kůň a Orel, stejně jako Škorpion a myšlenka kousnutí do paty ( Ophicius má patu nad Škorpionem, zatímco bojuje s velkým hadem zvaným Serpentarius – který zřejmě ztratil svou korunu – všechny tyto symboly jsou blízko Galaktického centra a naznačují Galaktické znalosti a také je spojují s Indonésií a Meru-Atlantidou prostřednictvím symboliky fénického – orla Garuda, který drží hada ).

Než se Krakatau zhroutila, měla 3 oči třetí oko bylo Danaan – spojující ji možná s Dány – původní vlastí – nyní je barva třetího oka také Modrá a modrá se nosí na náprsním štítku Dánů – někteří ji nazývají safírově modrá jiní tyrkysová – ale další modrá souvislost s Modrým koněm, kterého vztyčili, je, že leží široce řečeno v Indickém oceánu – Indie a Indonésie odvozují své jméno od modré barvy, kterou vytvářejí – dlouho byla známa jako zdroj modré barvy Indigo, z níž pochází název Indie.

Význam vzpínajícího se koně bych interpretovala tak, že opět poukazuje na erupci Krakatau – http://anakkrakatoaecotourism.weebly.com/the-pre-1883… Danaan je Šivovo třetí oko – ve skutečnosti je tolik asijských hinduistických bohů modrých – souvisí s vdechováním sopečných jedů – Krišna také spolkl jed a zmodral, Višnu je také často modrý, stejně jako jeho kůň Avatár Šrí Haragríva – každopádně vzpínající se kůň je také jako vody Indického oceánu, které se vzpínají a způsobují mohutné tsunami . Přesto je to jen pár myšlenek – tolik dalších – nemusí být správné, ale myslela jsem, že Ize přidat v podstatě to DAN /DEN spojení pro každého, kdo má zájem 🙂

Had z kmene Dan je na půdorysu letiště – spojuje biblický příběh s koněm, kterého uštkne… Na letišti jsou tedy přítomny oba symboly Danova kmene – pravděpodobně i pták orel-fénix ? Snad hotel Westin – vypadá jako okřídlený pták, ale také jako Noemova archa.

zdroj: fcb stránka Susan Seymour Hedke, překlad via deepl and deeps

Napsat komentář