Finální fáze zotročení lidstva: takto přesně má probíhat operace s převodem peněz na elektronickou měnu. Lidé celé planety mají přijít o všechno. O úspory, o mzdy, o majetek. Bez omezení má zůstat pouze 1% skupina superbohatých…

Tohle je zřejmě ten nejhorší výhled, který jste si za těch 23 let existence „konspiračního“ webu Osud.cz a následně Věk světla.cz přečetli a přečtete. Jen vysoce pravděpodobné, že je pravdivý a během nejpozději pár let (mělo by to být zřejmě 2024) globální vláda vše implementuje. Lidé přijdou naprosto o vše.

celý článek najdete na Aeronet.news ZDE.

CSRQ-SM: Globalisté chystají děsivý finanční reset a každý člověk bude mít určenu kvalitu běžné sociální role v okamžiku, kdy dojde k přechodu ze systému SWIFT na kryptografický blockchain spojený s korekčním mechanismem sociálního kreditu! Banky po celém světě chystají software sociálního managementu. Whistleblower odhaluje přípravu bank na přechod k bezhotovostní Total Control společnosti s nepodmíněným příjmem, kde skoro každý člověk bude mít trvale zastropovaný příjem na zabránění globální inflace!

Rozhovor s white hat whistleblowerem Gideonem

Gideon odpovídá na otázky týkající se finančního resetu a softwaru pro sociální úvěry, který bude používán pod názvem CSRQ-SM (videa s Gideonem byla zveřejněna zde a více o jeho příběhu zde).

*Tyto otázky a odpovědi byly sestaveny a upraveny ze zpráv zaslaných mezi lednem a červnem 2022. Níže diskutovaný USDR nemá nic společného s existujícími tokeny USDR, jde pouze o shodu názvů. Zkratka USDR podle těchto informací znamená “Universal Social Distribution Rate“, tedy Univerzální sociální distribuční sazba a v rámci dokumentace hackerů byly také spatřeny termíny SDR a XDR.

Bill: Kdo jste a proč si říkáte “Gideon”?

Gideon: “Mám zkušenosti s kontrašpionáží a logistickými operacemi. Není možné, abych prozradil něco víc. Říkám si Gideon, máte mi jak říkat, a je to jméno z Bible, které s sebou pro mně nese zvláštní význam.”

Bill: Kdo jsou hackeři?

Gideon: “Jsou to IT profesionálové najatí evropskými vládami, aby prováděli zátěžové testy vládních serverů a softwaru. Říká se tomu white hat hacking. My jim říkáme white hat hackeři. Já jim říkám moji lidé. Jsou to dobří hackeři najatí, aby zastavili zlé hackery a ujistili se, že je software bezpečný, než je vydán.”

Bill: Jak jste se s nimi dostal do kontaktu? Nebo jak či proč vás kontaktovali?

Gideon: “Seznámil nás kamarád. Není třeba, abych říkal víc. Jejich ochrana je pro mě absolutní prioritou číslo jedna před vším ostatním.”

Bill: To je fér. Takže právě teď máte pocit, že jste vy a vaše zdroje v bezpečí? Nedochází k žádným únikům informací? Ještě na vás nepřišli?

Gideon: “Ještě to nedali dohromady. Zatím to nejspíš ani nesestavili a nezkompilovali. To, co udělají, až to všechno vyjde najevo, bude, že to budou ignorovat, a pokud to dosáhne určitého počtu zobrazení nebo interakcí, budou to stupňovat a nechají na to zaútočit své agenty. Pakliže to bude příliš velké, dosáhne to nějaké vyšší úrovně a tehdy si toho všimnou.

Všechno ostatní je podle nás neprůstřelné. Z naší uzavřené, šifrované smyčky nikdy neodešel ani kousek kritické komunikace. Na tomto systému pracují stovky white hat hackerů po celém světě. Bez jakýchkoli důkazů nebudou schopni určit, kdo je únikář, pokud je nebudou chtít všechny vyslechnout nebo vyhodit. Na to nemají čas. Dělají to rychle.”

Bill: Co dělá software CSRQ? Proč je tak důležitý?

Gideon: “Je to softwarová sada, která převede všechny finanční transakce ze současného bankovního systému SWIFT do nového systému založeného na blockchainu. Očekává se, že k tomu dojde kdykoliv během 3 až 5 dnů v budoucnu, kdy bude systém spuštěn online. Přinese s sebou také velmi robustní sociální kreditní a sledovací systém.

Bill: Viděl jsem několik screenshotů, které jste mi ukázal. Je to skutečný software? Můžete o něm vysvětlit více?

Gideon: “Říkají tomu aplikace. Funguje to na mobilu i na počítači. Je navržena jako back-endové, webové uživatelské rozhraní, které mohou používat vládní úředníci a bankéři. Stále se vyvíjí, takže jsme zatím viděli několik různých generací, jeden týden něco přidají, další týden to odstraní. Barevné schéma se zatím změnilo dvakrát, takže mají plné ruce práce s vylepšováním uživatelského rozhraní. Celkově je jeho funkčnost přímočará.

Velmi se podobá bankovní aplikaci, kterou používáte při přihlašování do své banky, navíc s aspektem sociálního kreditu, až na to, že se jedná o aplikaci v pozadí, která není určena pro veřejné použití. Veřejnost nakonec bude mít něco podobného, chystají se vydat aplikaci i pro veřejnost a také každá banka bude aktualizovat své vlastní aplikace, aby odrážely všechny tyto nové změny. Název pro veřejnost nebude CSRQ-SM.

V hlavním rozhraní jsou všechny informace a jsou z něj přístupné. Můžeme načítat profily, vidět stav třídy lidí, omezení, pokuty, úvěry, všechno.”

Bill: Zajímavé. Mají k softwaru stále přístup hackeři s bílým kloboukem?

Gideon: “Ano. Mohou se do softwaru přihlašovat každý den, protože je to součástí jejich práce a smlouvy.”

Bill: Slyšel jsem, že lidé dostanou pouze 1 000 dolarů měsíčně, je to pravda?

Gideon: “Nebudou to zřejmě dolary, ale jednotky, kredity, body, tokeny. Dolary se používají nyní během vývoje aplikace pro představu vývojářů, že jde o měnu. Ale až to spustí, současný dolar již existovat nebude. Bude to prostě taková částka. Váš bankovní účet nesmí tuto částku nikdy překročit. Mzda, obecně řečeno, už nebude existovat a bez ohledu na to by nemohla přesáhnout 1 000 “dolarů” měsíčně. Nebude existovat žádná hotovost, takže žádná šedá nebo podloudná ekonomika, žádný směnný obchod nebude povolen! Bude přísně zakázáno obchodovat mimo CSRQ systém.

Právě teď se provádí testování a aktualizace a se vším se piplají, takže až to konečně bude online, může dojít k nějakým změnám. Všem je ale jasné, že to nastaví na nízkou částku, ze které většina lidí sotva vyžije, a všechno ostatní vám seberou nebo stanoví limit či omezení toho, co můžete mít.

Jednou z věcí, které se dočkáte, jsou také vysoce postavení lidé a celebrity, kteří začnou mluvit o UBI nebo-li univerzálním základním příjmu. Už jsem o tom viděl celebrity mluvit, očekávejte další, jak se budeme k tomu blížit. To jsou mluvčí, kteří dostali za úkol tuto myšlenku normalizovat a popularizovat. Získali k tomuto nápadu i lidi na alternativě. Některá města to samozřejmě otevřeně testují, například Los Angeles. Je to součást pilotního programu, který s tím vším souvisí.”

Bill: Takže všichni dostanou peníze zdarma. Budou muset stále pracovat?

Gideon: “Lidé zpočátku budou muset stále pracovat a budou se muset normálně věnovat své práci, aby se nezhroutil současný systém. Ale postupně začnou pracovní místa zanikat, kvůli autonomním strojům, robotům, dronům a hlavně obří inflaci a zavírání továren po celém světě. Nová pracovní místa a funkce bude také centrálně vydávat vláda. Pokud jste právník, budete pracovat pro režim. Pokud jste hospodyně, budete pracovat pro rodinu třídy S.

Nebudete-li pracovat, nebudete-li se řídit novými směrnicemi o sociálním kreditu a budete-li jakkoli protestovat nebo kritizovat, budou vám okamžitě odebrány body, pokuty nebo srážky z účtu, a to v rozmezí od 5 do 800 dolarů v závislosti na přestupku. Všechno je to v tomto softwaru, vidíme to.

Je tam také spousta dokumentace, kterou moji lidé našli. Dokumentace, která právě prochází testováním a podrobnostmi o tom, jak systém funguje. Simulace ukázaly, že v prvním měsíci mnoho lidí kvůli “špatnému chování” vyčerpalo své účty téměř na nulu, ale ve druhém měsíci se jejich chování radikálně upravilo do té míry, že nedostali prakticky žádné demerity ani srážky. Jinými slovy, lidé se zformovali a začali se řídit programem. Rychle se naučí, že dodržování pravidel znamená jídlo v břiše.

Nedodržení znamená bolest, hlad a zimu v oblastech více na sever od rovníku. Žádné peníze, žádní přátelé a nakonec uvíznete ve frontě byrokracie za všechny své přestupky a budete muset proskakovat obručemi nápravných programů, abyste chyby napravili, nebo hůř, prostě skončíte v jednom z jejich speciálních “táborů” na převýchovu. Ano, ty opravdu plánují a v Číně existují již desítky let.”

celý článek najdete na Aeronet.news ZDE.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Finální fáze zotročení lidstva: takto přesně má probíhat operace s převodem peněz na elektronickou měnu. Lidé celé planety mají přijít o všechno. O úspory, o mzdy, o majetek. Bez omezení má zůstat pouze 1% skupina superbohatých…

Napsat komentář