Rothschildové si patentovali biometrické testy na Covid-19 už v roce 2015

Silviu “Silview” Costinescu

Jak jsme odhalili už dříve, celá tahle covidiokracie je maškaráda a simulace dávno připravená Světovou bankou, IMF, Rothschildy, Světovým ekonomickým fórem (v základě světovou „elitou“, onou desetinou procenta) a jejich ovcemi v partnerství s Rockefellery.

Naše nejnovější objevy dále rozvádějí předchozí odhalení.

Atomic Bombshell We Have Proof That Rothschilds Patented Covid 19 Biometric Tests In 2015 And 2017

Zdroj: webové stránky patentových registrací nizozemské vlády / Poprvé vyplněno v roce 2015: Odkaz na zdroj

Důkaz, že registrace byla vyplněna v roce 2015 (odkaz na zdroj):

COVID-19 method for testing patent first filed back in 2015
COVID-19 method for testing patent first filed back in 2015

Předmětem je metoda určená k získávání a přenosu biometrických dat uživatele, přičemž data budou analyzována s cílem určit, zda uživatel trpí virovou infekcí, například covidem-19.

Metoda spočívá v použití pulzního oximetru, jenž zjistí tep a okysličení krve – údaje se bezdrátově odešlou na chytrý telefon.

Aby se zajistila přesnost dat, bude v telefonu využit akcelerometr (měřič zrychlení), jenž má měřit pohyb smartphonu/uživatele.

Získaná data se nahrají do cloudu, kde dojde k vyhodnocení (na základě samotných dat nebo doplněných o údaje o dalších vitálních funkcích), zda uživatel trpí virovou infekcí, například covidem-19.

Výsledky lze využít k upozornění lékařského personálu a vyvolání příslušných kroků.

Druhá registrace: USA, 13. 10. 2015

Proof That Rothschilds Patented Covid 19 Biometric Tests In 2015 And 2017
Covid 19 Method For Testing Patent Filed In 2017 Usa By Rothschild

NA TĚCHTO REGISTRACÍCH MĚ UDEŘIL DO OČÍ JEDEN KLÍČOVÝ DETAIL: Obě byly podané a aktualizované už před lety, ale jejich zveřejnění bylo NAPLÁNOVÁNO na září 2020. To je důkaz, že ti, kdo si tento patent podali, věděli v roce 2015, co se stane v roce 2020!

Jak věděl p. Richard A. Rothschild, že bude potřeba systém a nějaká metoda pro testování na nemoc, která neexistovala? Jak věděl, jak se ta nemoc bude jmenovat a v jakém roce se objeví?

Další pecka: V roce 2017 a 2018 byly prodány stovky milionů testovacích sad na COVID-19

Data z WITS ukazují další fascinující skutečnost:

Covid 19 Test Kits Export Worldwide

V roce 2017 a 2018, tedy pár let před vypuknutím pandemie covidu, byly po celém světě distribuovány stovky milionů testovacích sad na COVID-19.

Dva roky před vypuknutím pandemie hlásily USA, EU, Čína a různé národy celého světa exporty milionů diagnostických testů na… COVID-19, nemoc, která tehdy údajně ještě neexistovala.“

Nic z toho nedává smysl, ovšem pokud tohle není pandemie, nýbrž PLÁNdemie. Další detaily najdete v článku Nezpochybnitelný důkaz: Covid-19 byl naplánován, aby uvedl Nový světový řád.

Zdroj

Napsat komentář