Citliví a nemocní lidé mohou vnímat nedostatek kyslíku, krize přicházejí po dvanácti hodinách před čtvrtou ..

dnešní vysílání k tématu na fcb.

Dějí se divné věci. Už 3 roky, respektive ještě o něco déle.

Elity a vědecko-technologická sekta se nám snaží neúspěšně vysvětlit, že za všechno může jakýsi virus. Leč dopady smrtícího i nesmrtícího záření pokračují a zvětšují svůj dopad na lidi, kteří dosud necítili vůbec nic a kterým se vyhnula i prudká a pro mnohé i fatální detoxikace na základě změny parametrů funkce kyslíku v červených krvinkách zvaná C-19.

Masmédia melou stále ty hloupé věci, které nedávají ani hlavu, ani patu, dokola. Ale my už nejsme na začátku. Víme částečně, co se děje a co to způsobuje. Víme také, že klíčový začíná být nedostatek kyslíku. Sociání inženýři rozhodli že naučí lidi jinak dýchat dříve, než jim pro změněné formy dýchání uzpůsobí jejich DNA pomocí nanolipidů a grafenových obvodů, které by měly jinak začít pracovat s magnetickými a hlavně elektrickými poli.

Psal se 14. srpen 22. roku. Je tomu přes půl roku, kdy jsem v videu, které oběhlo Československo, vyhlásil, že lidé nemají kyslík. A že jako ochranu, i když spíš už také jen první pomoc, před vším tím, co nedostatek kyslíku způsobí, potřebují některé sirnaté složky, typu sulfan (a návazně sulforafan a další), což je látka, kterou lidské tělo generuje v krizových chvílích, kdy už nemůže dýchat – spotřebovává příliš mnoho kysíku, nebo vlivem silného akutního stresu a šoku, při dopravní nehodě, při vážném krvácivém zranění apod.

Lidé mi občas ukazuji grafy z chytrých hodinek. Ale až nyní, když mi kamarádka ukázala svůj graf, mi to docvaklo. Kromě toho, že nemohou dýchat mezi 3.-4. hodinou ranní, prudce klesá příjem kyslíku, nemohou dýchat ani odpoledne, mezi, ano, 15.-16. hodinou odpolední. Ano, teprve při poslání posedního záznamu chytrých hodinek mi docvaklo, že právě i ty odpolední stavy jsou způsobeny nedostatkem kyslíku.

Točení a bolesti hlavy, únava, usínání, subjektivní pocit nenaplněnosti plic a špatného dýchání, ale také problémy s imunitním systémem, zvýšená nemocnost a vysoké (proti)zánětlivé markery, vysoké hladiny cukru.

Ano. Tělo, když nemá kyslík, potřebuje cukr, glukózu. Spoustu glukózy. Zde je tajemství mnoha nemocí. Lidé nemohou dýchat. Různé formy nervových onemocnění, alergie, ale zejména, epidemie cukrovky a rakoviny.

Dostávají se ke mně zprávy o kolapsech dětí i z řad některých mých klientů. Ano, děti nemají zásoby ani kyslíku, ani cukru tak velké, jako třeba mají dospělí. Vypozorovali jsme se, že při určitých pozicích Měsíce jsou tyto kolapsy častější. Evidentně je tedy narušena vazba kyslík – červené krvinky. Ty na sebe v dobách lunárních extrémů nejsou schopny natáhnout kyslík v požadované kvantitě i kvalitě. I proto covid dostal od těch, kteří vědí, označení „vysokohorská nemoc“.

Speciální pozici pak má i podzimní a jarní rovnodennost, kdy kolem 21. března a září dojde k prudkému nárůstu čísel, mimochodem, právě dnes znovu kvůli vzrůstajícím číslům „nakažených“ znovu zde na Mauriciu nasadili roušky. 🙁

Připomeňme však, že kyslík je až druhá instance té první pomoci tělu blížícímu se kolapsu. Tou první je sůl. Ostatně, ne náhodou při mnoha různých stavech kolapsu či bolesti lékaři, pokud nezjistí příčinu, nasazují v různých kombinacích právě tyto dvě životodárné látky. Právě kolem soli panuje na Zemi velká konspirace s tím, že je vám říkáno, že máte solit málo. Nikdo vám neříká o důležitosti obou druhů soli, tedy sodíku a zejména draslíku. Přičemž i hořčík a vápník jsou soli, 4 základní soli, které dodáním iontů do krve umožňují fungování elektro-magnetické činnosti srdce a protékání krve.

Kultivujte svou DNA, kultivujte svou krev, nedopusťte, aby vám ubývaly nebo se vám slepovaly poškozené krvinky, braňte se dopadu smrtelných i nesmrtících záření. Předejděte epidemii rakoviny.

Ovšem čtenáři mých objevů vědí již i to, co je právě tím primárním, elementárním řešením této situace, kdy lidstvu začíná jít doslova o kejhák. Více zde.

Co je příčinou prudkého propadu kyslíku? Zatímco v noci by to před nástupem meridiánu plic v orgánových hodinách před 16. hodinou smysl dávalo, pro odpoledne zatím nemám vysvětlení. Jsem však přesvědčen, že se na něm podílí zřejmě druhá zdrojová forma záření typu našeho Slunce. Její východ, a nejspíš dokonce západ je právě kolem 16. hodiny, přičemž tato hvězda vychází někdy kolem čtvrté hodiny, v některých fázích roku však to můžete pozorovat zvláštním svitem i zpěvem ptáků již kolem půlnoci až první hodiny ranní, kdy se dokonce i prudce otepluje.

Tématu kyslíku jsem věnoval už spoustu článku, tak aspoň pár zde znovu:

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Citliví a nemocní lidé mohou vnímat nedostatek kyslíku, krize přicházejí po dvanácti hodinách před čtvrtou ..

Napsat komentář